Skocz do zawartości
Forum

Nie tylko o aborcji... dyskusje


agusia20112

Rekomendowane odpowiedzi

Helenka – jak prawko? Bo to dziś zdajesz, tak? Mam nadzieję, że stres cię nie zjadł. Trzymam kciuki!!!
Niezły plus tego, że cię w domu nie ma ;). Szkoła życia dla małża nieźle brzmi ;)

Curry – serdeczności dla półtorarocznej Lilianki :)

Agusia – a tak mi się przypomniało, coś już wiadomo o tej 180 zł opłacie miesięcznej za przewóz dzieci?

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Helenka – jak prawko? Bo to dziś zdajesz, tak? Mam nadzieję, że stres cię nie zjadł. Trzymam kciuki!!!
Niezły plus tego, że cię w domu nie ma ;). Szkoła życia dla małża nieźle brzmi ;)

Curry – serdeczności dla półtorarocznej Lilianki :)

Agusia – a tak mi się przypomniało, coś już wiadomo o tej 180 zł opłacie miesięcznej za przewóz dzieci?

a więc miasto ustaliło jak na razie 70 zł ulgowy bilet

Joasia
http://s7.suwaczek.com/200905264565.png
Emilka
http://s4.suwaczek.com/200405064765.png

Odnośnik do komentarza

iszmaona
Dlaczego uważasz, że się uczepiłam? Zanim napisałaś, ze nie wiesz kim jesteś, czy agnostykiem, czy ateistą, napisałaś, że mozesz siebie zaliczyć do gatunku ateistów i ja do tego własnie stwierdzenia się odniosłam. Dopiero na skutek późniejszych rozmów określiłas się dokładniej.

Ja to tak odebrałam, że się uczepiłaś, ale może to być taki styl pisania ;). Też tak czasem mam ;). Ale byłam ciekawa gdzie te kilka razy napisałam, że jestem ateistką, bo przez chwilę myślałam, że pomyliłaś mnie z Curry ;)
A określiłam się dokładniej, jeszcze zanim zarzuciłaś mi o tym ateizmie. Tym bardziej nie rozumiałam czemu tak się uczepiłaś skoro to wyjaśniłam.

Teraz ja trochę poszukałam i znalazłam to co chciałam :D

Str. 537
18-12-12, 14:08

Dziubala

curry
Rozumiem, że pytanie do ateistów jest do mnie, bo tylko ja jestem gatunkiem ateistycznym na naszym wątku :hahaha:

Ja chyba też się mogę zaliczyć do tego gatunku :D

Tu już byłam "uświadomiona" więc się ciut dookreśliłam
Str. 564
22-12-12, 01:37

Dziubala

Tak się teraz zaczęłam zastanawiać czy ja jestem ateistką czy agnostykiem :D. Nie wiem, na pewno nie jestem typową ateistką jak Curry. Najczęściej mówię, że nie jestem osobą religijną ;)

Str. 574
30-12-12, 11:32

iszmaona

Nazwałas siebie kilka razy ateistką, ale z tego co piszesz nia nie jesteś. Ateizm wyklucza wiarę religijną w jakiejkolwiek formie. Wybieranie z każdej religii tego co sie podoba, co odpowiada nie ma nic wspólnego ani z ateizmem ani z wiarą. To wybacz, ale zwykłe wygodnictwo.

Str. 596
04-01-13, 13:13

Dziubala
iszmaona
Nazwałas siebie kilka razy ateistką, ale z tego co piszesz nia nie jesteś. Ateizm wyklucza wiarę religijną w jakiejkolwiek formie. Wybieranie z każdej religii tego co sie podoba, co odpowiada nie ma nic wspólnego ani z ateizmem ani z wiarą. To wybacz, ale zwykłe wygodnictwo.
Inszamona, nie przypominam sobie żebym gdzieś pisała, że jestem ateistką, tym bardziej kilka razy. Pisałam, że nie wiem czy jestem ateistką czy agnostykiem, napisałam też, że nie jestem typową ateistką jak Curry, i że zdarzało mi się, że mówiłam, że jestem niereligijna, a ostatnio użyłam słowa areligijna. Ale poglądy mam zbliżone a nawet te same co Curry czy Helena.
Może i jest to wygodnictwo, jak napisałaś, ale dla mnie to jest świadomy wybór, pewien rodzaj wolności, braku uzależnienia od jakiejś religii. Nie mam potrzeby (jak na razie) szukania wiary w sensie religijnym. I tyle.

Więc nie dziw się, że odebrałam to jako czepianie się ;)

No ale już chyba wszytko jasne, no nie :)

Odnośnik do komentarza

Dziubala
agusia20112
Dziubala

Agusia – a tak mi się przypomniało, coś już wiadomo o tej 180 zł opłacie miesięcznej za przewóz dzieci?

a więc miasto ustaliło jak na razie 70 zł ulgowy bilet

Lepsze 70 zł niż 180 zł, ale to i tak nie fair biorąc pod uwagę, że to gimbus, więc powinno to być bezpłatne.

Bezpłatne jest lub dodatkowo dofinansowane, kiedy odległość od domu do szkoły przekracza chyba 3 km.

Odnośnik do komentarza

Hej!

Ledwie pamiętam jak się nazywam. W pracy ciągle papiery - uzasadnienie nieklasyfikacji, oceny ndst, wypełnianie propozycji ocen z zachowania w każdej klasie, karty monitorowania przedmiotowego i wystawianie ocen.

W sobotę uderzam na Studniówkę ::): a co! w końcu uczę te dzieciaki w technikum. Sama idę jak większość nauczycieli, bo gdyby mój eM nie pracował na innej studniówce pewnie poszlibyśmy razem.
A tak w gronie pedagogicznym z samymi babami praktycznie :oczko:

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Helenka – jak prawko? Bo to dziś zdajesz, tak? Mam nadzieję, że stres cię nie zjadł. Trzymam kciuki!!!
Niezły plus tego, że cię w domu nie ma ;). Szkoła życia dla małża nieźle brzmi ;)

Curry – serdeczności dla półtorarocznej Lilianki :)

Agusia – a tak mi się przypomniało, coś już wiadomo o tej 180 zł opłacie miesięcznej za przewóz dzieci?

Dziękuję bardzo :love: Jak miło, że zauważyłaś :spey:

ITruth
Hej!

Ledwie pamiętam jak się nazywam. W pracy ciągle papiery - uzasadnienie nieklasyfikacji, oceny ndst, wypełnianie propozycji ocen z zachowania w każdej klasie, karty monitorowania przedmiotowego i wystawianie ocen.

W sobotę uderzam na Studniówkę ::): a co! w końcu uczę te dzieciaki w technikum. Sama idę jak większość nauczycieli, bo gdyby mój eM nie pracował na innej studniówce pewnie poszlibyśmy razem.
A tak w gronie pedagogicznym z samymi babami praktycznie :oczko:

Ooooo Studniówka :D Jak się ubierzesz???? Ja na swojej nie byłam. Nie miałam z kim iść i było mi głupio :lup:

Odnośnik do komentarza

Helena
Dziekuje za kciuki i mile slowa
z takim wsparciem.......udalo sie
ZDALAM :yuppi:
no nareszcie juz sie nie bede meczyc stresowac egzaminami:D

:36_1_67::36_1_67::36_1_67:
:go_team:

SUPER!!!! Gratuluję :D
No i z głowy, a teraz dużo dużo jeździj żeby nie wyjść z wprawy. Mówię serio. Codziennie jeśli możesz :))

Odnośnik do komentarza

dla nowego kierowcy hip hip, huraaaaaa, hip hip, huraaaaa

GRATULACJE!!!
Podtrzymuję słowa Curry,, wsiadj jak najczęściej za kółko, zeby nie wyjść z wprawy. Wiem co mówię bo sama dopiero po 4 latach zaczęłam jeździć.

Dziubalanajwyraźniej nie doczytałam dalszej części. Dla mnie jasne :)

Odnośnik do komentarza

ITruth
curry

Ooooo Studniówka :D Jak się ubierzesz???? Ja na swojej nie byłam. Nie miałam z kim iść i było mi głupio :lup:

Mała czarną ołówkową wyciągniętą z szafy, kupioną w Orsay na wyprzedaży za 60 zł chyba, jakieś czółenka czarne, imitację perełek. Może na jakieś fotce się znajdę to mnie na Fb oznaczą :)

Elegancko :))) Super :) Mam nadzieję, że będziesz się dobrze bawiła, choć pewnie będziesz musiała pilnować popijającej młodzieży :Oczko:

Odnośnik do komentarza

curry
ITruth
curry

Ooooo Studniówka :D Jak się ubierzesz???? Ja na swojej nie byłam. Nie miałam z kim iść i było mi głupio :lup:

Mała czarną ołówkową wyciągniętą z szafy, kupioną w Orsay na wyprzedaży za 60 zł chyba, jakieś czółenka czarne, imitację perełek. Może na jakieś fotce się znajdę to mnie na Fb oznaczą :)

Elegancko :))) Super :) Mam nadzieję, że będziesz się dobrze bawiła, choć pewnie będziesz musiała pilnować popijającej młodzieży :Oczko:

Ja się zbytnio dobrze w swoim ciele ostatnio nie czuję, więc jakoś wyjątkowo nie szaleję z radości. Zamiast się wziąć za siebie, schudnąć, dietować, na basen śmigać czy coś to ja się użalam nad sobą tylko i mówię, ze jestem gruba i brzydka, bo mi full pryszczy na ryju wyskakuje, bo włosy do d..., bo ciągle coś...

A podpijająca młodzież? Sama na studniówce ze 2 kieliszki wypiłam. Jakoś nie obawiam się zachlanych ich - fajni sa i mało ich będzie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...