Skocz do zawartości
Forum

Nie tylko o aborcji... dyskusje


agusia20112

Rekomendowane odpowiedzi

curry

To IWA rozsiewa takie skuteczne fluidy :36_1_1: Z tego co zauwazyłam to jej sa najlepsze :D

Iwa ślij do mnie;)

frania
iwonek
Daff, no Sywestra z innego powodu w łóżku spędziliśmy:hahaha: i mamy efekt :love:

Gratulacje! :Kiss of love::Kiss of love::Kiss of love:

Ja mam Zosię sylwestrową :smile_move:

Z 22 września :D
Moja Kalinka też 22 września a zmajstrowana 16 grudnia:)

Odnośnik do komentarza

curry
Helena
iwonek
Helena, no nie wiem, to nie bociany, to fluidy dziewczyny wysyłaja:hahaha:

to nikt nie może byc niczego pewny:Oczko::sofunny:

no to koniecznie musze pomyslec o jakies tarczy:lol:

Pas cnoty zostaje :oczko:

pas cnoty nie potrzebny:lol: poki co sprawdza sie moja metoda anty:D

gorzej z tymi fluidami:sofunny: :sofunny::sofunny:

Odnośnik do komentarza

iwonka gratuluję :):)

Aby moje fluidy omijały co niektóre to będę imiennie słała Inkaa,Oopsy,Yvone,curry,iszmaona prosze to dla was
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Odnośnik do komentarza

Helena
nie wiem czy juz bylo, no ale co najwyzej sie powtorze:D

co myslicie o seksie przedmalzenskim?
oczywiscie w odniesieniu do Waszych przekonan:wink:?

chciałabym móc powiedzieć, że dałam radę się powstrzymać. niestety nie.. bo lubię seks i tyle;)
Piękne jest jeśli ludzie faktycznie czekają w czystości do ślubu.

Odnośnik do komentarza

curry
No cóż, ja nie czekałam :oczko: Ale moje przekonania nie są z tym na bakier więc nie złamałam żadnych zasad :D Nie wiem jak się zapatrują wierzące dziewczyny z KK? Bo w reszcie wyznań to nie wiem jakie zasady panują.

no ja wiem, ze np w islamie seks jest dopuszczalny tylko w mazlenstwie
no i ze seks w islamie, to nie tylko dla prokreacji:P

w KK tez niby tez seks przedmalzenski to grzech

***
a jak dla mnie- najwazniejsze zeby byla milosc:D

Odnośnik do komentarza

Italy
i normalnie jak tak czytam o tych waszych ciazach ....to....:noooo: ale ja tojuz za stara jestem:36_1_4:

Jaka tam stara :)

IWA23
iwonka gratuluję :):)

Aby moje fluidy omijały co niektóre to będę imiennie słała Inkaa,Oopsy,Yvone,curry,iszmaona prosze to dla was
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Pooooochłaniam jeeee :36_3_3:

Co do seksu przedmałżeńskiego to nie czekałam do ślubu .Był od razu :D

Mam znajomą 34 lata, sama jest cały czas i jeszcze się nie seksowała :) Bo jest zdania że TYLKO PO ŚLUBIE.Pytam jej , a jak starą panną będziesz? To mi powiedziała :w takim razie pójdę do nieba czyta

:hahaha:

http://davf.daisypath.com/2hwIp1.png

Odnośnik do komentarza

Italy
a ja chcialam was zapytac o cos innego...
wczoraj ogladalam durny program na E!...i cycata blondyna mowila o "zamrazaniu zarodkow"...

nie wiem czy juz dyskutowalyscie o tym...jezeli tak to napiszcie a ja kiedys tam do tego dojde:smile_move: a jesli nie...to...

to co o tym myslicie...:hmm:

bylo o zamrazaniu zarodkow:wink:
zdania byly podzielone:D

Odnośnik do komentarza

Helena
Italy
a ja chcialam was zapytac o cos innego...
wczoraj ogladalam durny program na E!...i cycata blondyna mowila o "zamrazaniu zarodkow"...

nie wiem czy juz dyskutowalyscie o tym...jezeli tak to napiszcie a ja kiedys tam do tego dojde:smile_move: a jesli nie...to...

to co o tym myslicie...:hmm:

bylo o zamrazaniu zarodkow:wink:
zdania byly podzielone:D

:sofunny: delikatnie mówiąc

Odnośnik do komentarza

Oopsy Daisy
Italy
i normalnie jak tak czytam o tych waszych ciazach ....to....:noooo: ale ja tojuz za stara jestem:36_1_4:

Jaka tam stara :)

IWA23
iwonka gratuluję :):)

Aby moje fluidy omijały co niektóre to będę imiennie słała Inkaa,Oopsy,Yvone,curry,iszmaona prosze to dla was
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Pooooochłaniam jeeee :36_3_3:

Co do seksu przedmałżeńskiego to nie czekałam do ślubu .Był od razu :D

Mam znajomą 34 lata, sama jest cały czas i jeszcze się nie seksowała :) Bo jest zdania że TYLKO PO ŚLUBIE.Pytam jej , a jak starą panną będziesz? To mi powiedziała :w takim razie pójdę do nieba czyta

:hahaha:

Mój seks przedmałżeński zaczął się na pierwszej randce z moim obecnym mężem :36_6_2:
:hahaha:

Odnośnik do komentarza

Helena
Italy
a ja chcialam was zapytac o cos innego...
wczoraj ogladalam durny program na E!...i cycata blondyna mowila o "zamrazaniu zarodkow"...

nie wiem czy juz dyskutowalyscie o tym...jezeli tak to napiszcie a ja kiedys tam do tego dojde:smile_move: a jesli nie...to...

to co o tym myslicie...:hmm:

bylo o zamrazaniu zarodkow:wink:
zdania byly podzielone:D

boze kiedy ja was doczytam:36_19_1:

http://www.ticker.7910.org/as1cHhQ-O7-0010MDAwMTUwbHwyNTdkfE1lbGNpYSBpcw.gif

Odnośnik do komentarza

Daffodil
Curry no to ładnie zaszaleliście :wink:
A to Twój pierwszy partner był? (jeśli mogę zapytać) :)

To nie był mój pierwszy :oczko: Ale mam nadzieję, że ostatni :D

Oopsy Daisy
Curry to widzę że taj jak u mnie :sofunny: też pierwsza oficjalna randka i siup

Daff to drugie raczej:wink: :hahaha:


Oopsy
, widzę, że Ty też z tych szybko decydujących się :wink:

Odnośnik do komentarza

Oopsy Daisy

Co do seksu przedmałżeńskiego to nie czekałam do ślubu .Był od razu :D

Mam znajomą 34 lata, sama jest cały czas i jeszcze się nie seksowała :) Bo jest zdania że TYLKO PO ŚLUBIE.Pytam jej , a jak starą panną będziesz? To mi powiedziała :w takim razie pójdę do nieba czyta

:hahaha:
jesli takie sa jej przekonania, to dlaczego nie. niech robi jak uważa.. ale tak się zastanawiam, że ja chyba nie umiałabym żyć ze świadomością, ze może nigdy nigdy...:whoot:

curry

Mój seks przedmałżeński zaczął się na pierwszej randce z moim obecnym mężem :36_6_2:
:hahaha:

hehe.. a ja chciałam z moim na pierwszej randce, a on mnie szanował...:36_11_23: do tej pory mu to wypominam..:hahaha:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...