Skocz do zawartości
Forum

Listopadowe mamusie 2013 :))


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Niecierpliwa mama

Monika dzięki za info bo też myślałam już, że może jakieś zapalenie a przecież niedawno wyniki odebrałam i ok...czyli to nie wody ...mam nadzieję,że jak pójdę 24go to nic na siłę, nie wywołają.chyba, , że ze wskazań.

Odnośnik do komentarza

Ja jeszcze mialam delikatne rozwolnienie.Podobno w ten sposob organizm sie przygotowuje do porodu.Nie denerwuj sie jezeli beda chcieli wywolywac porod.ja jak bylam ostatni raz na KTG po badaniu lekarz powiedzial ze
musza mi wywolac bo glowka jest bardzo nisko i ruchy sie zmniejszyly .mialam miec wywolywany porod na drugi dzien a zaczelam rodzic dzien wczesniej.najwazniejsze jest zdrowie dzidzi.wiadomo ze kazda z nas by chciala rodzic bez zadnych komplikacji.ja bylam zawsze przeciwna metodzie prozniowej i nawet zaznaczylam to w planie porodu ale maly juz byl tak zmeczony (zreszta ja tez) ze mi go wyciagali ta wlasnie metoda.Balam sie jak cholera ale nie mialam wyjscia.cesarka nie wchodzila w gre bo maly juz byl w kanale rodnym i mogli by go uszkodzic.takze naprawde dziewczyny odpoczywajcie jak najwiecej zebyscie mialy sile na porod.

Odnośnik do komentarza
Gość Niecierpliwa mama

...na tapczanie leży leń nic nie robi cały dzień. .
Moje motto przed porodem ;-)
A tak na poważnie to znowu szaleje :-D i to kłucie w pachwinie.
Żebym tylko zdążyła dojechać do szpitala bo mam ok 40 minut. ..
I co najważniejsze - czy to to już to ;-).

Odnośnik do komentarza

boli mnie dzisiaj wszystko w podbrzuszu jak na okres dokuczliwe takie to jest. a tu zaswsze było mowione. zajdz w ciaze zniknął problemy z bólem miesiączkowym hahhaha

mnie to tak wszystko od żeber w dół cały ten odcinek plecy na dole brzuch tak jakby na odbyt troszki podbrzusze miedzy nogami....ajjj
stara babcia
ale co tam trezba byc aktywnym i nie leże bo jak si epołoże to czasem mocniej zaboli.
do tego sklepu trzeba mnie wygonić ale ja w majtkach chodze od rana

Odnośnik do komentarza

viosna
Hej Dziewczyny
Czasem tu jeszcze zaglądam, choć częściej jestem na mnz.pl
Ja jeszcze w dwupaku, w sumie do terminu jeszcze ponad dwa tygodnie (26.11), więc pewnie jeszcze poczekam.
Byłam w środę u lekarza, Mała waży już ok 3400 i jest gotowa do wyjścia. I co ważne odwinęła się z pępowiny, a bardzo mnie to martwiło.

hej co u Ciebie ???????

Odnośnik do komentarza

Ja tez mialam ucisk na kosc lonowa.Gdy juz przyszly skurcze to ten bol sie nasilil.
Niecierpliwa mama-masz jakis problem z biodrami? Ja mam niedorozwoj panewki biodrowej( dysplazja) i przy porodzie bylo mi troche ciezko tzn nie moglam
mojej nogi rozciagnac jak prawej.maz mi musial ja trzymac zeby im bylo latwiej malego wyciagnac.Moj bobas nie chce spac.od godziny 10 lezy z otwartymi oczkami i sobie spiewa:)

Odnośnik do komentarza
Gość Niecierpliwa mama

Ale mam kocioł w brzuchu do tego ból z tyłu od czasu do czasu kłujący z prawej strony-ucisk chyba bo już wcześniej bardzo bolało. Ręce mi się pocą cyba z nerw.z biodrami pytam bo niby jak wąskie to trudniej ur...czuję jak mi kości przeskakują takie luzy...yyy
Myślę że to niedługo. Matko!

Odnośnik do komentarza

W Uk dopiero przyjmuja na porodowke jezeli skurcze sa 3-5min no chyba ze wody odejda.im pozniej tym lepiej jak pojedziesz bo to jest prawda co Monis napisala.Jak sie czujesz na sile to wez sobie kapiel i sie zrelaksuj.nie patrz na czop czy wody.Czop moze ci zejsc nawet godzine przed porodem.sprawdzaj sobie co ile masz skurcze.ja jak mialam co 8min to rozwarcie bylo na 4cm.

Odnośnik do komentarza

WSTAWAĆ

ja już po śniadanku z mężem , zaraz przyjedzie do mnie mamuśka na kawkę. później mąż się zawalnia na 2 godz i przyjeżdza po mnie i jedziemy na IP na KTG.
chociaż bedę miała karte założoną, hahahah ha bo nic innego się nie spodziewam.
ten moj syn to naprawde uparciuch

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

hellow narazie skurczy rzadnych,,,,, na KTG mało ruchów , kazał liczyc i zapisywac. nie badał mnie lekarz. ale dostałam takiego rozwolnienia i tak mi było niedobrze w samochodzie jechałam z otwartym oknem przeszkadzały mi zapachy, perfumy fuuuuuuu myslała, ,że zwymiotuje.
i ból pleców tak silny ze w siedzenie sie wbijałam z bólu
ryczałam cała droge tak nie dobrze mi było .teraz leze na łóżku.
na kolejne KTG mam na piątek

Odnośnik do komentarza

Monia porod juz bardzo blisko.Ja tez mialam rozwolnienie tego samego dnia w ktorym dostalam skurczy.ja rano mialam ktg i bylo wszystko ok a wieczorem juz wyladowalam na porodowce.Monia zobaczysz dzisiaj albo jutro juz bedziesz na porodowce.przechodzisz objawy bardzo podobnie jak ja.odpoczywaj duzo.Najlepiej jak sobie zrobisz kapiel.Naprawde pomaga.Trzymam kciuki kochana i pisz( jak bedziesz w stanie) co i jak.wiem ze przez mdlosci nie masz apetytu ale zjedz cos zebys
miala sile na porod.Jestem z Toba myslami.Wiem co przechodzisz.To nie jest mile ale pamietaj ze musisz to przejsc.Za niedlugo malenstwo bedzie z Toba

Odnośnik do komentarza

monika1682
Monia porod juz bardzo blisko.Ja tez mialam rozwolnienie tego samego dnia w ktorym dostalam skurczy.ja rano mialam ktg i bylo wszystko ok a wieczorem juz wyladowalam na porodowce.Monia zobaczysz dzisiaj albo jutro juz bedziesz na porodowce.przechodzisz objawy bardzo podobnie jak ja.odpoczywaj duzo.Najlepiej jak sobie zrobisz kapiel.Naprawde pomaga.Trzymam kciuki kochana i pisz( jak bedziesz w stanie) co i jak.wiem ze przez mdlosci nie masz apetytu ale zjedz cos zebys
miala sile na porod.Jestem z Toba myslami.Wiem co przechodzisz.To nie jest mile ale pamietaj ze musisz to przejsc.Za niedlugo malenstwo bedzie z Toba

właśnie leże iplecy ni eprzestają mnie boleć na dole....
raz brzuch raz pipa moja raz plecy.
nawet podczas seksu to mnie wszystko boli
właśnie zjadłam jedzonko
boli dalej
nie robie dziś nic

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...