Skocz do zawartości
Forum

Pogaduchy o wszystkim i o niczym


Kinqa

Rekomendowane odpowiedzi

Natka brawa dla córki. Ja myślę że jury brało pod uwagę tą "przepaść" między dziećmi tak żeby każde miało szansę.

Anaaa a co to za odrobaczanie dzieci? Wiem ze psy odrobaczać trzeba, ale dzieci? Napisz co i jak. Czy robisz jakieś badania z zalecenia pediatry by wiedzieć czy mają jakieś ewentualne robaki i dopiero wtedy je odrobaczasz? Czy Twoje dzieci mają jakieś objawy że pomyślałaś o robakach?

Ola a po co ten termentiol do pupki dla Stasia? Po co i jak go stosujesz?

Bettyy zdziwiło mnie Twoje zdjęcie. Jak w ubiegły weekend byliśmy nad rzeką na długim spacerze to u nas jeszcze żadnych bazi nie widziałam. Ale w tym tygodniu dużo padało, no i jest wyjątkowo ciepło jak na luty więc może się już pączki pojawiły na drzewach i u nas.

Odnośnik do komentarza

Natka brawo dla Nataszy :) a tak się bałaś, że nie równe szanse :D
Betty o przypomniałaś .. Wiki ma bazie do szkoły przynieść .. ciekawe czy i u nas już się pojawiły
adasaga nie robię badań ..raz robiłam - nic nie wyszło ..ale czytałam, że z badaniem to ciężko utrafić aby faktycznie wyszły te pasożyty. Raz na jakiś czas nam lekarka przypisywała.. objawami może być właśnie ten kaszel nieszczęsny też .. brak apetytu za to wielki na słodycze :P .. rozdrażnienie, zgrzytanie zębami w nocy .. objawy mogą być przeróżne wg tego co wujek Google mówi.

Ja dziś z malotą spałam bo tak kaszlała strasznie, w ciągu dnia jakby lepiej było to teraz na nocny przechodzi ..
Wiki też coś zaczyna bardziej :/ choć ona to tylko rano ..

Odnośnik do komentarza

Natka,gratulacje dla córki!!!
Adasaga,tormentiol jest na podrażnienie pupki,jak już nic innego nie działa..u nas wlasnie tak się stało,mamy kilka różnych kremów i maści na odparzenia,ale nie dziwię się,że nic nie działało,skoro w kazdej praktycznie pieluszce kupka/część kupki z bączka...I tak od 2 dni:/w nocy nawet mu zmieniam pieluszki,czego dawno nie robiliśmy,bo puści małego bączka i przy okazji kupki kawałek i oddparzenie gotowe...a pupkę miał już w niepokojąco nieciekawym stanie.Maść na szczęście pomaga:)

Byliśmy dzisiaj w mieście na zakupach i jak któraś z Was jest zainteresowana,to w H&M jest promocja-kupujesz 3 rzeczy za 2 (najtansza rzecz jest za 1 gr chyba).W ten sposób kupiliśmy body i dres (spodnie i bluzę) za niecałe 60 zł :)

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3c3e5ewahdy8r5.png

Odnośnik do komentarza

my dziś też po zakupach. Dziewczyny zaopatrzone w buty .. kasia tylko kapcie nowe do przedszkola bo obecne ponoć już za małe .. Wiki tylko nie sprawdziliśmy dokładnie .. i jeden but jej nie świeci, bo migające sobie wybrała.. a że od razu chciała ubrać to chodziła w nich i wtedy dopiero przyuważyłam, że jeden nie miga .. na wymianę za późno .. gwarancja zbyt długo by trwała plus raczej nie uwzględnia to padniętego światełka.. na szczęście sytuację ratuję to ,że but z ulubioną bohaterką "Violettą" i aż lampka tak córci nie martwi. Potem zahaczyliśmy o decathlon i tak były jeszcze fajniejsze buty w naszym mniemaniu.

Natka kupiłam ten syrop -zobaczymy ..ale on jest przeciwkaszlowy na kaszel suchy tylko bez zalegającej wydzieliny .. więc chyba tylko na noc będę dawać ..może noce choć będą spokojniejsze ..bo tak to nie mam pewności czy to suchy czy mokry.

Odnośnik do komentarza

jutro do lekarza wybywam przy okazji o zgodę na puszczenie do przedszkola .. bo nie wiem co mam robić w tej kwestii ..
nic nie pomaga niestety .. no i odrobaczymy - może faktycznie to to.
Dziś zaliczyliśmy całą rodzinką spacerek .. za baziami haha .. i dosyć pokaźną ilość zebraliśmy :) więc Wiki zadanie dodatkowe do szkoły zaliczyła :) .. Kasia oczywiście też chce zanieść do przedszkola .. tylko czy będzie mogła pójść do niego <?>
a mnie na nowo zatoki atakują :/ .. jak mnie dziś cała twarz praktycznie bolała to myślałam, że padnę a jak głowa zaczęła to sierdziłam, że idę się położyć.
Na wieczór mnie naszło na babeczki z nutellą ale taką nie oryginalną .. i wszystko smacznie tylko, że nas brzuchy z mężem rozbolały potem tak dziwnie nie wiadomo czemu..mam nadzieję, że dziewczynek nie, nie skarżyły się przynajmniej.

Odnośnik do komentarza

Kasia może iść do przedszkola UFF ..swoją drogą dzisiaj jakoś mniej kaszle ;) ...
za to ja pół dnia wyjęte z życiorysu ..nie wiem czy to dalej zatoki były czy może migrena ale było bardzo boleśnie.
Wiki pojechała z tatą na basen i uprosiła go aby został patrzeć - no to zobaczy chłopisko dopiero jak ona pięknie potrafi pływać :D

Odnośnik do komentarza

Natka tyle co na zawodach .. bo tak on raczej jak patrzył to na "wodnym przedszkolu" (choć nazwa już raczej tu nie pasuje haha) a tam już tak pięknie jej nie idzie zapewne ze względu na zbyt późną porę bo zajęcia zaczyna o 19 .. echh.. a sekcję ma o 16 więc i sił więcej.. ale i tak nie zobaczył bo na basenie się okazało, że panowie się pochorowali i odwołane - jak ja uwielbiam brak informacji .. dobrze, że mamy blisko.

Odnośnik do komentarza

a to na pewno :) .. ale wczoraj na kasie się fajnie patrzyło jak pływała.. awansowała ich grupa na głęboki basen i jak momentami miałam stracha patrząc to świetnie dziewczynie szło .. a ona prze szczęśliwa, że na głębokim pływają.
Za to Wiki została dziś w domu :( ...kaszle teraz ona jak fiks i katar na całego .. echh

Odnośnik do komentarza

anaaa
Kasia może iść do przedszkola UFF ..swoją drogą dzisiaj jakoś mniej kaszle ;) ...
za to ja pół dnia wyjęte z życiorysu ..nie wiem czy to dalej zatoki były czy może migrena ale było bardzo boleśnie.
Wiki pojechała z tatą na basen i uprosiła go aby został patrzeć - no to zobaczy chłopisko dopiero jak ona pięknie potrafi pływać :D

To super, że Kasia mogła iść do przedszkola, a Tobie współczuję bólu

http://fajnamama.pl/suwaczki/w7e0oow.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bfaregz2mib36tc2.png

Odnośnik do komentarza

anaaa
a to na pewno :) .. ale wczoraj na kasie się fajnie patrzyło jak pływała.. awansowała ich grupa na głęboki basen i jak momentami miałam stracha patrząc to świetnie dziewczynie szło .. a ona prze szczęśliwa, że na głębokim pływają.
Za to Wiki została dziś w domu :( ...kaszle teraz ona jak fiks i katar na całego .. echh

Brawo dla Kasi i zdrówka dla Wiki życzę.

http://fajnamama.pl/suwaczki/w7e0oow.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bfaregz2mib36tc2.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...