Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2013


Rekomendowane odpowiedzi

Mamba123
Co do listy zakupowej to ja największy problem mam z tym jakie łóżko kupić dla Neli. Żeby było zarazem wygodnie, bezpiecznie i zajmowało mało miejsca. Któraś ma coś sprawdzonego?
My dzisiaj jeździliśmy 2 godziny po sklepach za drzwiami. Ze względu na brak miejsca chcemy takie rozsuwane. I to nie takie co na pół ściany wyjeżdżają tylko taką harmonijkę. I dupa. Same jakieś lelawe plastikowe :( A bez drzwi też nie może być ;) chcielibyśmy już zacząć ten remont i zacząć od drzwi a tu nigdzie nie można dostać.
Ja się dziś strasznie słabo czuję, zmęczona jestem bardzo i najchętniej bym spała cały czas ale niestety się nie da przy tym małym urwisie...
Sniegolot wrzuć linka tej komody bo ja też czegoś poszukuję ;)

Co do drzwi tych zasuwanych tzw harmonijnych to te drewniane to też szajs,moja mama miła najpierw takie listwy obłożone ceratą czy nie wiem jak to tworzywo się nazywa,szybko szlag trafił,potem kupiła sobie drewniane z szybkami i też o d.pę rozbić teraz wzieła zwykłe plastiki ze względu że inne drzwi jej nie pasują.
Co do łóżeczka to moja Hanka na razie będzie spała w łóżeczku turystycznym a dzidzia w zwykłym łóżeczku drewnianym.

Odnośnik do komentarza

Kasialukaszo dzięki za listę, porównałam ją z moją i wszystko się pokrywa :)) Oprócz tego dla siebie jakieś staniki do karmienia, koszulę do szpitala ze dwie sztuki do karmienia.
Kupiliśmy już kołderkę i butelki. Upatrzony mam rożek i podusię rogala no i pościel. Z ciuszków też raczej wszystkie mam, część dostałam od znajomych, kilka całkiem niezłych mam po siostrze, część kupiłam w szale zakupowym wczoraj np. sukienkę dżinsową :) Łóżeczko też mam. Raz w miesiącu kupujemy paczkę pampersów, czy płyn do prania ciuszków. Nie lubię gadania, że można zapeszyć a niestać nas żeby kupić wszystko na raz, a tak 'na raty' jakoś mniej nadszarpuje budżet.
Iwa dopiero dziś obejrzałam, faktycznie cudeńka ale najbardziej zakochana jestem w Krówce :) wyobrażam sobie takie maleństwo w niej, mrrr!
Martynea to dobrze, że wszystko dobrze. Najważniejsze żeby już nie bolało :)
Brzuchol rośnie - nie mogę się już zapiąć w zimową kurtkę, a tu takaaaa zima tej wiosny, niech już będzie cieplej!!
Moj mąż zarzyczył sobie pizzę, cóż pozostaje trzeba troszkę zjeść :P

Miłego wieczora :)

http://www.suwaczki.com/tickers/0d1ys65gp8bv4041.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie,

ja już lepiej, dziś tylko 1 nospę zjadłam. To zdecydowanie moje wrażliwe jelita dają o sobie znać. Może powinnam jakoś delikatniej jeść.

Kiwi bardzo chętnie, ale śliwki suszone, czy morele, czy cokolwiek suszone to fuj fuj be, bardzo nie lubię takich wynalazków.

Nefrolog pracy dla siebie przy mnie nie widział, także nerki są w porządku. Pocieszył mnie, że organizm się przyzwyczaja i wcale z rośnięciem maluszka i uciskaniem na pęcherz i bieganiem non stop do łazienki nie musi być tak źle :)

Ja póki co mam jedno ubranko - tatuś kupił dziecku na 20 tygodni jego życia :)

A lista bardzo mi się przyda, bo ja swoje notatki mocno chaotycznie pisałam. Muszę się za to wziąć. U mnie wszystko nowe będzie, bo nie mam po kim co dostać.
Zdecydowałam wózek - Bexa i łóżeczko turystyczne, reszta zgodnie z listą, ale myjka nie koniecznie, bo tatuś bardzo delikatne ma swoje duże łapki i nie będzie się bał dzidziusia dotykać na pewno :)

http://www.suwaczek.pl/cache/b76571fa6e.png

Odnośnik do komentarza

Martyneea
Witajcie,

ja już lepiej, dziś tylko 1 nospę zjadłam. To zdecydowanie moje wrażliwe jelita dają o sobie znać. Może powinnam jakoś delikatniej jeść.

Kiwi bardzo chętnie, ale śliwki suszone, czy morele, czy cokolwiek suszone to fuj fuj be, bardzo nie lubię takich wynalazków.

Nefrolog pracy dla siebie przy mnie nie widział, także nerki są w porządku. Pocieszył mnie, że organizm się przyzwyczaja i wcale z rośnięciem maluszka i uciskaniem na pęcherz i bieganiem non stop do łazienki nie musi być tak źle :)

Ja póki co mam jedno ubranko - tatuś kupił dziecku na 20 tygodni jego życia :)
[ATTACH]117201[/ATTACH]

A lista bardzo mi się przyda, bo ja swoje notatki mocno chaotycznie pisałam. Muszę się za to wziąć. U mnie wszystko nowe będzie, bo nie mam po kim co dostać.
Zdecydowałam wózek - Bexa i łóżeczko turystyczne, reszta zgodnie z listą, ale myjka nie koniecznie, bo tatuś bardzo delikatne ma swoje duże łapki i nie będzie się bał dzidziusia dotykać na pewno :)

A wózek ten to jaki trzykołowy czy cztero ?

Odnośnik do komentarza

;) zdecydowanie ten czterokolowy. Wyczytałem, ze te na 3 kółkach to momentami jak taczki sie prowadzi.

Łóżeczko to wybrałam - karmelowy - toffi kolor MAXX WYPAS Łóżeczko turystyczne, kojec, Wibra (3123676544) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Materace jeszcze sprawdzam heveamaterace.pl i traumeland.pl

Napiszcie jak taki mały dzidzia powinien być ubrany. To body w lato krotkie zawsze, a na to pajacyk? Ale jak będzie gorąco to tylko body? A pajacyk na popołudnie i wieczór nie? Czyli kaftanikow nie kupować? Mi sie podobają kaftaniki i do tego takie spodzieny bezuciskowe. Fajne ciuszki maja na bamarnicol.pl

http://www.suwaczek.pl/cache/b76571fa6e.png

Odnośnik do komentarza

Martyneea
;) zdecydowanie ten czterokolowy. Wyczytałem, ze te na 3 kółkach to momentami jak taczki sie prowadzi.

Łóżeczko to wybrałam - karmelowy - toffi kolor http://allegro.pl/maxx-wypas-lozeczko-turystyczne-kojec-wibra-i3123676544.html

Materiale jeszcze sprawdzam heveamaterace.pl i traumekand.pl

Napiszcie jak taki mały dzidzia powinien być ubrany. To Body w lato krotkie zawsze, a na to palącyk? Ale jak będzie gorąca to tylko body? A pajacyk na popołudnie i wieczór nie? Czyli kaftanikow nie kupować? Mi sie podobają kaftaniki i do tego takie spodzieny bezuciskowe. Fajne ciuszki maja na bamarnicol.pl

Co do ubierania ja nie pomogę bo moje dzieci zimowe tzn córa jesienna ale też już zimno było a teraz sama się zastanawiam jak ubierać takie maleństwo ::):
A kaftaniki dla mnie nie wygodne bo się pod śpiochami podwijają i potem dzieciom żle leżeć .

Odnośnik do komentarza

No właśnie i baszty mądra mama i nie przegrzej bobofruta ;) czekamy na wypowiedzi mam co w lato rodziły ;) ale u nas szybko mija, więc pewnie po2 tyg i tak juz cieplnej będzie trzeba szkraba ubierać.
Co do kaftanikow to moim niedoswiadczonym zdaniem to możliwe ;) ale wszystkich moich bratankow ubierali właśnie w takie bluzeczki na guziki i do tego spiochy. A pod to pewnie te body. Ale ubiera sie np. Body długie i na to pajacyka albo kaftanik i spiochy lub spodnie bezuciskowe?

Miałam jeszcze spytać: czy macie juz skurcze macicy? Ja chyba mam- tak mi sie wydaje. Czuje momentami taki ścisk w środku i stwardnienie, jakby ktoś mi rękoma ja gniotl i po jakiejś chwili odpuszcza, to to ???

http://www.suwaczek.pl/cache/b76571fa6e.png

Odnośnik do komentarza

Martyneea
No właśnie i baszty mądra mama i nie przegrzej bobofruta ;) czekamy na wypowiedzi mam co w lato rodziły ;) ale u nas szybko mija, więc pewnie po2 tyg i tak juz cieplnej będzie trzeba szkraba ubierać.
Co do kaftanikow to moim niedoswiadczonym zdaniem to możliwe ;) ale wszystkich moich bratankow ubierali właśnie w takie bluzeczki na guziki i do tego spiochy. A pod to pewnie te body. Ale ubiera sie np. Body długie i na to pajacyka albo kaftanik i spiochy lub spodnie bezuciskowe?

Miałam jeszcze spytać: czy macie juz skurcze macicy? Ja chyba mam- tak mi sie wydaje. Czuje momentami taki ścisk w środku i stwardnienie, jakby ktoś mi rękoma ja gniotl i po jakiejś chwili odpuszcza, to to ???

To są skurcze. A często takie coś czujesz?
A co do ubioru to tak się ubiera body a na to coś a body to w zależności od pogody albo z długim albo a krótkim :)

Odnośnik do komentarza

Ja wanienkę z Nelą stawiałam na stole w kuchni ( w łazience brak miejsca) i obyło się bez stelażu ;) Ręczniki z kapturkiem dla mnie są wygodniejsze niż takie zwykłe. W sumie na początku to nie robiłoby różnicy ale teraz mi wygodniej z wanny wyciągnąć dziecko bo zarzucam ręcznik na siebie i tak Nelę tyłem układam i jest ekstra ;P
Co do łóżeczka to ja ogólnie jestem ze swojego super zadowolona ale ma wyciągane tylko 2 szczebelki i przez to jest za wąsko nawet dla rocznego dziecka bo dupki samo przecisnąć nie da rady bo przecież wspina się razem z kolanem ;) Takie z 3 są ok ;)
Drewex Łóżeczko KUBA II teak szuflada + materac (3115315961) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. to jest coś takiego
IWA te plastikowe drzwi które można kupić w moim mieście kosztują do 200 zł i są naprawdę bardzo liche. Podejrzewam że Twoja mama musiała jakieś porządniejsze znaleźć skoro jest zadowolona. Jeszcze jutro pojadę do jednego sklepu bo wpadliśmy na pomysł że tam też mogą być. A jak nie będzie to chyba w ciemno na allegro coś zamówimy. Ja też się zastanawiam czy Neli nie zostawić turystycznego na razie jeszcze bo trochę strach na zwykłym nawet jak barierkę ma.
Kamilka ja dla NEli kupiłam rożek za 12,50 +przesyłka na allegro i był super. Sztywny i taki jak ma być więc polecam. Teraz sprawdzałam bo muszę kupić bardziej męski i się wycwanili i są ciut droższe ale warto ;) Śliczny rożek 75x75 becik niemowlęcy **37 WZORÓW** (3118732427) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. tego typu mam też pościel i jest w porządku. Miła w dotyku i w ogóle.
Martynea z ubranek to wszystkiego po trochę potrzeba ;) JA np. NIE lubiłam zakładać NEli ubranek przez głowę. DLatego na początku nie używałam bodów tylko kaftanik i na to śpioszki, albo pajacyk sam. W mieszkaniu miałam ciepło więc nie potrzebowała jakieś wielkiej warstwy ciuchów. Na dwór jakaś bluza i dodatkowe spodenki i tyle ;) Poza tym jak urodzisz w sierpniu to na krótki rękaw raczej noworodka nie będziesz ubierać nawet jak ciepło będzie tylko w jakiś cieniutki pajacyk

http://www.suwaczki.com/tickers/dxomcwa1j2t0qrm5.png

http://www.suwaczki.com/tickers/a8do43r8r4ud0w72.png

http://www.suwaczki.com/tickers/j36regz2vmu5y2bp.png

Odnośnik do komentarza

Mamba moja mama ma je dopiero z kilka miesięcy więc o zadowoleniu jeszcze nie ma mowy i też one są z tych tanich,mama stwierdziła że te Harmonijki to i tak szajs to wzieła najtańsze,no ale ona już nie ma małych dzieci to nie ma kto nimi szarpać i bawić się :)

Odnośnik do komentarza

No właśnie a drzwi to najlepsza zabawka mojego dziecka więc szajs nie ma możliwości długiego utrzymania się ;P Najlepiej to kupię sobie dom i będzie bez problemu z zajmującymi mało miejsca drzwiami ;)

Wy tu piszecie o sałatkach, suszonych owocach i w ogóle a ja na kolację pożarłam michę frytek utopionych w sosie czosnkowym! NIe mogłam się powstrzymać, chodziły za mną od wczoraj :(

http://www.suwaczki.com/tickers/dxomcwa1j2t0qrm5.png

http://www.suwaczki.com/tickers/a8do43r8r4ud0w72.png

http://www.suwaczki.com/tickers/j36regz2vmu5y2bp.png

Odnośnik do komentarza

Z tymi rupieciami to potem tylko problemy. A jak jeszcze potem do tego dochodzą zabawki to już w ogóle przejść się nie da. JA ciągle się martwię jak my się pomieścimy w 4 w tym maciupeńkim mieszkanku. Do tego jeszcze teściowa dojezdna i będzie u mnie spać nie wiem gdzie. Żeby tylko nie przyszło Jej do głowy w moich nóżkach się kiedyś położyć jak Mąż na nockę pójdzie :(

http://www.suwaczki.com/tickers/dxomcwa1j2t0qrm5.png

http://www.suwaczki.com/tickers/a8do43r8r4ud0w72.png

http://www.suwaczki.com/tickers/j36regz2vmu5y2bp.png

Odnośnik do komentarza

O rany! kasialukaszo dałaś czadu z tą listą:o_no:

My nadal jesteśmy na etapie wyrzucania starych mebli i gratów z pokoju, który ma być dziecinnym. Mąż dopiero w maju będzie miał urlop na tapetowanie i remoncik. I chyba dopiero wtedy zabiorę się za kompletowanie wyprawki - póki nie ma pokoiku, jeszcze jakoś nie czuję potrzeby. Chociaż zestaw ubranek mamy już obiecany od kolegi, wystarczy podjechać i zabrać. Łóżeczko, wózek i takie "większe" zakupy jakoś po remoncie zaczniemy załatwiać. Pierdołki higieniczno-kosmetyczne do szpitala jakoś powoli w trakcie się zgromadzi... A jeszcze w międzyczasie musimy zmienić samochód :o_no::o_no: W starym mamy pół bagażnika zajęte przez butlę z gazem i wózek się nie zmieści...
Nie wiem kiedy to wszystko zrobimy, ale na razie kompletnie nie ma czasu na nic - mąż wraca późno z pracy, a ja w weekendy jestem na uczelni, więc nawet nie ma kiedy podjechać na zakupy echh

http://www.suwaczki.com/tickers/8p3oskjopyqtyq7g.png

Odnośnik do komentarza

hello wkreciłyscie mnie w te wyprawke wczoraj siedziałam na necie szukałam wszytskiego co potrzeba wooow ile jest tych cudnych rzeczy ,miec tylko worek z pieniedzmi i kupowac tyle tych pierdołek jest hehe z reguły tez nie lubie przesadów ale przy pierwszej ciąży w 7tyg rodzinka mi poznosila jakies cudne buciki kompleciki a w 8 straciłam dziecko wiem ze pewnie jedno nie miało nic wspolnego z drugim ale cięzko bylo chować to wszystko głęboko do szafy :( ale juz od przyszłego miesiaca zaczne kupowac bo sie nie wyrobimy z wszystkim :)

znalazłam wózek :D ..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE 2013 sklep internetowy: BOLDER SD New Ecoline wózek głęboko-spacerowy + torba pielęgnacyjna GRATIS nie da sie zgrac zdjecia :/

http://www.suwaczek.pl/cache/0427ada5b3.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny pytanie do doświadczonych mam ;):)
łóżeczko

drewniane czy turystyczne ? które bardziej praktycznie i wygodne

Nie krępujcie się z linkami do aukcji czy sklepów jeśli coś wam się podoba ;)
Dla mnie jest to wszyastko nowe , bardzo ciekawe i ostatnio uwielbiam przesiadywać godzinami i szukać fajnych rzeczy dla dzieciaczków w necie ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/nzjddqk36emj9ui2.png

Odnośnik do komentarza

Fajny ten wózek, bardzo mi się podoba, i maxi cosi do niego pasuje.
Ja mam po starszaku TAKO jumper x, też sobie chwalę, jest bardzo fajny, ma wszystkie funkcje które chciałam. Np taki że spacerówkę można montować przodem i tyłem do kierunku jazdy, co dla mnie jest mega plusem, młody dłuuuugo jeździł zwrócony do mnie, bo w wózku zaraz zasypiał i miałam go na oku. A mało które wózki to mają, zazwyczaj spacerówka jest tyłem do nas. W zależności jak wiał wiatr, tak mogłam go ustawić. Do tego tapicerkę z gondoli i spacerówki można całą rozmontować i wyprać w pralce. Co się zbrudził, bo mamy jasnozielony, to lądował w pralce, szybko wyschnął i jak nówka. :)

Co do łóżeczek, to akurat każdy ma swoje upodobania, ja miałam drewniane, z trzystopniową regulacją poziomu materaca. Dla mnie super i polecam. No i wyjmowane szczebelki. Za to kompletnie nie polecam szuflady na dole, tylko kurz się na tym zbiera. Nie wiem czemu się na nią uparłam, później z tego nie korzystałam, bo ta szuflada taka tandetna była, na górze tylko położona taka dykta. Tym razem tego w ogóle nie będę nawet wyjmowała z piwnicy, tylko samo łóżeczko.
My mamy takie:
Klupś, Żyrafka, Łóżeczko dziecięce z pojemnikiem, drewniane, 120x60 cm - Klupś - Świat niemowlaka - Smyk.com
+ materac kokos pianka gryka

http://www.suwaczki.com/tickers/n59yj44jlsp2ouzt.png

http://www.suwaczki.com/tickers/hchy90bv7rq07qzo.png

Odnośnik do komentarza

Iwa ja mam te skurcze sporadycznie, wczoraj np jak szlam, po wyjściu z auta to zaczęłam czuc ucisk i po kilku krokach mi przeszło. Ale dzień wcześniej jak lezalam i mały sie wiercil to tez mnie złapalo. Ale tak raz dziennie, może juz zdarzyło sie ze dwa razy. Muszę zapytać o to gin.

Karim a tobie kiedy sie zaczęły? Kilka razy dziennie to dość czesto, to tak ma być?

Yeyku ja to czasami sie czuje jakbym jakiegoś obcego w brzuchu miała ;) siedzi sobie tam, rusza sie, funkcjonuje całkiem niezłe i rośnie ;) a mnie tu boli, Tam kluje, albo piecze, albo ściska ;)

Ja od czasu do czasu sobie przeglądam co i jak kupię. Póki co nie kupuje, bo nie będę miała gdzie tego trzymać. Najpierw mieszkanie skończymy i tam wszystko sie zmieści. 50m na 120 - dla mnie bomba. Juz sie nie mogę doczekać moich duuuuzych szaf ;)
Ale czasami mnie przeraża dokończenie tego mieszkania. Jak dobrze pójdzie to w czerwcu sie przeprowadzimy. I jak z brzucholem będę sie pakować i rozpatrywać ;) no cóż ;) zagonie koleżanki do pomocy.

A co sądzicie o tym wózku Bexa?

http://www.suwaczek.pl/cache/b76571fa6e.png

Odnośnik do komentarza

sniegolot
Dziewczyny pytanie do doświadczonych mam ;):)
łóżeczko

drewniane czy turystyczne ? które bardziej praktycznie i wygodne

Nie krępujcie się z linkami do aukcji czy sklepów jeśli coś wam się podoba ;)
Dla mnie jest to wszyastko nowe , bardzo ciekawe i ostatnio uwielbiam przesiadywać godzinami i szukać fajnych rzeczy dla dzieciaczków w necie ;)

Ja do chłopców miałam łóżeczka drewniane do córy też ale ona w nim spać nie chciała,bo był w innym pokoju a ona musiała być tam gdzie wszyscy i głośno a w pokoju dużym gdzie przeważnie siedzieliśmy nie mieliśmy gdzie tego łóżeczka postawić więc kupiłam turystyczne i stał na środku pokoju i w nim spała,dla mnie i to łóżeczko i to dobre,jedynie nie wiem jak sprawdzają się turystyczne te poziomowe.

Odnośnik do komentarza

Monika poczytaj opinie o tych Bolderach ... poprzednio jak szukałam wózka to też na niego patrzyłam ale bardzo dużo mam nie było zadowolonych z zakupu ;(
My teraz najpewniej odkupimy od koleżanki mojej X-landera Xa ... wózki chyba nie do zajeżdżenia ;) a na moje dziury to taka terenówka jak najbardziej wskazana :)

Sniegolot ja tradycyjna ;) i drewniane polecam :)
w turystycznym to tylko na jakieś wyjazdy korzystaliśmy a kręgosłup dostawał w kość ;)

Aha a jakby któraś chciała kołyskę taką dla niemowlaka kupić to mam do sprzedania ;) bo mam i to i łóżeczko i oba mi nie potrzebne.

Co do ubierania to moi chłopcy urodzeni od czerwca do połowy lipca ... wtedy były gorące lata ... i normalnie nosili krótkie rękawki i spodeneczki :)
zasada taka że taki leżący noworodek powinien mieć jedną warstwę więcej niż taki co się rusza ... ale ta dodatkowa warstwa to może być tylko pieluszka do okrycia czy cieniutki kocyk ;)
karczek maluszka nie może być spocony, rączki i stópki mogą być chłopdniejsze (to normalne)
przy pierwszym synku niestety często dopadały go potówki bo najnormalniej go przegrzewałam :( za radą "cioć" ubierałam cieplej i potem cierpiał biedulek :(
kolejni dwaj to ubierani tylko i wyłącznie z moim przeczuciem i potówki nas jakoś omijały ;)

Mama Dominika (16.07.2001), Oskara (02.07.2005), Nikosia (25.06.2009) i Małgosi (07.08.2013)

Odnośnik do komentarza

monika26sie
hello wkreciłyscie mnie w te wyprawke wczoraj siedziałam na necie szukałam wszytskiego co potrzeba wooow ile jest tych cudnych rzeczy ,miec tylko worek z pieniedzmi i kupowac tyle tych pierdołek jest hehe z reguły tez nie lubie przesadów ale przy pierwszej ciąży w 7tyg rodzinka mi poznosila jakies cudne buciki kompleciki a w 8 straciłam dziecko wiem ze pewnie jedno nie miało nic wspolnego z drugim ale cięzko bylo chować to wszystko głęboko do szafy :( ale juz od przyszłego miesiaca zaczne kupowac bo sie nie wyrobimy z wszystkim :)

znalazłam wózek :D ..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE 2013 sklep internetowy: BOLDER SD New Ecoline wózek głęboko-spacerowy + torba pielęgnacyjna GRATIS nie da sie zgrac zdjecia :/

Ten wózek ładny,miała go moja koleżanka ale jak dla mnie to ma za małą spacerówkę tzn oparcie jest takie niski,dobre tylko dla mniejszych dzieci i ta buda jak się słkada to haczy o oparcie,i koleżanka długo w tym wózku nie powoziła zaraz kupowała większą .Jak masz możliwość to w sklepie pooglądaj tą spacerówkę :)

Ja wózek mam taki
CONECO V3 MUSTANG 06 - Nasze dzieci

Odnośnik do komentarza

Z wyglądu ten bolder ładny ale co do wózków to chyba najlepiej poczytać opinię tych mam, które z nich korzystały. Bo przy nie których wózkach ponoć zdarza się, że potrafią się przewrócić lub może się wypiąc gondola :/ No i pooglądać na żywo bo tak na zdjęciu to nie wiele się zobaczy.. My jesteśmy zdecydowani na DzieciecaWyspa.pl - Artykuły dla dzieci, wózek dziecięcy, 3w1, TAKO, Brisk, Alive, Baby Heaven, Acoustic, Laret, Jumper X, Warrior, City Move, Captiva, Ballila, 3w1. Zabawki, sanki, spiworki, spiwór, wózki dziecięce, wózki wielofonkcyjne myśle, że kupimy go jakoś maj-czerwiec, żeby mógł się trochę powietrzyć :)

Mamba właśnie za takim się rozglądam :)
Martynea ja też mam skurcze, tylko, że pojawiały się częściej i lekarka dała mi magnez i jakoś ich mniej mam. Powiedziała tez, że to normalne jeśli występuję 10-15 razy dziennie. Jeśli więcej trzeba jechać na IP bo mogą powodować rozwieranie szyjki.

Po waszych namowach u mnie dziś będą naleśniki z twarożkiem i dżemikiem :))

http://www.suwaczki.com/tickers/0d1ys65gp8bv4041.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...