Skocz do zawartości
Forum

Pogaduchy o wszystkim i o niczym


Kinqa

Rekomendowane odpowiedzi

♥Perełka♥
Ja rok temu mierzyłam taką futrzaną czapeczkę i choć ładnie mi w niej było - nie kupiłam... byłam pewna, że to sezonówka i szkoda było mi dać kasę - na rok (tania nie była); ale jak widzę, dalej jest modna.... :yes:

A legginsy kupujecie jeansowe - te rurki czy zwykłe?

Ja kupiłam takie materiałowe,one trochę przypominają spodnie jak kiedyś moja mama nosiła"narciaty" tylko te nie mają tych na stopy.

Odnośnik do komentarza

Witam już z domciu ::): Już trzeci dzień, ale jakoś nie miałam czasu, żeby zajżeć na forum:glass: Ale już się ogarniamy w nowej sytuacji, więc czasu więcej, zwłaszcza, ze Ada taka grzeczna, teraz już śpi 2godziny i nie wygląda, żeby miała się budzić... :D:D:D A mnie już cycki bolą, bo nabierają :D Mała przesłodka, grzeczna, śpi je i kupka. Mało płacze ::): Totoalne przcciwieństwo swojej siostry jak ona była takim maleństwem. W sumie teaz tez wiecej czasu trzeba poświęcić nad opieką naszej buntownicy :Oczko:

Teraz tylko Was poczytałam, a napiszę więcej wieczorkiem. Papa!!! ::):::):::):

Odnośnik do komentarza
Gość ♥Perełka♥

Kurcze... ale jestem zła - skasował mi się cały... długi post :grrrrrr:

Więc ja ogólnie....

Jadzia - fajnie, że mała jest grzeczna.
Podeślij jakąś foteczkę Ady.
A jak Oli ją przyjęła?

Iwa - Hanka już dużo mówi?

Ja prezenty mam już popakowane... do rodziców, dzieci, babć, bratanków....
Wigilia u nas w domku - święta u rodzinki (ale od kawy).

No, i Wesołych laseczki.....

Odnośnik do komentarza

♥Perełka♥
Kurcze... ale jestem zła - skasował mi się cały... długi post :grrrrrr:

Więc ja ogólnie....

Jadzia - fajnie, że mała jest grzeczna.
Podeślij jakąś foteczkę Ady.
A jak Oli ją przyjęła?

Iwa - Hanka już dużo mówi?

Ja prezenty mam już popakowane... do rodziców, dzieci, babć, bratanków....
Wigilia u nas w domku - święta u rodzinki (ale od kawy).

No, i Wesołych laseczki.....

Sporo wyrazów które osoby trzecie zrozumieją,a jeszcze więcej wyrazów co tylko my rozumiemy :),Zdań jakoś tak długich nie łączy a takie krótkie typu "nie mamo kuka"(kuka to u niej oznacza ogólnie potrzeby fizjologiczne,siku,kupka a nawet oznacza nocnik).

Odnośnik do komentarza

Perełka- Oliwka fajnie przywitała siostrę, teraz obserwuje jak przebieram i karmię Adę, dała jej jednego ze swoich misiaków, co chwilę go jej przynosi, jak Ada spi w wózku, to do wózka, jak ją biorę na przewijak, to niesie misia na przewijak i tak w kółko ::): Jak biorę Adę do kąpieli, to Oliwka chce jej dać kaczkę żeby nie płakała, daje tą kaczkę i mówi "Masz, nie płacz Ada" ::): Jak ją głaszcze to bywa mało delikatna, ale taki wiek :D Ale widzę, ze nas obserwuje czasem z dystansem, że sobie coś tam myśli i wygląda jakby jej było smutno... Póki co jest mąż cały czas z nami i dużo bawi się z Oliwką, wiec ona się cieszy ::): Zdjęcia są w mojej galerii :D

Odnośnik do komentarza

no i w końcu laba
praca do 15,30 potem ciasto i sałatka jeżynowa i ryba po grecku
a jeszcze mnie M tak wkurzył ,że rozumiem kobiety co wolą samotne zycie
nie dożej że siedział w domu,to ja wróciłam to abym mu jeść zrobiła,potem widział że w kuchni robie to że dziecko trzeba nakarmić i wykąpać...a ksieciunio z nogami na łozku i internecik
autka szuka ,bo juz 3 lata to trza zmienić,nie ważne że dopiero 2,5 tyś poszło w kosmetykę auta aby był zadowolony

po za tym kupiłam ciastka dla Asi to ona dwa zjadła a on resztę,nawet jednego nie zjadłam................ja to nie rozumiem takiego czegoś
bo sa to trzeba zeżreć
to samo z ciastem na święta -juz sie dobrał

ale mamusia go nie nauczyła zę jest coś takiego jak święta
ach szkoda gadać....wrrrrrrrrrrrrr

Joasia
http://s7.suwaczek.com/200905264565.png
Emilka
http://s4.suwaczek.com/200405064765.png

Odnośnik do komentarza

Tradycyjnie, jak co roku,
Sypią się życzenia wokół,
Większość życzy świąt obfitych
I prezentów znakomitych.
A ja życzę, moi mili,
Byście święta te spędzili
Tak, jak każdy sobie marzy.
Może cicho bez hałasu,
Idąc na spacer do lasu,
Może w gronie swoich bliskich,
Jedząc karpia z jednej miski,
Może gdzieś tam w ciepłym kraju
Czując się jak Adam w raju,
Może lepiąc gdzieś bałwana,
Jeśli śniegiem ziemia zasypana.
Wesołych Świąt :)

Odnośnik do komentarza

Hej kochane. Dawno mnie tu nie było- swiateczny zapiernicz dał mi się we znaki:whistle: i co i jeszcze 2 dni i będzie już po.... Aj ci faceci- co moj sie nastersowal przy przygotowywaniu kolacji to jego- bo musi byc idealnie....nie przegadasz.....bo za długo ciasto gniotlam,bo ryba mało slona....ach
Moj Mikołaj w tym roku sluchal bardzo dobrze:wink: więc ogólnie nie ma co narzekać
Buzuaki kochane!!!

Odnośnik do komentarza

no a teraz ty spróbuj sie tak załatwić to będzie ci to wypominać prze cały rok:hmm:
mój straaasznie cierpi na 2 dzień a ja mu nie pomagam :wink: tylko mówię że sam jest sobie winien bo nikt w niego nie wlewał :sofunny: więc od jakiegoś czasu delikatnie pifkuje i mam spokój:D hehehe :d
dziewczyny 2 kg waga na plusie :whistle: tyle tych słodkości i jedzenia i nie idzie sie opanować:smile_move:

Odnośnik do komentarza

No co za szwagier :sofunny:
Mój małż to jeszcze do ogrodu i do robotek naprawczych :sofunny:
Sluchajie tego, jak w wigilię teściowa dzwoniła i usłyszała ze mój mąż lepi pierogi i uszka to zaniemowila- jak to on lepi a ja siedzę i gadal na skypie :sofunny: ale ja tam wole mu w drogę nie wchodzić bo psioczy ze nie tak sklejam:sofunny:

Odnośnik do komentarza

:sofunny: dobrze sobie wychowałaś małżonka:D

Ja pamiętam jak robiłam pierwszy raz placki ziemniaczane.Lezy ta paćka w misce-mój podchodzi, próbuje i oświadcza że to niedobre, tego jeść pan i władca domu nie będzie! Mówię nie to nie .Pojechał na trening, ja usmażyłam placki ziemniaczane.Zostawiłam je na blacie i mi sie usnęło :) Obudziłam się, wchodzę do kuchni , a z 16 placków na talerzu 7 :coo: I się okazało pan i władca do domu zeżarł

:sofunny:

Zmykam spać:* Dobranoc Uleńka:*

http://davf.daisypath.com/2hwIp1.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...