Skocz do zawartości
Forum

Nie tylko o aborcji... dyskusje


agusia20112

Rekomendowane odpowiedzi

IWA23
Daffodil
IWA23

Pierogi ruskie :)

Iwa po cichu podziwiam. Ja jeszcze w życiu nie ulepiłam pierogów i nie wiem wcale czy kiedykolwiek ulepię :)
Jestem kucharzem,na praktyce nic innego nie robiłam tylko pierogi lepiłam :)
Szkoda że nie ma takiej poczty co by zajmowała się przesyłkami obiadowymi,nalepiła bym każdej z was i posłała :)

Aaaa... to masz wprawę. Pewnie pół godziny i stos pierogów narobiony :) Ja pewnie bym dłubała pół dnia, a i tak by mi się większość rozkleiła przy gotowaniu :hahaha: Tak sobie wieki temu wmówiłam i teraz nie ma siły, która by mnie do lepienia zmobilizowała :)

Odnośnik do komentarza

frania
Yvone
Frania współczuję. ja wiem, ze są różne sytuacje i czasami trzeba jechać, bo praca to jest praca, ale chyba bym mojego nie puściła albo jechałabym z nim, albo usiadłabym i płakała póki by nie wrócił.

w naszej sytuacji nie bardzo widzę jechanie z nim, bo:
nie wiadomo na ile ta praca - Jula idzie do szkoły od września, nie chcę jej non stop przenosić, nowa szkoła, nowe miasto, zero znajomych, on cały dzień w pracy

mam tu pracę, całą rodzinę

nie wyobrażam sobie przeprowadzki do Zakopanego, bo kraków to moje miasto, mój dom

jest więcej plusów pozostania tu

jabym wiedziała, że praca jest na dłuuugo, to może bym się zastanowiła. a tak - nie ma mowy.

Zresztą - jeszcze nie wiadomo, czy ją dostanie :yyy:

Ale myślenice mam. I na razie myślę, że to nam dobrze zrobi.
Twierdzi, że na jeden dzień w tygodniu będzie przyjeżdżał plus powrót w piątki wieczorem do krk i wyjazd w pon. rano.

Fran plus w tym taki, że z Krakowa do Zakopanego rzut beretem i przyjazd to żaden problem. Dacie radę!

Odnośnik do komentarza

frania
iszmaona
agusia20112
byłam na zakupach...porazka,śniegu tyle znów:36_2_16::36_2_16:

Agusia wiem, ze mas z trudny okres teraz, ale na litosc boską odczaruj to niezadowolenie. Powiedz moze : ale fajnie, tak biało, pójdziemy na sanki, sama sobie zjadę kilka razy :)

no dobre, dobre :lol:

ja ostatnio mam tak podły nastrój, że też powinnam tak pisać

mam nadzieję, że jakoś mnie rozśmieszycie/pocieszycie :D

Przynajmniej się postaramy :wink:

Odnośnik do komentarza

no zaraz jedziemy do lekarki to może cos sie dowiem
a co do niedzieli to mam wziąść taksówkę,bo to za daleko by iść

dziewczynki zjadły juz objad...teraz jeszcze ja zostałam
robiłam dla siebie i m frytki i panierowane pałki z kurczaka,więc jemy na raty

ale M obral i zkroił ziemniaki sam z siebie...może zauważył zmiane w moim zachowaniu

Joasia
http://s7.suwaczek.com/200905264565.png
Emilka
http://s4.suwaczek.com/200405064765.png

Odnośnik do komentarza

Matko, ale sporo nastukałyście od wczoraj :Szok::Śmiech:. Ale doczytałam do końca :)

Yvone
curry
Dziubala
Curry - przeczytałam o tej świętej geometrii, jak się czyta, to wszystko takie oczywiste jest, choć wcześniej o tej świętej geometrii nic nie słyszałam. Najbardziej zafascynował mnie filmik, ciekawe jest z tą proporcją Fi, i że odkrył to już wieki temu Leonardo da Vinci.
Tylko w pkt 2 cyt.: "Święta Geometria zawiera klucz do tego, jak Duch stwarza świat przy pomocy określonych wzorów, z których każdy tworzy określoną funkcję Życia lub Świadomości (...)”, zastanawia mnie o jakim Duchu tu mowa?

Nie wiem. Może nie doczytałam wszystkiego albo nie zrozumiałam.
Mi się wydaje, że zależności geometryczne istnieją, bo istnieć muszą ze względu na tablice Mendelejewa i wzory chemiczne. Każda substancja ma swój wzór chemiczny, który można zapisać w liczbach i on ma swoje odbicie w geometrii. Czysta matematyka. Proste. Mniej więcej tak jak jest wytłumaczone tylko bez tej oprawy "cudowności". Nie rozumiem gdzie jest ta świętość? Liczyłam, że może któraś z Was mi wyjaśni. Dlaczego to jest boski wzorzec stworzenia? Czy w PŚ jest gdzieś mowa o jakiejś geometrii? Co na to teologia?
ja szczerze powiem i może wyjdę na głupią, ale nic z tego nie kumam..:lup:
Ciężko tu coś skumać ;), chodziło o tę stronkę Czym jest święta geometria?

Odnośnik do komentarza

Co do wyglądu, to staram się siebie akceptować, bo co innego mi zostaje :sofunny:, ale z takich rzeczy, które chciałabym zmienić od razu to:
- zmniejszyć i utwardzić choć trochę brzuch, bo po kilku ciążach jest miękki i taki jakby "rozlany" :Kiepsko:
- usunąć owłosienie z rąk, ale jest za jasne na laser, a golić nie zamierzam :Kiepsko:
- chciałabym mieć szczuplejsze uda i łydki, ale u nas to chyba geny, bo ja, siostra i brat mamy masywne nogi po tacie, ale o ile bratu pasują, to nam nie bardzo :Kiepsko:
- chciałabym schudnąć teraz min. 7 kg, ale to trudne :Kiepsko:
Tyle z takich najbardziej przeszkadzających rzeczy :Kiepsko:

iwonek

Jak u was wygląda (wyglądało) usypinaie takich półtoraroczniaków. TYlko mi nie piszcie, ze odkładałyście i same zasypiały, bo dzisiaj nie jestem w stanie tego przeżyć:lup:
To nie będę cię dobijać, bo u mnie obaj od początku byli nauczeni samodzielnego zasypiania ;)

Agusia - super, że już masz Emilkę w domku :)
Szkoda tylko, że z niemałżem tak wychodzi :(, Nie daj się stłamsić!

Iwonek – ja też nie lubię słuchać swojego nagranego głosu, hehe, jakiś całkiem inny, jakby nie mój :D

Jadzik - ja widziałam 2 twoje zdjęcia i na każdym inaczej wyglądasz, gdybym nie wiedziała, to pomyślałabym, że to 2 różne dziewczyny :)

Curry – nie zdążyłam zobaczyć twoich bioder, buu ;). Może wstawisz jeszcze zdjęcia dla mnie, ale nie teraz ;)

Yvone – zdrówka dla Kalinki!

Daff - fajnie Cię znów wiedzieć :)

Frania - witaj i tu :)
A dla męża powodzenia z pracą, a dla Ciebie sił i cierpliwości na przetrwanie tego okresu.

Jbio - miłej wizyty siostry :)

Odnośnik do komentarza

Dziubala oj to owłosienie- ja też chętnie bym sie go pozbyła. marzy mi sie taka depilacja całego ciała trwała, żeby już nic nigdy nie odrosło;)
i głosu swojego nagranego też nie lubię.
dziękuję za życzenia zdrówka dla Kalinki. wróciłyśmy od lekarza, czyściutka osłuchowo, pani doktor twierdzi, że zdrowa;) :uff:
a co do miejsca na ferie niestety nie pomogę, nie znam takich miejsc:(

Odnośnik do komentarza

Dziubala wcześniej pracowałam jako konsultant na infolinii i odtwarzali nam co miesiąc albo i częściej nasze nagrania, koszmar. Teraz słucham tylko wtedy, jak się zalapię na kontrolę Tajemniczego Klienta :D

http://www.suwaczki.com/tickers/65vq786iklsvuww1.png
http://www.suwaczki.com/tickers/cb7w43r8253bs8l9.png
09.11.2012 :angel_star:Wiem, że jesteś tam
Nie widuję Cię, lecz wiem, że jesteś tam
Cały dzień i noc ktoś puka do Twych drzwi
Każdy chciałby wiedzieć jak ma dalej żyć.
Wiem, że jesteś tam
Dla każdego zawsze musisz znaleźć czas
I choć nigdy o nic nie prosiłam Cię
Dzisiaj proszę bez kolejki przyjmij mnie .

Odnośnik do komentarza

Dziubala

- usunąć owłosienie z rąk, ale jest za jasne na laser, a golić nie zamierzam :Kiepsko:

a czemu nie zamierzasz?
ja sobie gole:lol:
odrastaja mi delikatniejsze niz na nogach, wiec mnie nie gryzie:sofunny:
a na laser bym sobie i ja poszla- najpierw bikini, pozniej pachy, pozniej nogi i rece
ale najpierw to trzeba stala prace poszukac:sofunny:

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Muszę zmykać, ale jeszcze zapytam - Dziewczyny, macie jakieś fajne propozycje na ferie (5-6 dni), do jakiegoś ośrodka, hotelu czy coś, ale nie na narty ;). Chodzi o miejsce gdzie będą fajne zajęcia dla dzieci i żeby był basen ;)

W Polsce czy za granicą?

Odnośnik do komentarza

Italy
Yvone
Witaj Italy:)
przez niektóre strony z tych 600 to bez pół litra nie przebrniesz :lol:

Zostajesz z nami? fajnie:)

ale ze co:hmm: ze mowisz ze warto sie cofnac do poczatku i wszystko nadrobic:36_2_39: bo do sklepu ide po kinderki dla Meli to i flaszke mogla bym kupic:smile_move:
tematy były różne różniaste: od aborcji, antykoncepcji aż do Boga i czy Jezus umarł na krzyżu czy palu.. duuużo się działo..;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...