Skocz do zawartości
Forum

My, mamy 40+


dziabdol

Rekomendowane odpowiedzi

:Hi ya!:będę zaglądć, będę. Jednak może raczej w temacie utrzymać się nie dam rady.

mama pytaŁa czy do pracy, nie do:read: szkoły kochanienka. Dokształcam sie, tyle lat nie dałam rady...dzieci małe, do tego z moimi nie dało sie czytać gazety a co mowa uczyć. A praować chce z dziećmi(może młodzieżą trudną...?), z tąd kierunek na pedagoga dzieciecego :36_27_12::36_1_21:. Ale to dopiero podstawy...długa droga jeszcze,oj długa.
życzę Wam smacznych naleśników,zdolnych pracowników, wiosny bez pyłków,zdrowych dzieci i.... :36_27_3:dużo dzieci...i miłego dnia la la la...

Odnośnik do komentarza

mama225
hej, Mewy - to witaj w gronie pedagogów , ja jestem opiekuńczo wychowawczym, ogólnym, szkolnym i terapeutą zajęciowych a także nauczycielem plastyki, pracowałam z młodzieżą, dorosłymi a teraz z dziećmi.powodzenia, też kończyłam różne studia mając dzieci, dasz radę, na pewno, całusy.

:36_3_15:ooo....jak miło. a ja tez w czerwcu skonczyłam 2 letniaą szkołę plastyczną,:rules:
to brawo:brawo: mama, jestes zdolną mamą. własnie i ja w przyszłości bym chciala w podobny sposób zajmować się dziecmi,młodzieżą....pozdrawiam.

miłego weekendu koleżnaki:36_1_68:

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki
ostatni nie zaglądałm ale widze że nie tylko ja

ale niby czasu sporo ale Adas nie daje czasem popisac, jak juz wejdę i poczytam to nie moge odpisac bo mały stoi ciągnie za rekę, na kolanka trzeba wziąc i wtedy to juz nie da rady.

ja powoli przygotowywuje się do urodzinek Adasia, wypadają nam w same święta, więc w pierwszy dzień z tortem u moich rodziców a w drugi u teściów, upieke ze dwa ciasta do tego, a jedzonko to u nich będzie więc jak to się mówi na gotowe pojadę :smile_jump:

Odnośnik do komentarza

bozena222
Hej dziewczynki
ostatni nie zaglądałm ale widze że nie tylko ja

ale niby czasu sporo ale Adas nie daje czasem popisac, jak juz wejdę i poczytam to nie moge odpisac bo mały stoi ciągnie za rekę, na kolanka trzeba wziąc i wtedy to juz nie da rady.

ja powoli przygotowywuje się do urodzinek Adasia, wypadają nam w same święta, więc w pierwszy dzień z tortem u moich rodziców a w drugi u teściów, upieke ze dwa ciasta do tego, a jedzonko to u nich będzie więc jak to się mówi na gotowe pojadę :smile_jump:

oj, i ja tak mialam przez wieeeee....le lat. nawet mejla do siostry nie moglam napisac:lup: nic. Ok roku moge w miare normalnie zasiasc i pisac, czytac itd...dlatego tez postanowilam zlozyc papiery do szkoly, bo po 40-ce:hmm: to czas ucieka i nie ma co czekac, skoro dzieci podrosly a my postanowilismy zostac tutaj w Szwecji.
Teraz , jak juz wiecie mam zajecia, czasu malo....ale jesem zadowolona, bo czuje sie na miejscu. Dobra szkola, ludzie, wykladowcy....obym dala rade pozdawac egazaminy. Ale najwazniejsze, ze tylko dwa razy w tyg. jak narazie i mam czas dla dzieci:36_15_44:, bo tego obawialam sie najbardziej:36_27_2:
Trzymajcie sie dziewczatka....pamietam o WAs, pamietam...:36_3_15:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...