Skocz do zawartości
Forum

Nie tylko o aborcji... dyskusje


agusia20112

Rekomendowane odpowiedzi

curry
Oopsy Daisy
curry
Oopsy, a nie masz przez przypadek krzywej przegrody???

Właśnie nie - w PL babka mi patrzała .Ale to tak mam od 2 lat dopiero ... Może przejdę się na testy alergologiczne ?

To działa tak. Masz prawdopodobnie krzywą przegrodę i jakąś alergię. Jak się kładziesz spać to zmieniasz kąt ułożenia głowy. Śluzówka puchnie tam gdzie masz krzywą przegrodę i nie możesz oddychać. A puchnie od jakiegoś alergenu. Może roztocza w łóżku, pierze, itp. Na testy by mnie liczyła za bardzo. Miałam je robione ileś razy i nic nie wyszło. Dopóki sama nie zorientowałam się, że mam alergie na chemię, proszki do prania, kosmetyki. A przy wychodzeniu na dwór jest podobny efekt a to od zmiany temperatury otoczenia. Mam tak samo.

:Histeria: Curry złotko da się coś z tym zrobić ? Kurczę przeca zmieniam co chwila pościel.Ale ostatnio spałam u brata i to samo było ...

Chyba przejdę się do innego laryngologa w marcu :grrrrrr:

http://davf.daisypath.com/2hwIp1.png

Odnośnik do komentarza

Oopsy Daisy
curry
Oopsy Daisy

Właśnie nie - w PL babka mi patrzała .Ale to tak mam od 2 lat dopiero ... Może przejdę się na testy alergologiczne ?

To działa tak. Masz prawdopodobnie krzywą przegrodę i jakąś alergię. Jak się kładziesz spać to zmieniasz kąt ułożenia głowy. Śluzówka puchnie tam gdzie masz krzywą przegrodę i nie możesz oddychać. A puchnie od jakiegoś alergenu. Może roztocza w łóżku, pierze, itp. Na testy by mnie liczyła za bardzo. Miałam je robione ileś razy i nic nie wyszło. Dopóki sama nie zorientowałam się, że mam alergie na chemię, proszki do prania, kosmetyki. A przy wychodzeniu na dwór jest podobny efekt a to od zmiany temperatury otoczenia. Mam tak samo.

:Histeria: Curry złotko da się coś z tym zrobić ? Kurczę przeca zmieniam co chwila pościel.Ale ostatnio spałam u brata i to samo było ...

Chyba przejdę się do innego laryngologa w marcu :grrrrrr:

Jak to roztocza, czy chemia, itp. to nie ważne gdzie spałaś - to jest wszędzie.
Odczulić się można ale najlepiej by było wyprostować krzywą przegrodę. Rzeczywiście przydałby się dobry laryngolog. Czy jedną dziurkę bardziej zatyka? A jak leżysz na prawym boku to prawa bardziej niż lewa zatkana, a jak na lewym to bardziej lewa niż prawa?

Odnośnik do komentarza

A wiesz co to Ci jutro napiszę jak wstanę , bo szczerze to nie wiem.Wiem tyle że mi się zapycha... Po prostu nie zwróciłam uwagi :wink: Mój nawet ode mnie uciekł z sypialni bo stwierdził że on z takim ''charczeniem'' spać nie może .Ale jak on chrapnie to dobrze jest :grrrrrr: w łeb strzelę to zapamięta !

Aaa wiem gdzie mi się nie zatyka ! W Polsce zawsze jak jestem to śpię normalnie :sofunny:

http://davf.daisypath.com/2hwIp1.png

Odnośnik do komentarza

curry
Oopsy Daisy
curry

To działa tak. Masz prawdopodobnie krzywą przegrodę i jakąś alergię. Jak się kładziesz spać to zmieniasz kąt ułożenia głowy. Śluzówka puchnie tam gdzie masz krzywą przegrodę i nie możesz oddychać. A puchnie od jakiegoś alergenu. Może roztocza w łóżku, pierze, itp. Na testy by mnie liczyła za bardzo. Miałam je robione ileś razy i nic nie wyszło. Dopóki sama nie zorientowałam się, że mam alergie na chemię, proszki do prania, kosmetyki. A przy wychodzeniu na dwór jest podobny efekt a to od zmiany temperatury otoczenia. Mam tak samo.

:Histeria: Curry złotko da się coś z tym zrobić ? Kurczę przeca zmieniam co chwila pościel.Ale ostatnio spałam u brata i to samo było ...

Chyba przejdę się do innego laryngologa w marcu :grrrrrr:

Jak to roztocza, czy chemia, itp. to nie ważne gdzie spałaś - to jest wszędzie.
Odczulić się można ale najlepiej by było wyprostować krzywą przegrodę. Rzeczywiście przydałby się dobry laryngolog. Czy jedną dziurkę bardziej zatyka? A jak leżysz na prawym boku to prawa bardziej niż lewa zatkana, a jak na lewym to bardziej lewa niż prawa?

Wydaje mi się że jak ma alergie to wyprostowanie przegrody nic nie da.Mysiała by i przegrode wyprostować i odczulanie zrobić.
I dziwne że kilku krotne testy nic nie pokazały.

Odnośnik do komentarza

iwonek
Iwa, ale tak uzasadnili, że nie wiem czy mam się bardzo bać, czy tylko trochę:lup:

OOpsy, jak dla mnie to rozwiązanie jest proste - wracaj do Polski, na UK masz uczulenie :D

Ja tam w ogóle nie znalazłam uzasadnienia.
Oopsy ale już niedługo będziesz w pl to sprawdzisz czy nos zatyka się :)

Odnośnik do komentarza

Ja testów nie miałam, myślałam właśnie czy, aby nie wybrać się do GP i nie poprosić o jakie skierowanie

A i jeszcze jedno - te zapchane dziury w lato się nasilają

Wiecie co babeczki - w poniedziałek wracam do pracy po 6 miesiącach chorobowego.I zaczyna mnie przerażać to trochę.Nie wiem jak będę z czasem wyrabiać:Histeria: Pracuję od 17-00:30. Rehabilitacja 4x w tygodniu, klinika daleko trochę :Histeria:. Na razie mam opracowany taki plan :
7:40 pobudka
8:00-9.00 - ćwiczenia, potem szybki prysznic. O 11 w następnym tyg mam rehabilitację do 12:30 .Potem na szybko do domu, obiad i do pracy trzeba będzie jechać. Ze 3 dni i myślę wpadnę w rytm

Ale mimo wszystko cieszę się że już wracam :yuppi: I jeszcze mam ponad 20 dni urlopu który muszę wykorzystać do końca marca :wink:

http://davf.daisypath.com/2hwIp1.png

Odnośnik do komentarza

IWA23
curry
Oopsy Daisy

:Histeria: Curry złotko da się coś z tym zrobić ? Kurczę przeca zmieniam co chwila pościel.Ale ostatnio spałam u brata i to samo było ...

Chyba przejdę się do innego laryngologa w marcu :grrrrrr:

Jak to roztocza, czy chemia, itp. to nie ważne gdzie spałaś - to jest wszędzie.
Odczulić się można ale najlepiej by było wyprostować krzywą przegrodę. Rzeczywiście przydałby się dobry laryngolog. Czy jedną dziurkę bardziej zatyka? A jak leżysz na prawym boku to prawa bardziej niż lewa zatkana, a jak na lewym to bardziej lewa niż prawa?

Wydaje mi się że jak ma alergie to wyprostowanie przegrody nic nie da.Mysiała by i przegrode wyprostować i odczulanie zrobić.
I dziwne że kilku krotne testy nic nie pokazały.

Dlaczego dziwne? Ja miałam ileś razy testy i też nic nie wykazały. A po proszku do prania nowej firmy wysypało mnie z góry na dół. Po prostu testy robi się na najczęstsze alergeny a nie na wszystkie możliwe. A można być uczulonym na wszystko. Wyprostowanie da dużo bez odczulania, bo jak będzie puchła śluzówka to nie zatka nosa na amen. Tylko zmniejszy przepływ. A to duża różnica nie móc w ogóle wziąć powietrza nosem (ja tak miałam), a mieć choć mała dziurkę do oddychania nosem.

Odnośnik do komentarza

curry
IWA23
curry

Jak to roztocza, czy chemia, itp. to nie ważne gdzie spałaś - to jest wszędzie.
Odczulić się można ale najlepiej by było wyprostować krzywą przegrodę. Rzeczywiście przydałby się dobry laryngolog. Czy jedną dziurkę bardziej zatyka? A jak leżysz na prawym boku to prawa bardziej niż lewa zatkana, a jak na lewym to bardziej lewa niż prawa?

Wydaje mi się że jak ma alergie to wyprostowanie przegrody nic nie da.Mysiała by i przegrode wyprostować i odczulanie zrobić.
I dziwne że kilku krotne testy nic nie pokazały.

Dlaczego dziwne? Ja miałam ileś razy testy i też nic nie wykazały. A po proszku do prania nowej firmy wysypało mnie z góry na dół. Po prostu testy robi się na najczęstsze alergeny a nie na wszystkie możliwe. A można być uczulonym na wszystko. Wyprostowanie da dużo bez odczulania, bo jak będzie puchła śluzówka to nie zatka nosa na amen. Tylko zmniejszy przepływ. A to duża różnica nie móc w ogóle wziąć powietrza nosem (ja tak miałam), a mieć choć mała dziurkę do oddychania nosem.
O tym samym pomyślałam,a co do przegrody nie wiem ,ja mam prostą a nos wiecznie zatkany,oddycham buzią bo nosem mam problem,mimo lekarz allergolog daje jakieś,maście i itp to działa na trochę.

Odnośnik do komentarza

Oopsy Daisy
A więc tak . Wczoraj koło 23 dałam sobie do nosa zawiesinę - Avamys i noc przespana z odetkanym nosem !! :yuppi:

Aaaaaa czyli jednak alergia. Tylko uważaj bo to sterydy.

IWA23
curry
IWA23

Wydaje mi się że jak ma alergie to wyprostowanie przegrody nic nie da.Mysiała by i przegrode wyprostować i odczulanie zrobić.
I dziwne że kilku krotne testy nic nie pokazały.

Dlaczego dziwne? Ja miałam ileś razy testy i też nic nie wykazały. A po proszku do prania nowej firmy wysypało mnie z góry na dół. Po prostu testy robi się na najczęstsze alergeny a nie na wszystkie możliwe. A można być uczulonym na wszystko. Wyprostowanie da dużo bez odczulania, bo jak będzie puchła śluzówka to nie zatka nosa na amen. Tylko zmniejszy przepływ. A to duża różnica nie móc w ogóle wziąć powietrza nosem (ja tak miałam), a mieć choć mała dziurkę do oddychania nosem.
O tym samym pomyślałam,a co do przegrody nie wiem ,ja mam prostą a nos wiecznie zatkany,oddycham buzią bo nosem mam problem,mimo lekarz allergolog daje jakieś,maście i itp to działa na trochę.

A to wiem dlaczego - mówiła mi o tym laryngolog. Są ludzie którzy mają bardzo wąskie kanały nosowe. I nawet leciutka opuchlizna powoduje zatkanie. Dlatego trzeba zrobić sobie rtg i będzie wiadomo.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj na zabawie fajnie było :) wróciliśmy pi 1 ;) potanczyliśmy, pogadaliśmy, pośmialiśmy ;) dobrze że poszliśmy :)
Ale coś Nikoś wygląda podejrzanie ... 37,5 i kaszel zaczyna go męczyć ... Nie podoba mi się to ...
D pojechał z chłopcami do Kościoła, jak wrócą to ja jadę a potem pewnie popoludnie domowe bo Nikosia raczej nie bedę nigdzie ciagnąc ...

Mama Dominika (16.07.2001), Oskara (02.07.2005), Nikosia (25.06.2009) i Małgosi (07.08.2013)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...