Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
goniaa00

Butelka samopodgrzewająca

Rekomendowane odpowiedzi

Co myślicie o butelce samopodgrzewającej? Testował ktoś może? W sumie w sklepach jej nie widziałam, tylko w necie, cena to ok 130zł, więc wolałabym wcześniej poznać opinie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Goniaa00 - nie miałam i nie kupiłabym. Dla mnie to zbędna rzecz i niepotrzebny wydatek.
Ale w końcu każdy kupuje pod własne potrzeby.

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gonia zaciekawiłaś mnie. Jak to działa?

Przyznam, że jak Kuba był mały, to sporo kombinatoryki było, żeby ciepłą wodę mieć na herbatkę podczas spaceru zimowego, termos dość ciężki niestety.
Taka butelka to fajna alternatywa, ale cena dość wysoka z tego co piszesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miło wiedzieć, że coś takiego jest dostępne na rynku. Bo jak 4 lata temu miałam niemowlaczka w domu to takich nowinek jeszcze nie było. A można coś więcej na temat działania takiej butelki?jaką ma pojemność?na jakie jest baterie?
pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

też bym tyle nie dała, ja jak potrzebuję ciepłe picie dla małej wkładam do steropianowego termosu na dno mały słoiczek z gorącą wodą i na t butelkę z ciepłym piciem jest ciepłe przez 1-1,5 h na mrozie wiec jak dla mnie wystarczy a koszty minimalne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Smelcia
też bym tyle nie dała, ja jak potrzebuję ciepłe picie dla małej wkładam do steropianowego termosu na dno mały słoiczek z gorącą wodą i na t butelkę z ciepłym piciem jest ciepłe przez 1-1,5 h na mrozie wiec jak dla mnie wystarczy a koszty minimalne

to jest dobry pomysł, chyba też będę tak robić, termos mam od roku taki dla dzieci, ale nie używam go, jakoś nigdy nie był potrzebny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dziewczyny to ile wy na tych zimowych spacerach [przebywacie zeby była potrzebna goraca herbata?.. mi si wydaje ze jak sie wychodzi na 0,5h czy nawet godzine dziecko moze obyc sie bez cieplego picia.

choc nigdy nie korzystałam z butelek taka samopodgrzewajaca wydaje mi sie fajna na nocne karmienia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajna sprawa, gdyby nie koszty eksploatacji.
Sama butelka to wydatek 130 zł- do przeżycia. Ale wkłady- JEDNORAZOWE to koszt 25 zł za 5 szt, nawet licząc jeden posiłek z butelki dziennie to 30 jednorazowych wkładów, to wydatek miesięczny 125-130 zł.
Zdecydowanie przesada.

http://www.suwaczki.com/tickers/ukdy15nm1nwn6t52.png

http://www.suwaczki.com/tickers/er3mio4padgfza1m.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mia0900

jest też butelka samopodgrzewająca się z wkładem wielokrotnego użytku Yoomi. Wkład można użyć do 300 razy, podgrzewasz albo w mikrofalówce albo tradycyjnie w wodzie i masz około 72h na aktywację wkładu do podgrzania, potem ładujesz go ponownie. Super opcja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość agnieszako

~mia0900
jest też butelka samopodgrzewająca się z wkładem wielokrotnego użytku Yoomi. Wkład można użyć do 300 razy, podgrzewasz albo w mikrofalówce albo tradycyjnie w wodzie i masz około 72h na aktywację wkładu do podgrzania, potem ładujesz go ponownie. Super opcja. Kupowałam na www.ebiton24.com

właśnie też ją tam zauwazylam, wydaje się fajną sprawą chyba sie skusze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...