Skocz do zawartości
Forum

Pogaduchy o wszystkim i o niczym


Kinqa

Rekomendowane odpowiedzi

NATKA08
domi Julka ma po prostu taki czas w życiu przejdzie jej to Natasza też tak przeżywała jak miała 3,4,5 lat teraz jest ok
a mnie połamało na dobre dziś idę do lekarza bo wczoraj na pogotowiu poza tym że dostałam leki przeciwbólowe, wiele się nie dowiedziałam lekarz podejrzewa dyskopatie i zlecił badania :/

Współczuję Kochana i oby szybko Ci przeszło

http://fajnamama.pl/suwaczki/w7e0oow.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bfaregz2mib36tc2.png

Odnośnik do komentarza

Natka zdrówka ! niech szybko Ci się poprawia. Jak tam po lekarzu coś konkretnego powiedział?
domi przejdzie jej na pewno -wytrwałości dla Was kochane
adasaga haha przeważnie rodzic bardziej przeżywa :) .. fajnie, że córcia pozytywnie nastawiona. W Krasiejowie nie byliśmy a chodzi o ten jura park czy tam coś jeszcze jest?

A ja Wam powiem, że w ogóle nie czuję się przygotowana do nowego roku szkolnego..dziewczyny mają tylko buty i może kredki i bibułę gdzieś kiedyś kupione bo dobra cena była..a tak to czekam na listę które mam nadzieję jutro wiki dostanie..
na 9 do kościoła ma .. ciekawe jak dadzą jutro dziewczyny radę wstać bo ostatnio jak nie one śpią długo ..
Ja dziś zaliczyłam lekarkę aby skontrolować nerki bo ostatnie usg było ponad rok temu więc pasowało by.
Kiciuś już się przyzwyczaił jeszcze zastanawiam się jak go przyzwyczaić do wychodzenia samemu i wracania do domu ..na razie na prowizorycznej smyczy długiej sobie chadza i oswaja się z ogrodem bo tak to by zwiał a przyspieszanie to ona ma niezłe.
Wczoraj przyszedł spać do nas na górę do łóżka a najlepsze, że położył się od strony męża haha .. jak ten się zorientował to kazał go wziąć ..więc go wzięłam na swoja połowę :P .. przewrócił oczami ale w sumie nie psioczył :D ..więc pewnie legowisko już nie będzie atrakcyjne do spania haha bo do tej pory ładnie na nim sypiał.

Odnośnik do komentarza

Natka oj to współczuję kochana .. znam temat bo mama moja miewa oby szybko boleści przeszły.
No ja też myślałam, że go przegoni hihi .. kot się na stałe chyba już przeniósł na spanie u nas tylko rano -bardzo wcześnie rano :P urządza sobie polowanie na nasze nogi a to już fajne nie jest :P

Mam problem ze wstawaniem tak wcześnie chyba większy niż dziewczyny a jakoś nie umiem sobie na wieczór je wyszykować:P aby móc choć z te 15 do 30 minut dłużej doleżeć ..więc zaraz lecę po kawkę do kuchni - kto chce? ;)

Odnośnik do komentarza

Martek kiciuś chyba już na stałe zyskał imię Pazurek hmm.. choć ja często gęsto wołam kitek haha.
Natka super, że zastrzyki pomagają :)
Ja już też po badaniu i niby kamienie się zmniejszyła ale za to przypałętała się jakaś cysta w nerce :/ plus przy okazji wyszła sprawa ginekologiczna:/ choć niby wg lekarza to norma i to nic groźnego ale i tak mi siedzi to w głowie

Odnośnik do komentarza

anaa dobrze że kontrolujesz się i chodzisz na badania, też powinnam wybrać się na taki "przegląd"
Natko wiem że już lepiej u Ciebie ;) powodzenia

Ja dzisiaj pomalowałam sobie włosy, znalazłam jakąś farbę (kiedyś kupiła w zakładzie fryzjerskim który był w trakcie likwidacji i tak sprzedawali farby i ten preparat do farbowania)
także pomalowałam włosy farbą Kadus kolor 4/55 (niestety tylko tyle wiedziałam o kolorze) modliłam się aby nie był to zielony. Także efekt fajny bo taki kolor brazowy wpadający w śliwkę fajnie to wygląda.

Co do kotka to fajnie, że tak się zadomowił i mąż też się już przyzwyczaił do jego obecności. A imię bardzo fajne.

Niestety cały czas mam problem z odczytaniem poczty prywatnej także tutaj piszę że jak odczytam ją to odpiszę. A widzę kilka wiadomości których "nie widzę"

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn20mmu0okh9gs.png
http://www.suwaczki.com/tickers/9o2zvhpgkhvwrq18.png

Odnośnik do komentarza

domi niby dobrze, ale przeraża mnie, że coraz to coś innego wychodzi i kolejny lekarz dochodzi do tych na stałe odwiedzanych :/ a co będzie na starość.
Fajnie, że kolor się podoba chyba bym nie zaryzykowała będąc na Twoim miejscu :P
a co do przyzwyczajenia męża do kociaka to nie wiem haha bo potrafi mnie w środku nocy obudzić jak wraca z pracy aby wziąć tego "sierściucha" bo nie ma się gdzie położyć :P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...