Skocz do zawartości
Forum

Pogaduchy o wszystkim i o niczym


Kinqa

Rekomendowane odpowiedzi

Ola - zdrówka dla ciebie
Adasaga - też nie spodziewałabym się Kleopatry ale czego to ludzie nie wymyślą :D:D:D
aagnieszka -to i u ciebie było ciekawie na zabawie :)
anna jakbym miała sprawną maszynę to bym szyła aż by iskry leciały :D:D:D Widziałam na necie jakie cuda można szyć nie tylko ciuszki ale lalki czy inne zabawki ale znając życie przy dzieciach dużo nie naszyłabym a wieczorami też ciężko by było ...ale i trzeba mieć do tego smykałkę jednak A nóż może talent by się odkryło ?
Martek a co to za rolę ma synek ?

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9hqymi36e7.png
http://www.suwaczki.com/tickers/82do3e5ekt2ocja7.png

Odnośnik do komentarza

Bettyy a no pełno tego pełno :)
Martek na pewno im świetnie pójdzie przy tym dobrze się bawiąc :D

U nas od wczoraj jak to Wiki stwierdziła w końcu prawdziwa zima :) i faktycznie wczoraj się dziewczyny wyszalały W śniegu do tego wspólnie bałwana ulepiliśmy ..choć dzisiaj wymagał rozwalenia bo zagrażał życiu .. jakoś krzywo go postawiliśmy i dziś jak się uleżał to jeszcze bardziej się skrzywił ..a dziewczyny w okół biegały to mógł im na głowy pospadać bo większy od nich ..tym bardziej od tej mniejszej paniennki. Dziś już śnieg się tak nie chciał lepić już a miała powstać bałwania rodzina ale już mniejszego formatu

Odnośnik do komentarza

adasaga miło mi to słyszeć ja ostatnio zaczęłam pracować i mam dużo mniej czasu na pisanie ale podczytuję was
Martek pewnie pójdzie wspaniale :)
anaaa u nas tez jest prawdziwa zima ze śniegiem ale już dziś zaczął padać deszcz wiec pewnie szybko się ten śnieg roztopi
Natasza dzis była na wycieczce w zamku królewskim wróciła zachwycona chociaż przed wyjazdem trochę marudziła ze nie chce jechać w czwartek w szkole bal i ja się zaangażowałam w dekorowanie sali i poczęstunek dla dzieci wiec wzięłam sobie wolny dzień

zdrówka dla wszystkich chorowitków :)

Odnośnik do komentarza

Natka super, że się tak angażujesz:)
a ja się nie zaangażowałam w trójkę klasową w przedszkolu, bo uznałam, że Ola i tak będzie mała chodziła, a ja nawet prawa jazy, więc za dużo nie załatwię i poza tym szybko zgłosiły się mamy, których dzieci są w maluchach i w starszych grupach w przedszkolu, więc stwierdziłam, że to nawet dobrze:)

Odnośnik do komentarza

Ola i super :)
Natka dobrze, że się Jej jednak podobało na wycieczce

a ja się od trójki klasowej trzymam jak najdalej :P nie nadaję się do tego :P
jutro jedziemy do kina - Wiki się nie może doczekać .. aż momentami miałam dość bo co kawałek przypominała o tym albo upewniała czy aby na pewno.
Oby nie wiało mocno jutro, bo autobusem jedziemy i kawałek na nogach do przejścia od stacji.

Odnośnik do komentarza

adasaga jestem nadal na tym stażu czy zostanę na stałe? tego jeszcze nie wiem mam ten staż do końca maja i powiem szczerze że jest tu super fajnie wymarzona praca którą lubię robić ludzie wspaniali no po prostu raj :)
Ola bo my mamy takie zdolności terapeutyczne he he he
Marg ktoś musi się angażować w życie szkoły a tym samym to życie mojego dziecka wiec robię to z ochotą
anaaa Natasza boi się jeździć na wycieczki nie chce odjeżdżać bez rodziców daleko od domu ma jakieś obawy a potem wraca zadowolona

Odnośnik do komentarza

Natka rozumiem, to tak jak moja w innej kwestii -wszystkich pierwszych razów nowych rzeczy.. zjeżdżanie na zjeżdżalni basenowej, skok do wody, i wiele innych
to trzymam mocno kciuki aby Ci po stażu umowę dali :)

ja nie wiem co się temu mojemu dziecku dzieje .. 3 dzień pościel po nocy do wymiany .. fakt, że wstaje później i obstawiam, że to rano puszcza .. chyba zacznę ją budzić - może przejdzie hmm

Odnośnik do komentarza

NATKA08
adasaga jestem nadal na tym stażu czy zostanę na stałe? tego jeszcze nie wiem mam ten staż do końca maja i powiem szczerze że jest tu super fajnie wymarzona praca którą lubię robić ludzie wspaniali no po prostu raj :)
Ola bo my mamy takie zdolności terapeutyczne he he he
Marg ktoś musi się angażować w życie szkoły a tym samym to życie mojego dziecka wiec robię to z ochotą
anaaa Natasza boi się jeździć na wycieczki nie chce odjeżdżać bez rodziców daleko od domu ma jakieś obawy a potem wraca zadowolona

To życzę Ci, abyś została po stażu

http://fajnamama.pl/suwaczki/w7e0oow.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bfaregz2mib36tc2.png

Odnośnik do komentarza

anaaa
natka raczej nie bo wtedy by i w ciągu dnia było widoczne myślę ..ale pewnie jak nie przejdzie to się wybierzemy na badanie moczu. U niej jest problem taki mam wrażenie,że ona na ostatnią chwilę czuje, że jej się chce do toalety i jak szybko nie pójdzie to popuści..no nic zobaczymy

anaaa jest to całkiem prawdopodobne

Martek dzięki, chciałabym

Odnośnik do komentarza

Natko to pięknie że tak Ci się tam podoba. Pierwsza praca po długiej przerwie i od razu tak Ci się poszczęściło. Oby Cię wiec tam po tym stażu zostawili na stałe. A ilu innych stażystów było przyjętych razem z Tobą czy może tylko Ty jedna jesteś tam stażystką? Myślę że im mniej stażystów tym lepiej, większa szansa na zatrudnienie po stażu. :-)

Martek Wy w tej Warszawce to jednak macie możliwości. :-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...