Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2013


Rekomendowane odpowiedzi

Witam po beznadziejnej nocce .. :)

Ziolo a z jakiej okazji masz 3 scany ? :O kiedy trzeci ? ja też chcę :\ Nico się uparł na ten 3d czy 4d i fajnie, chociaż drogi ale chciałabym jakiś scan jeszcze przed porodem, żeby zobaczyć jak mała ułożona i ile na oko waży a nie wyczuwanie magicznymi rękami :D

Ciekawe jaki parenting zrobią :D

Wszystkie brzuszki są śliczne i każdy ma inną figurę więc nie ma co gadać :P chociaż ja i tak narzekam ;) no ale zobaczymy co będzie po porodzie ;)

Miłego dzionka :)

Lilly

Odnośnik do komentarza

Okruszek taki różowy suwaczek masz więc pewnie przeczuwasz dziewczynkę? ;)
Kaczkosia i jak ten e-papieros? Sprawdza się coś czy w kąt rzucony już ;)
Daga to u Was przed porodem nie ma usg? A co jak dziecko źle ułożone czy bardzo duże? Rodzi się normalnie mimo wszystko?

Mój Mąż wczoraj wrócił po wytrzeźwieniu a ja dziś jadę się obkupić za karę w jakieś ciuchy. I Nelci coś zafunduję. Nie potrafię Go pogonić! ;(

http://www.suwaczki.com/tickers/dxomcwa1j2t0qrm5.png

http://www.suwaczki.com/tickers/a8do43r8r4ud0w72.png

http://www.suwaczki.com/tickers/j36regz2vmu5y2bp.png

Odnośnik do komentarza

Witam po długiej przerwie :P
ale beznadziejne forum zrobili !!! :\ wygląda TANIO :D

Mamba no nie ma . Oni magicznie, rękami wyczuwają i przesuwają dziecko jak uważają, że jest źle ułożone :| ja chyba prywatnie jakoś sobie załatwię USG, nawet jeżeli do Londynu do polskiego ginekologa będę musiała jechać ..
Idę oblookać forum :) buziaki dziewczyny

Lilly

Odnośnik do komentarza

Witam polekarzowo ... Uparte dziecko mi się trafilo ;) no bo jak już przegadalam ginowi zeby dzis pojrzał co ma miedzy nogami to male tak nogi wyprostowalo że ni huhi ... No i nie zobaczył ... Takze do poniedzialku czekam nadal ;) nastepna wizyta normalna dopiero 8 maja i do tego czasu musze morfologie zrobic, obciazenie glukoza 75 od razu, toksoplazmoze oba Ig cos tam, tarczyce tez znowu ... D na koncercie ;) ja na kolacje kupilam pizze i objedlismy sie jak bąki z chłopcami,

Mama Dominika (16.07.2001), Oskara (02.07.2005), Nikosia (25.06.2009) i Małgosi (07.08.2013)

Odnośnik do komentarza

kaskasto
Witam polekarzowo ... Uparte dziecko mi się trafilo ;) no bo jak już przegadalam ginowi zeby dzis pojrzał co ma miedzy nogami to male tak nogi wyprostowalo że ni huhi ... No i nie zobaczył ... Takze do poniedzialku czekam nadal ;) nastepna wizyta normalna dopiero 8 maja i do tego czasu musze morfologie zrobic, obciazenie glukoza 75 od razu, toksoplazmoze oba Ig cos tam, tarczyce tez znowu ... D na koncercie ;) ja na kolacje kupilam pizze i objedlismy sie jak bąki z chłopcami,

Mały wredzioch/wredzioszka ! ;) musisz poważną rozmowę z brzuchem odbyć przed poniedziałkiem ;)

Lilly

Odnośnik do komentarza

Co do forum, to załamka :\ jest OKROPNE .. jeszcze z ciekawości ten ich filmik z głównej obejrzałam, jak to ZACHWALAJĄ ..
Miło będzie jak któraś się skapnie jak dodawać forum (w sensie sierpniówki) do ulubionych i mi powie bo niby jest opcja ale jak ją naciskam to błąd wychodzi ..
Kurde, tyle lat było super forum i zrobili je "BARDZIEJ PRZEJRZYSTE" .... ŚMIECH NA SALI ....

Lilly

Odnośnik do komentarza

kaskasto
No chyba mnie pierwsza poważna rozmowa czeka hihihi

Glupie to forum ... Nie podoba mi sie wogole

Tylko bądź poważna ! ;) każ rozłożyć nóżki ładnie ;)

to w sumie dobrze .. myślałam, że mi odbija .. miejmy nadzieję, że nikomu się nie spodoba i oddadzą stare :D w co wątpię . no ale może chociaż polepszą to gó...:D

Lilly

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...