Skocz do zawartości
Forum

Szkoła rodzenia Poznań


Rekomendowane odpowiedzi

Gorąco polecam szkołę Alma Matter, uczestniczyłam w bezpłatnych zajęciach szkoły rodzenia i ćwiczeniach dla Mam, jestem bardzo zadowolona z zajęć organizowanych w tej szkole, pracują tam wykwalifikowane i sympatyczne położne, dzięki nim poród wydał mi się mniej straszny niż sądziłam na początku. To rewelacyjna szkoła, tym bardziej w których uczestniczyłam są bezpłatne, polecam.

Odnośnik do komentarza

Ja uczęszczalam na zajęcia do szkoły rodzenia Alma Matter na Szczepanowskiego, to znakomita szkoła, na zajęciach panuje miła i sympatyczna atmosfera, a miła pani położna zawsze udzielała mi wyczerpujących odpowiedzi na moje pytania, dzięki czemu nie bałam sie porodu, czułam się do niego odpowiednio przygotowana, o ile można się przygotować na takie wydarzenie

Odnośnik do komentarza

Ja równiez uczęszczałam do szkoły rodzenia Alma Matter, to rewealcyjna szkołą, wspaniale przygotowali mnie do porodu, wszsytko mi wytłumaczyli co i jak będzie wygladać dlatego nie byłam zdenerwowana podczas całej akcji porodowej, wiedziałam co sie zaraz powinno wydaryć i poród przez to przebiegał bez komplikacji

Odnośnik do komentarza

Uczęszczałam na zajęcia do szkoły rodzenia Alma Matter na Szczepanowskiego, jestem bardzo zadowolona z tych zajęć, to rewelacyjna szkoła, panuje tam miła i sympatyczna atmosfera, pracują tam wyrozumiałe i życzliwe panie położne. Dzięki zajęciom w szkole rodzenia przestałam obawiać się i stresować przed porodem, miałam świadomość co i jak będzie wyglądać, a dodatkowo uczestniczyłam w bezpłatnej gimnastyce dla mam, dzięki którym poród przebiegał bardziej łagodnie, polecam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...