Skocz do zawartości
Forum

Konkurs: "Użytkownik Miesiąca - Listopad 2012"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

agusia20112
ma-mmi
no to i ja sie chociaz raz udziele i bedzie to:
Daffodil
a dlaczego? - bo mam wrazenie ze to osoba o milym usposobieniu

a pewnie,że miła i to bardzo....ale była już użytkownikiem miesiąca i teraz ma tytuł "przyjaciółki forum"

no, ale to jej chyba niedyskwalifikuje???

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza

ma-mmi
agusia20112
ma-mmi
no to i ja sie chociaz raz udziele i bedzie to:
Daffodil
a dlaczego? - bo mam wrazenie ze to osoba o milym usposobieniu

a pewnie,że miła i to bardzo....ale była już użytkownikiem miesiąca i teraz ma tytuł "przyjaciółki forum"

no, ale to jej chyba niedyskwalifikuje???

Przyznam, że mnie też ciekawi czy jeżeli ktoś już był Użytkownikiem Miesiąca to czy może zostać nim po raz drugi i czy w kolejnych miesiącach można na tego użytwnika głosować?

Odnośnik do komentarza

ma-mmi
no to i ja sie chociaz raz udziele i bedzie to:
Daffodil
a dlaczego? - bo mam wrazenie ze to osoba o milym usposobieniu

ma-mmi dziękuję :zwyrazami_milosci:
Tylko obawiam się, że moja aktywność spadła znacznie, bo w pracy sodoma i gomora, więc nie da się za dużo w necie siedzieć :) Ale postaram się zaglądać regularniej, w końcu nie samą pracą się żyje :hahaha:

Odnośnik do komentarza

FENSTARSS
no z powodu iż zostałam omisiowana za poprzedni rok w ilości postów...postanowiłam bardziej sie zainteresować zyciem forumowym, na ile moja klopsia pozwoli :36_1_21:...narazie nie potypuje bo nie znam aallleeee ...troszke potropie poobserwuję i do dzieła w przyszłym miesiacu...mam nadzieję, że przyjmiecie mnie na ploteczki :hahaha:

fenstarsso jak ja Cie dawno nie widzialam:flower2:

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza

ma-mmi
FENSTARSS
no z powodu iż zostałam omisiowana za poprzedni rok w ilości postów...postanowiłam bardziej sie zainteresować zyciem forumowym, na ile moja klopsia pozwoli :36_1_21:...narazie nie potypuje bo nie znam aallleeee ...troszke potropie poobserwuję i do dzieła w przyszłym miesiacu...mam nadzieję, że przyjmiecie mnie na ploteczki :hahaha:

fenstarsso jak ja Cie dawno nie widzialam:flower2:

ehh bo zaszyłam sie skromnie na kwietniówkach moich...a dzis jakiegos kopa dostałam i rozgadałam sie na innych watkach:hahaha: wiedziałam, że tak bedzie jak zaczne zaglądać wszędzie ...musze sie opanowac i iśc spać...:hahaha:
teraz to sie martwię, czy ktos mnie nie wytypuje do założenia ,,czapki niewitki" bo mnie ponosi z tym pisaniem :hahaha:

Odnośnik do komentarza

moje typy:
curry
daff
bardzo przydaly mi sie ich rady na cycusiowych mamusiach:36_3_15:

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cx1hp58fyeab3.png

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=65615126149045d49.png

You never know how strong you are until being strong is the only choice you have

Nie win za nic nikogo w swoim zyciu,dobrzy ludzie daja szczescie,zli-doswiadczenie. Najgorsi ludzie daja Ci dobre lekcje a najlepsi piekne wspomnienia

"NIGDY NIE REZYGNUJ Z CELU TYLKO DLATEGO, ŻE OSIĄGNIĘCIE WYMAGA CZASU. CZAS I TAK UPŁYNIE."

:angel1: 4.10.2011 [*]

Odnośnik do komentarza

curry
Chciałabym zagłosować na Agusie20112 i na Jadzik :flower2:
Obie dziewczyny zgłaszam za: zawsze dobre słowo, pomocną dłoń i ludzką życzliwość!
Dziękuję :)

Spąsowiałam, dziękuję curry :Nieśmiały: I chyba muszę się trochę więcej podzielać, bo nagroda smakowita, hihi :Oczko:

Ja oddają mój głos na curry, w odwecie za mój, hihi... :D Żart, tak na prawdę to dlatego, że nie wdaje się w głupie dyskusje, tylko pisze konkretnie i kompetentnie, a takie wypowiedzi najbardziej cenię ::):

Odnośnik do komentarza

o widzisz Curry jak zawsze jesteś niezastąpiona,zapomniałam o Jadzik,a już kilka razy zauważałam ,że bardzo rzeczowo pisze i dyskusje z nia są na poziomie....a więc mam i ja kolejna kandydatkę....ale żeby nie było to na koniec miesiąca jeszcze raz napiszę całą swoja listę

cięzko wskazać jedna osobę,jak tu na forum jest wiele wspaniałych wartościowych i bardzo pomocnych osób

Joasia
http://s7.suwaczek.com/200905264565.png
Emilka
http://s4.suwaczek.com/200405064765.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...