Skocz do zawartości
Forum

Pogaduchy o wszystkim i o niczym


Kinqa

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny dzisiaj dosałam kupony z paybacka a tam na jednym z nich (do smyka) Szymuś, syn Martek naszej koleżanki z forum :36_1_21:, ale mi się fajnie zrobiło.

http://www.suwaczki.com/tickers/65vq786iklsvuww1.png
http://www.suwaczki.com/tickers/cb7w43r8253bs8l9.png
09.11.2012 :angel_star:Wiem, że jesteś tam
Nie widuję Cię, lecz wiem, że jesteś tam
Cały dzień i noc ktoś puka do Twych drzwi
Każdy chciałby wiedzieć jak ma dalej żyć.
Wiem, że jesteś tam
Dla każdego zawsze musisz znaleźć czas
I choć nigdy o nic nie prosiłam Cię
Dzisiaj proszę bez kolejki przyjmij mnie .

Odnośnik do komentarza

poszlam na latwizne przeczytalam z dzisiaj tylko:D

Oopsy Daisy
Mnie dzisiaj babcia obudziła po 7 :alajjj: dzwoniła, dzwoniła.W końcu ja oddzwoniłam , a ta do mnie Helenkaaa, mówię babciu to ja.Myślała kobiecina że do Helenki dzwoniła

:sofunny:
a Helena tutaj:lol:

Oopsy Daisy
Mam w planach kupić stół do salonu.Podoba mi się ten oo Buy Sienna 2 Drawer Coffee Table - Oak Effect at Argos.co.uk - Your Online Shop for Occasional and coffee tables.
mi sie prawie podoba:wink:
"nogi" bym wymienila:D
A co Wy myślicie?

Oopsy Daisy
Do siedzenia mam coś takiego - nie identyczne, ale podobne

Buy Siena Corner Sofa Bed with Storage - Chocolate at Argos.co.uk - Your Online Shop for Sofabeds, chairbeds and futons.
m
mam podobna :usmiech:
tylko to dluzsze jest u mnie szersze
i zamiast trzech mam dwa:D
czyli bardzo podobna:lol:

Ulala1986
moim włosom tez przydało by się małe farbowanko :whistle: bo od września to już trochu minęło :sofunny:
czas małża do pracy zawieść:hmm:

moim w trybie natychmiastowym-tylko do sklepu po farbe mam nie po drodze:P

Oopsy Daisy
Zmywarka dobra rzecz, rzadko z niej korzystam w sumie bo nigdy jej nie zapełniamy :sofunny: No, ale w wyposażeniu domu jest

zmywarka jest czescia rodziny:lol:

IWA23
Ja też mam zmywarkę-"mąż"

:sofunny::sofunny::sofunny:

Kinqa
Helena ja nawet nie czytałam, szkoda czasu :D

:hahaha:
Oopsy Daisy
Helcia bo się obijasz :D

no obijam obijam:D

Odnośnik do komentarza

My teraz we dwoje walczymy z Hanią aby nos jej wyczyścić i cała procedura,krople,frida,zaś krople zaś frida,potem maść,a bidule płacze i jak ja ją trzymam a mąz coś tam robi to woła na ratunku mame a jak mąz tylko trzyma a ja coś tam robie to woła tatę,niech już te leczenie się kończy bo nie mam siły ją tak męczyć i patrzeć jak placze.

I trzymajcie proszę jutro kciuki bo jadę z Szymkiem do psychiatry i będziemy załatwiać aby lekarz dał wniosek na nauczanie indywidualne.

Dobranoc miłych snów.

Odnośnik do komentarza

IWA23
My teraz we dwoje walczymy z Hanią aby nos jej wyczyścić i cała procedura,krople,frida,zaś krople zaś frida,potem maść,a bidule płacze i jak ja ją trzymam a mąz coś tam robi to woła na ratunku mame a jak mąz tylko trzyma a ja coś tam robie to woła tatę,niech już te leczenie się kończy bo nie mam siły ją tak męczyć i patrzeć jak placze.

I trzymajcie proszę jutro kciuki bo jadę z Szymkiem do psychiatry i będziemy załatwiać aby lekarz dał wniosek na nauczanie indywidualne.

Dobranoc miłych snów.

oj biedulka...niby tylko katar ,a dla dzieci to taki problem,straszne jest to czyszczenie nosa

ja tu musze duzy ukłon w strone starszej córki,bo nauczyla Asie smarkać ,jak ta miała 1,5 roku i od tamtej pory dmucha jak stary
ale mimo wszystko katar to przekleństwo,spać w nocy nie daje

moja małpeczka woda morska to sobie sama psika,ale nasiwinem to juz ja,aby nie psikła za duzo

Joasia
http://s7.suwaczek.com/200905264565.png
Emilka
http://s4.suwaczek.com/200405064765.png

Odnośnik do komentarza

Helena
:lol:
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/399192_464974240207002_1987627339_n.jpg

:sofunny::sofunny::sofunny::sofunny:7
mój gotuje dużo więc ja sie śmieje że jego miejsce jest w kuchni:smile_move:
IWA23
My teraz we dwoje walczymy z Hanią aby nos jej wyczyścić i cała procedura,krople,frida,zaś krople zaś frida,potem maść,a bidule płacze i jak ja ją trzymam a mąz coś tam robi to woła na ratunku mame a jak mąz tylko trzyma a ja coś tam robie to woła tatę,niech już te leczenie się kończy bo nie mam siły ją tak męczyć i patrzeć jak placze.

I trzymajcie proszę jutro kciuki bo jadę z Szymkiem do psychiatry i będziemy załatwiać aby lekarz dał wniosek na nauczanie indywidualne.

Dobranoc miłych snów.
kciuki zaciśnięte :36_3_15: i zdrówka życzę:36_3_15:

Odnośnik do komentarza

jbio ja chętnie też bym zrobiła ten blok, ale postanowiłam już nic nie piec do świąt :lol: ale skuszę się na niego pewnie przed nowym rokiem :D
te pomysły na obiad to tragedia... mi czasami brakuje już weny normalnie. A co do ciast to wczoraj znalazłam przepis na ciasto z 20 jajek :Szok: Ciasto bakaliowo-kolorowe / Przepisy na ciasta i desery / DEON.pl
chyba z 5 godzin trzeba poświęcić na przygotowanie :lup:

Odnośnik do komentarza
Gość ♥Perełka♥

Dzięki za przywitanie :-)

Ja ciasta nie będę piec na święta.... potem nikt tego nie je, bo każdy woli inne smakołyki;
Zrobię tylko jakieś kruche ciasteczka; będą owoce i słodycze ze świątecznej paczki , którą małż dostał z pracy z pracy....

jbio - gratulacje.... ojjj... Twój mąż to będzie biedny... taki ''babiniec'' he he...

Odnośnik do komentarza
Gość ♥Perełka♥

Dzięki za przywitanie :-)

Ja ciasta nie będę piec na święta.... potem nikt tego nie je, bo każdy woli inne smakołyki;
Zrobię tylko jakieś kruche ciasteczka; będą owoce i słodycze ze świątecznej paczki , którą małż dostał z pracy.

jbio - gratulacje.... ojjj... Twój mąż to będzie biedny... taki ''babiniec'' he he...

Odnośnik do komentarza

♥Perełka♥
Dzięki za przywitanie :-)

Ja ciasta nie będę piec na święta.... potem nikt tego nie je, bo każdy woli inne smakołyki;
Zrobię tylko jakieś kruche ciasteczka; będą owoce i słodycze ze świątecznej paczki , którą małż dostał z pracy.

jbio - gratulacje.... ojjj... Twój mąż to będzie biedny... taki ''babiniec'' he he...

Witaj perełka :)
A twoje inicjały w podpisie to....?

Witam wieczornie :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...