Skocz do zawartości
Forum

Nie tylko o aborcji... dyskusje


agusia20112

Rekomendowane odpowiedzi

♥Perełka♥
Iwa - ja daję "dexa pico"; ale lekarz nie chce przepisywać mi pulmicortu, jak nie mam stwierdzonej badaniami astmy....
Zostało mi kilka - tak w razie czego...

Jak będę na następnej wizycie to poproszę aby mi przepisał w tedy wyślę ci receptę albo lek w zależności ile mi przepisze :)

Odnośnik do komentarza

♥Perełka♥
A ja dziś umówiłam się w końcu na cytologię (zaległą)...
Pewnie znowu bym zwlekała, ale od tygodnia mam uczucie pełności w piersiach - normalnie, jak w trakcie karmienia cycem; do tego siarę mam.

Miała któraś tak?

Miałam tak przy b. wysokiej prolaktynie. I w ciąży nie byłam. Bromergon bodajże przez 1 miesiąc i potem już ok.

Odnośnik do komentarza

Agusia- trzymam kciuki, żeby to nie było nic poważnego!!! I gratuluje tytułu, należał się:cherli3:

♥Perełka♥
Tyle, że Agusia - ja staram nie mieć za ciepło w domku... używam jako tako nawilżacza (dość kiepskawy jest)... staram się wieszać pranie na grzejniki (ale ostatnio czytałam o szkodliwości tego, więc mam już dość mieszane uczucia); nie wiem sama....

A czemu szkodliwe jest wieszanie pranie na kalafiory??? Bo u mnie to praktyczeni non stop wisi w okresie grzewczym...

Iwa- zaraziłaś się i tyle :Oczko: Trzeba było tyle na forum wchodzić??? :hahaha: Jeszcze raz gratulacje!

Yvone, Oopsy- kciuki za Was mam cały czas zaciśnięte ::):

Agusia- masz rację, tu na forum moża znaleźć pomocną dłoń jak trzeba :36_2_25:

Ale Oliwka miała dzisiaj przygodę, pomagała z rana przewijać Adę i obezrwała "prysznicem" kupkowym... Miała całą bluzkę i rękę w kupie:hahaha: My pokąłdaliśmy się ze śmiechu, a Oliwka panikowała, ale teraz już też wspomina tą sytuacje ze śmiechem :D

Odnośnik do komentarza

agusia20112
ja teraz wróciłam z Emilka od lekarza
i nie jest dobrze...od poniedziałaku ma skierowanie na oddział na 5 dni...musi mieć całą diagnostyke,strasznie leci na wadze i cały czas kaszel i klatka sie jej strasznie zniekształciła

juz mam stresa....strach sie bać co to wyjdzie
na pewno bedzie miała przeswielenie i chyba brokoskopie

najgożej ,że jesnak musi leżąć i będzie sama

Biedna Twoja mała, tulaski dla niuni !

http://davf.daisypath.com/2hwIp1.png

Odnośnik do komentarza

jadzik
Curry- ja jak zwykle nie w temacie, zawsze coś pominę:Szok: Cytologię robisz z jakiegoś konkretnego powodu, czy rutynowo?

Perełka- ja też tylko w ciąży tam miałam:Oczko: Ale tak jak pisze curry przy wysokiej poaktynie tak moze być.

A bo wyszedł mi kiepski wynik ale potem się okazało, ze mogli pomylić dane i nie wiadomo czy to moje. I teraz musze powtórzyć.

Odnośnik do komentarza
Gość ♥Perełka♥

Iwa - dzięki.... jak Ci się uda z receptą - to będzie fajnie;

Jadzik - bo coś tam się uwalnia... sprzyja to rozwojowi astmy i alergii;

Curry, Jadzik - latem miałam badaną prolaktynę i była w normie;


Agusia - trzymam kciuki za Córę.

A ja tymczasem lecę na dwór - obiecałam dzieciakom.

Odnośnik do komentarza

♥Perełka♥
Iwa - dzięki.... jak Ci się uda z receptą - to będzie fajnie;

Jadzik - bo coś tam się uwalnia... sprzyja to rozwojowi astmy i alergii;

Curry, Jadzik - latem miałam badaną prolaktynę i była w normie;


Agusia - trzymam kciuki za Córę.

A ja tymczasem lecę na dwór - obiecałam dzieciakom.

Perełko
- to się może zmienić z miesiąca na miesiąc. Od lata kupa czasu minęła. Ale może to coś innego. Tak czy inaczej zmiany hormonalne zwykle są nagłe.

Aguś,
najważniejsze jest dobre nastawienie Emilki - tak jak piszesz :) Wtedy wszystko pójdzie łatwiej. No i 3 dni to nie tydzień :) Może pozna jakieś dzieci i nie będzie chciała wracać do domu :wink: Byle znaleźli przyczynę i zaczęli leczenie!

Odnośnik do komentarza

Witam w Nowym Roku ::):

Wreszcie tu dotarłam :lol:
Ciężko mi się wstaje w tym tygodniu, za bardzo się przyzwyczaiłam, że mogłam ostatnio wstawać nawet po 9.00, ale trzeba wrócić do rzeczywistości ;). Marzę już o sobocie żeby dłużej pospać :D

Życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku, zdrowia, szczęścia, pomyślności, realizacji wszystkich zamierzeń i jak najwięcej powodów do radości każdego dnia!

Odnośnik do komentarza

Curry – pisałam tak ogólnie, że jakbym chciała, to z każdej religii mogę coś wziąć, bo np. z Jadzikowej mogłabym tą nieczystość wykorzystać, że podczas @ nikt nie siada na moim krzesełku ;), z islamu chodzenie w chuście (a co, niech nikt na mnie nie patrzy ;)), z ŚJ studiowanie Biblii, itd.
Oczywiście piszę półżartem :Oczko:

Helena
Curry, napisala:wink:
Wydaje mi się, że jednak że jeśli nie wierzy się w Boga to po co obchodzić Święta? Żeby było miło i przyjemnie?

nie obchodzi sie wtedy bozego narodzenia- mozna to nazwac np przesilenie zimowe/swieto godowe/jul i pewno sa jeszcze inne nazwy:wink:

po raz kolejny- to chrzescijanie/katolicy podkradli niektore(albo wiekszosc ) pradawnych zwyczajow i przeinaczyli na swoja modle:D

moze warto zapytac chrzescijan/katolikow czemu obchodza swieto Bozego Narodzenia po pogansku?:lol:

Dobre :Śmiech:

agusia20112
co do Świąt to nie czuję sie jakoś niekomfortowo obchodząc je
jest to Świeto rodzinne i tyle

No, można i tak powiedzieć :yes:::):

jadzik
Dziubala

Jadzik - a jak u Was obchodzi się święta Bożego Narodzenia?

Nie obchodzi się... :D
:D, a jakie macie święta?

Odnośnik do komentarza

iszmaona
Nazwałas siebie kilka razy ateistką, ale z tego co piszesz nia nie jesteś. Ateizm wyklucza wiarę religijną w jakiejkolwiek formie. Wybieranie z każdej religii tego co sie podoba, co odpowiada nie ma nic wspólnego ani z ateizmem ani z wiarą. To wybacz, ale zwykłe wygodnictwo.
Inszamona, nie przypominam sobie żebym gdzieś pisała, że jestem ateistką, tym bardziej kilka razy. Pisałam, że nie wiem czy jestem ateistką czy agnostykiem, napisałam też, że nie jestem typową ateistką jak Curry, i że zdarzało mi się, że mówiłam, że jestem niereligijna, a ostatnio użyłam słowa areligijna. Ale poglądy mam zbliżone a nawet te same co Curry czy Helena.
Może i jest to wygodnictwo, jak napisałaś, ale dla mnie to jest świadomy wybór, pewien rodzaj wolności, braku uzależnienia od jakiejś religii. Nie mam potrzeby (jak na razie) szukania wiary w sensie religijnym. I tyle.

Jadzik – jak pierwszy spacerek? Byłaś z obydwiema córciami? Masz fotkę? :)

Agusia – jak myślenie o rozejściu się? Mam nadzieję, że minęło. Współczuję takich rozterek... Ja też bym proponowała szczerą rozmowę, jak będziesz na to gotowa.

Curry – ale super wakacje przed Wami. I ten prywatny basen dla siebie, REWELACJA! Nie masz tam dodatkowego pokoju na zbyciu :Oczko:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...