Skocz do zawartości
Forum

My, mamy 40+


dziabdol

Rekomendowane odpowiedzi

:dj:oj tak, bardzo jestem zajeta i juz zdrowa(dlatego zalatana)...mam troje do obejscia(znowu robie za nany)...wczoraj, dzisiaj i jutro... byly saneczki dzisiaj(jeszcze resztki sniegu, to chce dzieciom troche dodac radochy!) ...no i sama z tojeczko, to troche sie nalatalam. potem obiad i torta machnelam-na wlasne,dzisiejsze 43 urodziny:love_pack: hi hi....super byl caly dzien. ja uwielbiam swoje urodziny. i obym zawsze tak uwielbiala i cieszyla sie w nie nawet majac 80!!! czego i Wam zycze dziewczeta!!!!!!!!!!
pozdrawiam pa pa:angel1:

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. U mnie ok, dzidzius sie rozwija . Mam tyle obaw ze jestem taka stara i z dzidzia bedzie cos nie tak. No wiecie Down syndrom i takie tam. Z wiekiem ryzyko rośnie tak? Jakos sie tez wstydze ,ze bede stara mamą. No i nie wie jak tez powiedzieć o tym synkowi. Musze wyłapać na forum mamę , która miała chłopca jedynaka i dzidzie 10 lat później. Znacie kogoś?

http://lbyf.lilypie.com/TikiPic.php/MgxJSrQ.jpghttp://lbyf.lilypie.com/MgxJp1.png

15.03.2001:angel1: 26.02.2012 :angel1:

Odnośnik do komentarza

joasia1973
Hej dziewczyny. U mnie ok, dzidzius sie rozwija . Mam tyle obaw ze jestem taka stara i z dzidzia bedzie cos nie tak. No wiecie Down syndrom i takie tam. Z wiekiem ryzyko rośnie tak? Jakos sie tez wstydze ,ze bede stara mamą. No i nie wie jak tez powiedzieć o tym synkowi. Musze wyłapać na forum mamę , która miała chłopca jedynaka i dzidzie 10 lat później. Znacie kogoś?

nie przejmuj się latami, na dzidzie wcale nie jestes za stara, ja pewnie tyle lat co ty, i jedno ma 8lat drugie dopiero roczek skończy, i dzięki nim czuję się młodo, jakoś pomimo tylu lat nie wyobrażm sobie że już miałabym byc babcią, bo kuzynka mojego męża mając 38 została babcia

u mnie różnica wieku między dziecmi 7 lat, i roznie to jest, raz ciut pomoże, raz dokucza małemu, ale zazdrosna nie jest, jak ktoś pyta czy oddda małego to mówi ze nie
a brat męża ma 10lat różnicy między dziećmi, tylko starsza to dziewczynka, młodszy chłopiec

a co do choroby dziecka to zrób badania prenatalne, ja robiłam, najpier takie z krwi które mówią czy jest ryzyko Downa, a potem miałam robić coś innego ale te wyszły super, i lekarz powiedział ze lepiej nic już nie robić, no i miał rację mały urodził się zdrowy

Odnośnik do komentarza

Witam
rzadko zaglądam, ale mały taki apsorbujacy ze w ciągu dnia nie daję rady a wieczorkiem nie zawsze mi się już chce

u nas w miarę ok
wyszedł małemu drugi ząbek, nie obyło się bez komplikacji, dużo kupek i kiepskie nocki, oj cos czuję że z każdym tak będzie :kiepsko:

no i musze sie pochwalić Dominia ze swoim chórem z kościoła nagrywa płyte z piosenkami na wielkanoc, dzis pierwszy dzien nagrywali, jeszce pewnie ze dwa razy to samo co dzis ją czeka, potem mają im szyc nowe stroje( bo występuja w takich długich, niebieskich i z kapturem szatkach, super wtedy wyglądją wszyscy jednakowo) i potem jeszcze zdjęcie na okładkę płyty
co prawda nic solo nie śpiewa, bo kilka starszych dziewczyn w 2czy3 piosenkach mają pojedyczo zwrotki śpiewac, ale i tak jestem szczęśliwa że zalapała się i będzie miała swoja płytę

Odnośnik do komentarza

witam,
joasia...przestan nawet tak myslec:36_27_2:ja zaszlam w pierwsza ciaze majac 34 lata, i dla niektorych juz stara hi hi ale ja sie tym nie martwilam. Pamietaj wiara, to Twoja sila. Jak wierzysz , to sie modl a wszystko sie ulozy normalnie. Teraz jestem po 40 i mam 7 letniego syna. 4 letnio coreczke( a przed to dwojko poronienie-czyli pierwsza ciaza poroniona. Wiec 34, poronienie, zanim zaszlam nastepne mialam juz 35 i wszystko przy obu ciazach bylo idealnie) tez sie balam ale staralam sie myslec pozytywnie. A najwazniejsze, by zrozumiec jedno rzecz, nawet jezeli mi sie nie uda, musze miec sile to zniesc. Nie wszystko w zyciu jest jak nam sie zamarzy, wazne by wytrwac! Czerpac z tego co mamy a co nie wyszlo...trudno.
powodzenia

Odnośnik do komentarza

mewy
witam,
joasia...przestan nawet tak myslec:36_27_2:ja zaszlam w pierwsza ciaze majac 34 lata, i dla niektorych juz stara hi hi ale ja sie tym nie martwilam. Pamietaj wiara, to Twoja sila. Jak wierzysz , to sie modl a wszystko sie ulozy normalnie. Teraz jestem po 40 i mam 7 letniego syna. 4 letnio coreczke( a przed to dwojko poronienie-czyli pierwsza ciaza poroniona. Wiec 34, poronienie, zanim zaszlam nastepne mialam juz 35 i wszystko przy obu ciazach bylo idealnie) tez sie balam ale staralam sie myslec pozytywnie. A najwazniejsze, by zrozumiec jedno rzecz, nawet jezeli mi sie nie uda, musze miec sile to zniesc. Nie wszystko w zyciu jest jak nam sie zamarzy, wazne by wytrwac! Czerpac z tego co mamy a co nie wyszlo...trudno.
powodzenia

Mewy bardzo ładnie powiedziane, nie ma co sie na zapas martwić,

ja tez pomimo że się bałam starałam się myśleć pozytywnie i wierzyłam że urodze zdrowe dzieci

Odnośnik do komentarza

dziabdol
martek,widze ze syn zmienia swoj image,u mnie nic nowego,nie ma nawet o czym napisac,jutro wizyta u lekarza,boje sie ,ale coz.....pozdrawiam was wszystkie:36_2_51:

Powodzenia.

mama225
DZiabdol- nie bój się, jestem z Tobą i wirtualnie przytulam.Też siedzę jak na bobie, bo czekam na odpowiedź w sprawie zmiany pracy, jestem po rozmowie kwalifikacyjnej.

Kciuki zaciśnięte.

http://fajnamama.pl/suwaczki/w7e0oow.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bfaregz2mib36tc2.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...