Skocz do zawartości
Forum

Nie tylko o aborcji... dyskusje


agusia20112

Rekomendowane odpowiedzi

Daffodil
Dziewczyny tak się cieszę, że muszę się pochwalić :wink:
Właśnie miałam rozmowę z moim nowym i starym szefem i dostałam awans :yuppi:

Gratuluję Złotko :Całus: Powodzenia na nowym stanowisku !

iszmaona
Witajcie :)

Iwa jesteś niesamowicie magiczna kobietą, czar Twoich fluidów dotarł i do mnie. :23_30_126::23_30_126::23_30_126:
Piszę to niesmiało, bo test zrobiony wczorajszego wieczoru. Mam dużo obaw zwiazanych z moimi kłopotami zdrowotnymi i tym, żeby nie odbiły się na kruszynce. To sam początek, więc strachu i niepewności mam sporo. Ale staram się być dobrej myśli.

Miłego dnia życzę

Iszmaona gratuluję :36_7_8::36_7_8: spokojnych 9 miesięcy Kochana !!

IWA23
iszmaona gratuluje :):)

Yvone,curry,Inkaa,Oopsy proszę może moja szczera chęć zapłodnienia was i do was dotrze :)
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Łapię, łapię :36_3_3:

Yvone
iszmaona koniecznie na priv. jak my bez Ciebie... to nie to samo..;)

Zgadzam się :wink:

Witam :)

Wszystkim zakatarzonym zdrówka ! Ja się od nd męczę z katarem :lup:

http://davf.daisypath.com/2hwIp1.png

Odnośnik do komentarza

wciagnelam sie w temat tych zabobonow i przesadow:lol:

i tak sobie czytam i czytam na roznych internetowych stronicach
i wiecie

Uważano również, że potomstwo jest błogosławieństwem, bezdzietne rodziny traktowane jako dotknięte karą.

i tak mi sie wlasie skojarzylo, ze ktos w naszej dyskusji o tym pisal-
a tu sie okazuje ze to tez zalicza sie do przesadow:wink:

Odnośnik do komentarza

Helena
wciagnelam sie w temat tych zabobonow i przesadow:lol:

i tak sobie czytam i czytam na roznych internetowych stronicach
i wiecie

Uważano również, że potomstwo jest błogosławieństwem, bezdzietne rodziny traktowane jako dotknięte karą.

i tak mi sie wlasie skojarzylo, ze ktos w naszej dyskusji o tym pisal-
a tu sie okazuje ze to tez zalicza sie do przesadow:wink:

czyli pokarało mnie:alajjj: ciekawe za co :glass::36_1_16::sofunny:

Odnośnik do komentarza

agusia20112
to miałam znajomą co zawsze drwiła z kobiet co nie miały dzieci..."bezpłodne krowy" mawiała i co .....jej córka była bezpłodna...to potem juz nie gadała tylko mówiła,ze ja pokarało za takie gadania

O mateczko! Jak można w ogóle tak o kimś mówić... chociaż ja na swój temat kiedyś też usłyszałam, że jestem "niepłodną krową":ehhhhhh:

Odnośnik do komentarza

Daffodil
Kasia no to muszę przyznać, że wolę macie z D. naprawdę ekstremalnie silną :) Bo chyba łatwiej jest wytrwać, jak się nigdy nie spróbowało, niż wtedy kiedy ten pierwszy raz ma się za sobą :) No chyba, że był kiepski, to wtedy inna sprawa :)

Był :36_1_11:

Mama Dominika (16.07.2001), Oskara (02.07.2005), Nikosia (25.06.2009) i Małgosi (07.08.2013)

Odnośnik do komentarza

iszmaona
Witajcie :)

Iwa jesteś niesamowicie magiczna kobietą, czar Twoich fluidów dotarł i do mnie. :23_30_126::23_30_126::23_30_126:
Piszę to niesmiało, bo test zrobiony wczorajszego wieczoru. Mam dużo obaw zwiazanych z moimi kłopotami zdrowotnymi i tym, żeby nie odbiły się na kruszynce. To sam początek, więc strachu i niepewności mam sporo. Ale staram się być dobrej myśli.

Miłego dnia życzę

:36_7_8::36_7_8::36_7_8::love_pack::36_3_15::36_1_67:
GRATULACJE :)

Iszmaona bądź dobrej myśli ... zobacz jaki to silny ciążowo wątek się zrobił :D

Mama Dominika (16.07.2001), Oskara (02.07.2005), Nikosia (25.06.2009) i Małgosi (07.08.2013)

Odnośnik do komentarza

iwonek
iszmaona, gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:Kiss of love::Kiss of love:
Kiedy się dowiedziałaś?????? No cieszę się ogromnie!!!!

Inkaaa, tylko nogi na ścianę potem :D:D:D

Wiecie co, ja widzepewną prawidłowość przy moich ciążach:D za każdym razem po odstawieniu słodyczy... Moja kolezanka też tak zaszła w swoją pierwsza ciążę po 9 latach starań;) Myślicie, ze to możliwe,że może mieć wpływ??? Czy tylko zbieg okoliczności?

Bo słodycze w ilościach zastraszających pochłaniałam;) a teraz ze względu na choroby Szymusia odstawiłąm słodycze, bo przecież karmię i nie chciałam, żeby takie ilości cukru dostawał;)

Iwona może mieć wpływ zmiana diety :) i ograniczenie pewnych "szkodliwych" i zbytecznych substancji w organizmie ;)

Mama Dominika (16.07.2001), Oskara (02.07.2005), Nikosia (25.06.2009) i Małgosi (07.08.2013)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...