Skocz do zawartości
Forum

Pogaduchy o wszystkim i o niczym


Kinqa

Rekomendowane odpowiedzi

Mamaali witaj! Ja też jestem podwójną mamę. Synek 4,5, córa 1 :)
Będziesz miała wesoło :)
Żeby się nie spalić, to siedzę w domu... Dzieciaki wczoraj się opaliły na festynie sąsiedniego osiedla. Było wspaniale!
Ulla, dobrze, że jesteś tak wyrozumiała. To rozumiem ;) W ponliżu naszego osiedla jest ulica, na której stoją bloki. Kiedyś dwa były pod współnym Zarządcą. Teraz się rozdzielili i jedno drugich chcą sądzić, ponieważ krzystają z ich drogi wjazdowej, żeby dojechać na swój parking. N esamowity absurd. Bo nie ma innej drogi dojazdowej. Mogą tylko chodzić pieszo, bo może metr szerokości należy do wspólnoty, która tam mieszka. Ta druga wspólnota, ma wejście z drugiej strony bloku. Ale to nic, chcą pół miliona złotych, bo to ich. Koniec kropka. Jak tak na nich patrzę, to myślę sobie, niech sobie mur postawią. Gruby i wysoki...
A żeby było śmoeszniej, to przez lata korzystali z kotłowni od sąsiadów, którym teraz nie pozwalają wjechać do siebie. Do dziś korzystają, ale zaczynają jakieś prace, żeby połączyć się z cieplikiem miejskim. Będą mieć drożej... Podejrzewam, że połowa mieszkańców nie wie, że tam u nich takie rzeczy się dzieją, bo ponoć Zarządca ma prawo bez zgody wspólnoty składać wniosko w sądzie.
Mówię Wam PARANOJA!
Bądźcie lepsi dla siebie i spotykajcie dobrych ludzi na swojej drodze!
Dobrego dnia!

Odnośnik do komentarza

Margeritka pewnie fajnie mieć dwie córy, tatus będzie miał co robić w przyszłości, bo będzie musiał robić rekrutację na "narzeczonych" ;)

Betty maluch siedzi mi posladkowo więc cięzko stwierdzić, byłam na USG 2D i gin stwierdziła, że nic nie wisi więc może dziewczynka ale na 100% nie potwierdzi;), ale poszłam na połówkowe z 3D i 4D i inny gin też powiedział, że nic nie wisi a nawet chyba widzi szparkę, więc mam nastawiac się na druga córkę;). Rodzę we wrzesniu , niby termin na 26 wrzesnia, ale bede miała CC więc pewnie na temin się umówie wczesniej

nikawa właśnie boję się początków jak to ogarnę, ale rodzę w takim terminie, że córka pójdzie do przedszkola, więc pół dnia bede miała tylko jedno "na głowie" ;).Co do absurdów w prawie to się zgadzam, u nas jest jeden wielki smietnik z ustawami i prawami. Ostatnio przechodze przeprawę z ZUS-em , co inna babka to inna odpowiedź na moje pytania

aagnieszka1 nie planujecie drugiego dziecka?;) , no mam nadzieję, że się wkręcę i będziemy sobie pomagac wszystkie nawzajem:)

NATKA08 witam także:)

NATKA08 Ulla u nas tez w tm roku zakup basenu, chociaż na chwilkę można usiąść i się zrelaksować jak dzieciaki w basenie szaleją;)

Martek73 witam także:), My też działki nie mamy, ale na wypady nad wodę sprawda się basen idelnie, bo jak się nie chce już z dzieckiem w wodzie siedzieć to woda do basenu i wszyscy zadowoleni;)

jak kogos ominęłam to przepraszam, ale dzis mam taki zamotany dzień, że masakra... jeszcze ten upał.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...