Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
parysd

Karmienie piersią i butelką

Rekomendowane odpowiedzi

nie chce przechodzić na mm, tylko dopełnić pokarm :P może spróbuje jednak tej bawarki.. hej, a jakies witaminy oprcz tego pomagaja? jakies suplementy? co wpływa na laktacje? (najbardziej naturalnego)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sa na pewno jakies herbatki z Hipp (ale nie wiem na ile skuteczne). ja starałam się jakos masować piersi i było wszystko okej (ale nigdy nie mialam problemu z pokarmem, nawet przy aktualnym trzecim :) moja szwagierka testowała hm... Prolaktan (? - chyba dobra nazwa), tez jakis specyfik naturalny podobno. ale u niej to ciezko bylo, bo od poczatku byly problemy z pokarmem

rodzę z Prenalen

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a te hip to tez nie jakis koper wloski? tylko ze drozej?
jak naturalne to biore w ciemno. generalnie przez cala ciaze sie staralam mega dobrze odzywiac, tylko raz zjadłam kanapke z nutella

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też tak miałam. Co robiłam? Po prostu karmiłam i nie przejmowałam się. Niczym się nie wspomagalam, dziecko klusia, karmię do dziś. a czasami karmi sobie strzelilam, o

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziewczyny,
dzieki za wsparcie. Sorki, że tak marudze, ale to moja pierwsza ciaza byla i zwyczajnie nie wiem jak do konca sobie ze wszystkim radzic..
wszystkiego popróbuje, jestescie wielkie!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość też matka

Po pierwsze to się nie stresuj bo to szkodzi i Tobie i dziecku, a ilości pokarmu też nie pomaga. Poza tym pij wodę, sporo wody. Odpoczywaj, relaksuj się i przystawiaj dziecko do piersi jak najczęściej. dasz radę!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość jatomamproblem

Pomocy! Podbijam temat, chciałam zacząć podawać butelkę i jak już rozpoczęliśmy przygodę z butlą, to zauważyłam, że mam mniej pokarmu, a to dosłownie trwało kilka dni:/ co zrobić, aby szybko uratować pokarm?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość jatowiem

Ja w przypadku mojego kryzysu laktacyjnego przeszłam na zdrową dietę i zaczęłam stosować środki dla karmiących. U mnie zadziałały i warto jeszcze pamiętać o odpoczynku, szczególnie teraz w letnie dni:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość wieczniezabiegana

A ja wybieram się do apteki po jakieś suplementy dla karmiących:/ nie mam cierpliwości do tych naturalnych metod. Macie jakieś doświadczenie z takimi środkami na kp?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość oniebieskichoczach

Ja mam, kiedyś gdy miałam kryzys laktacyjny, wybrałam się do lekarza, który stwierdził, że oprócz środków naturalnych warto sięgnąć także po takie preparaty. I pomogło, moja laktacja powróciła:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość makowapanienka

Masz może na myśli prolaktan? Ja go niedawno zaczęłam przyjmować i po wielu środkach, które brałam na myśli on jeden mi pomógł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość oniebieskichoczach

Tak, właśnie miałam na myśli prolaktan. Pomógł mi, wystarczyła jedna saszetka i szybko wróciła laktacja, więc polecam podczas kryzysów laktacyjnych:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość aliska

ja niestety krótko karmiłam, ok. dwa miesiące; prawie nie miałam pokarmu; córeczka płakała z głodu, ja z bezsilności; wiadomo, pierś najlepsza; przy wprowadzeniu mm podawałam probiotyk FFbaby, pani w aptece mi o nim powiedziała jak mleko kupowałam; że wtedy florę bakteryjną się uzupełnia, że to korzystne dla dzidziusia, na brzuszek na przykład;

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Angelka29

Ja niestety nie mogę karmić piersia i zamiast tego podaje mojemu dziecku mleko BabyMilk. Jest bardzo dobre pod wzgledem jakosci i dostarcza dziecku wszystkie potrzebne wartosci odzywcze, mineraly i witaminy takze jesli tez nie mozecie karmic piersia to babymilk jest doskonalym zamiennikiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość zrozpaczonamama

Dziewczyny mieszkam w małej miejscowości i szczerze mówiąc nie mam kogo się o to zapytać. W jaki sposób zadbać o laktację? Miesiąc temu urodziłam, a już zauważyłam, że zaczynają się problemy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Torres

spokojnie, chyba większość mam zmierzyła się z kryzysem laktacyjnym. Nie rezygnuj, pić dużo wody i przykładaj dziecko częściej. Jeśli chcesz, możesz kupić produkty na laktację [reklama usunięta]. Nikt nie mówił, że zawsze mamy mieć pokarm. Czasami bywją trudności.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość zrozpaczonamama

dziękuję:)ale to przytłaczającego, gdy chcę nakarmić dziecko, tu zbyt mała ilość pokarmu:/próbowała dosłownie wszystkiego:/jutro wybiorę się do apteki, może dostanę w niej coś, co pobudzi mi laktację:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mama czwórki

Zrozpaczona mamo a na jakiej podstawie twierdzisz że masz za mało pokarmu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mamamichasia123

Po karmieniu dziecka mały wciąż płacze i muszę dopajać go wodą:/ dodatkowo ostatnio odciągnęłam pokarm i okazało się, że to było z ok. 120 ml:/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość monisiaqqq

ja właśnie chcę przejść na MM, muszę niedługo zacząć brać leki więc powoli daję troche mleka z butelki, pediatra mi bebilon polecil ten na ulewanie, bo synek niestety ma w tym problem [reklama usunięta].

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...