Skocz do zawartości
Forum

Nie tylko o aborcji... dyskusje


agusia20112

Rekomendowane odpowiedzi

:Kiss of love:

Życzę Wam i Waszym rodzinom życzyć prawdziwie rodzinnych, pełnych spokoju i serdecznej atmosfery Świąt Bożego Narodzenia. Niech Maleńka Miłość otuli Wasze serca, przyniesie pokój, radość, zaopatrzy w energie i siłę do spełniania marzeń!

Iwona::):

i jeszcze nasza choineczka::): za rok juz pewnie sztuczna będzie... wiec proszę się napatrzeć:Oczko:
http://i47.tinypic.com/2jcyk1y.jpg

http://lbdf.lilypie.com/zF4dp1.png

http://lb2m.lilypie.com/rqmhp1.png http://lb4m.lilypie.com/Qkwup1.png

Odnośnik do komentarza

Curry wszystkiego naj,naj,naj....
Podbijaj serca facetów nadzianych,
tych zwariowanych i tych kochanych.
Życzę Ci dużo zdrówka oczywiście
żebyś się czuła wręcz zajebiście.
Bo jesteś laska niesamowita,
aurą przebojowości wiecznie okryta.
Więc staruszko pozostań sobą
i dalej bądź pięknej wsi ozdobą.

http://www.mojewypieki.com/img/images/original/tort_urodzinowy_10_400x400_917.jpg

Odnośnik do komentarza

Witam, jestem, żyję :) Ale jestem zabiegana, więc wpadam tylko na chwileczkę zżyczeniami dla Curry. Kochana, niech Twoje plany się zrealizują, zdrowie nie opuszcza Ciebie ani Twojej rodziny, a kłopoty i smutki omijają Cię szerokim łukiem.

A da reszty, przedwczesne nieco życzenia Noworoczne. Niech 2013 rok sprzyja Wam na tych polach, które są dla Was istotne.

Odnośnik do komentarza

Helena- o, a gdzie złapały? Oliwla już przechodziła jak miała roczek, na szczeście się nie drapała :D

A u mnie spokojnie, powoli szykujemy się na pierwsze wyjście z domciu, mała póki co jeszcze grzeczna ::): Oliwka dzisiaj u babci, mąż w pracy, więc my same ::):

Odnośnik do komentarza

Helena
a moje dzieci zasypalo ospa;)

Mówisz o tej ospie :)
http://photos.nasza-klasa.pl/22939253/195/other/std/a89bc57174.jpeg

Maja miała tu 6 m-cy, złapała od 3 letniej wówczas Michaliny a ta od mojego 14 letniego brata :)

Całe szczęście, że to za mną, bo biedne te dzieciaki . Misi pozostało kilka kropek blizn, jedna na czole między oczami, jakkolwiek to brzmi :)

Zdrówka i szybkiego zdrowienia obyś nie ocipiała jak ja wtedy :):36_2_39:

Masz ten specjalny krem co trochę łagodzi?

http://www.suwaczki.com/tickers/xrots65g3rdz5uhv.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9jm9rjjgst2xc7oz.png

Odnośnik do komentarza

agusia20112
u nas za to grypa panuje...nawet mnie dopadło....

zdrowka:usmiech:

jadzik
Helena- o, a gdzie złapały? Oliwla już przechodziła jak miała roczek, na szczeście się nie drapała :D

A u mnie spokojnie, powoli szykujemy się na pierwsze wyjście z domciu, mała póki co jeszcze grzeczna ::): Oliwka dzisiaj u babci, mąż w pracy, więc my same ::):

przed swietami w pkolu musiala zaatakowac- chociaz nikt nic nie mowil, ze jakies dziecko zachorowalo???

jak po spacerze?

jbio
Helena
a moje dzieci zasypalo ospa;)

Mówisz o tej ospie :)
http://photos.nasza-klasa.pl/22939253/195/other/std/a89bc57174.jpeg

Maja miała tu 6 m-cy, złapała od 3 letniej wówczas Michaliny a ta od mojego 14 letniego brata :)

Całe szczęście, że to za mną, bo biedne te dzieciaki . Misi pozostało kilka kropek blizn, jedna na czole między oczami, jakkolwiek to brzmi :)

Zdrówka i szybkiego zdrowienia obyś nie ocipiała jak ja wtedy :):36_2_39:

Masz ten specjalny krem co trochę łagodzi?

no ja to bym chciala zeby szybko wyzdrowialy:D
po nowym roku chce do pracy:wink:
wczoraj i dzis pracowalam, a z dziecmi byl M bo ma wolne

kupilam im dzis pianek-starsze sobie kilka kropek rozdrapalo:(
my jeszcze nie wiedzielimsy ze to ospa- i dlatego jej nie przypilnowalismy-ale cale szczescie nawet jak beda blizny, to beda pod bluzeczka;)

a Maja slodko wygladala jak byla malutka;)
teraz zreszta tez slodka, i Michalina tez;)

Odnośnik do komentarza

Cześć kochane moje :D

Widzę, że się dzieje... Po pierwsze chorowitkom zdrówka!

A po drugie to byłam dziś w sklepie, chciałam sobie coś do ubrania kupić. I NIGDY WIĘCEJ :Szok: Było tyle ludzi, ze po 5 min. dostałam szału i chciałam uciec z krzykiem :wink: 25 min wyjeżdżałam z parkingu :lup: I oczywiście nic nie kupiłam, bo nic mi sie nie podobało :D

Odnośnik do komentarza

curry- też nie lubię takich spendów... Z resztą nie pamiętam kiedy ja w sklepie byłam i sobie coś kupiłam :o_noo::o_noo: Zaniedbałąm się w tej kwestii, a bo ciaza, teraz po ciąży, wiec nie ma sensu kupować... Wolę kaskę wydać na coś do mieszkania niż na ciuchy, serio :o_noo:

Mój musi koniecznie zmienić pracę... Bo jak miał wolne, czy to na wakacjach, czy teraz po porodzie, to dogadywałam się z nim praktycznei bez słów, nie było między nami do nieporozumień! A teraz był dwa dni w pracy i burczy na każdym kroku... I to nie jest kwestia tego, że zmęczony na wakacjach zapierniczał nieźle przy remontach u swojej mamy, a mimo to nie marudził... Szefa ma kiepskiego, praktycznie on (mój mąz) ciagnie mu hurtownie (mała bo 4 pracowników), szef nic się nie stara, nie doceni (już drugi rok mu podwyżkę obiecuje...). Widać, że koleś się wypalił, ale odbija sobie na pracownikach ::(: Tylko u nas kiepsko niestety z pracą, bez znajomości ani rusz ::(:

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczór :)

Kolejny raz zdarzyło mi się, że pomyliłam kawę Inka z kawą rozpuszczalną :lup:, no i mam bezsenność w Krakowie :Kiepsko::Oczko:, ale plus taki, że nadrobiłam fo i jeszcze zaskoczę K., który niedługo wróci ze spotkania z kolegami z dawnej firmy i się zapewne zdziwi, że ja jeszcze nie śpię :D

iszmaona

Dziubala obchodzenie dni świątecznych bo jest choinka, bo prezenty, bo wigilia, bo lubię i nie wiązania tego ze świętami? Nie rozumiem. Jasne, że nie muszę rozumieć, ale to nieco zakłamane nie sądzisz?

Nie widzę w tym żadnego zakłamania w kontekście mojej osoby ;). Ale idąc Twoim tokiem rozumowania połowa (pseudo)katolików żyje w zakłamaniu ;). Gro jest katolików niepraktykujących a obchodzących Święta Bożego Narodzenia, ja nie widzę w tym nic złego. Bardziej mnie razi katolik, który uważa się za wierzącego, ale nie przestrzegającego zasad, które wynikają z tej religii. Opowiada, że jest wierzący a jego praktyka ogranicza się do wizyt w kościele 2 razy w roku. I taki katolik innych będzie pouczał, sam nie dając dobrego przykładu. I to jest dla mnie zakłamanie.
Jako osoba areligijna (nie wiem czy jest takie słowo? :D) podoba mi się, że mogę robić co chcę i jak chcę. Nie jestem wierząca, z czego się cieszę, bo jestem osoba wolną i na dobrą sprawę, to z każdej religii mogę coś dla siebie wziąć, bo tak chcę czy mi się to podoba. Teraz tak myślę, ale może za 10 lat będę uważać inaczej ;)
Dla mojego męża ważne są Święta w takiej formie jak obchodzą je katolicy, a mnie to nie przeszkadza. Dzieci póki co postrzegają Święta z aspektu choinkowo-preznetowego niźli religijnego, zapewne jak większość dzieci w tym wieku, i to też mi nie przeszkadza ;)
Temat na dłuższy wywód, ale nie chcę się za bardzo rozpisywać. Generalnie z tego co czytam to mam podobny światopogląd i podobne przekonania jak Curry i Helena.

curry

A tak w ogóle czy jakiś szczególny sposób w ogóle obchodzi się WNMP u Was? Bo przecież teraz 15 sierpnia to dzień wolny od pracy...

W ogóle nie czuję tego Święta. Dla mnie to zwykły dzień ;)

Helena

mnie wrecz irytuje
tak samo jak mnie irytuje publiczne obnoszenie sie ze sie jest nie wierzacym(np piosenki peszek) albo te bilbordy
z drugiej strony mafia rydzyka i wierne berety tez mnie irytuja z obnoszeniem sie wiara
albo obnoszenie z ekologia(np jusis)
a juz o seksi mamach nie wspomne, albo tych odchudzajacych sie bab w tv pelno
obnoszenie sie z homo tez irytuje

ogolnie Helene irytuja wszytskie puste obnoszace sie celebryty

chociaz np peszek nie jest pusta;)

Padłam:sofunny:

Curry - wszystkiego najlepszego, zdrowia i jeszcze raz pieniędzy! :)

Helena
– zdrówka dzieciom, niech ospa szybko i łagodnie mija.

Agusia – zdrówka, pogońcie grypsko!

Jadzik
– miłego pierwszego spacerku! Zrób fotki :)
Z pracą m. nie fajnie :(, choć ciężko z pracą, to super jakby mu udało się ją zmienić, oby tylko nie trafił z deszczu pod rynnę.

Jbio - a u ŚJ święta Bożego Narodzenia są jakoś obchodzone, czy to zwykłe dni?

Jadzik - a jak u Was obchodzi się święta Bożego Narodzenia?

Odnośnik do komentarza

Dziubala

iszmaona

Dziubala obchodzenie dni świątecznych bo jest choinka, bo prezenty, bo wigilia, bo lubię i nie wiązania tego ze świętami? Nie rozumiem. Jasne, że nie muszę rozumieć, ale to nieco zakłamane nie sądzisz?

Nie widzę w tym żadnego zakłamania w kontekście mojej osoby ;). Ale idąc Twoim tokiem rozumowania połowa (pseudo)katolików żyje w zakłamaniu ;). Gro jest katolików niepraktykujących a obchodzących Święta Bożego Narodzenia, ja nie widzę w tym nic złego. Bardziej mnie razi katolik, który uważa się za wierzącego, ale nie przestrzegającego zasad, które wynikają z tej religii. Opowiada, że jest wierzący a jego praktyka ogranicza się do wizyt w kościele 2 razy w roku. I taki katolik innych będzie pouczał, sam nie dając dobrego przykładu. I to jest dla mnie zakłamanie.
Jako osoba areligijna (nie wiem czy jest takie słowo? :D) podoba mi się, że mogę robić co chcę i jak chcę. Nie jestem wierząca, z czego się cieszę, bo jestem osoba wolną i na dobrą sprawę, to z każdej religii mogę coś dla siebie wziąć, bo tak chcę czy mi się to podoba. Teraz tak myślę, ale może za 10 lat będę uważać inaczej ;)
Dla mojego męża ważne są Święta w takiej formie jak obchodzą je katolicy, a mnie to nie przeszkadza. Dzieci póki co postrzegają Święta z aspektu choinkowo-preznetowego niźli religijnego, zapewne jak większość dzieci w tym wieku, i to też mi nie przeszkadza ;)
Temat na dłuższy wywód, ale nie chcę się za bardzo rozpisywać. Generalnie z tego co czytam to mam podobny światopogląd i podobne przekonania jak Curry i Helena.

Dziubala, możesz mi napisać co masz na myśli pod tym wytłuszczonym zdaniem :) Bo ja nie rozumiem chyba, a chciałabym zrozumieć :)

Ja nie do końca się z Tobą zgodzę jeśli chodzi o obchodzenie Świąt przez osoby niewierzące, aczkolwiek rozumiem Twój tok myślenia, bo znam takich osób dość duże grono :) Wydaje mi się, że jednak że jeśli nie wierzy się w Boga to po co obchodzić Święta? Żeby było miło i przyjemnie? To można na co dzień bez świat zrobić kolację, dać prezenty... Wiem, wiem... to nie ten klimat. Ale jednak nie mam przekonania bo przecież religia to religia, a my obchodząc jej święta niejako przyznajemy, że jest nam potrzebna. A jeśli jest to może być wierzącym? A jeśli nie jest to po co? Nie do końca rozumiem. I wiesz, generalnie uważam, że tak, połowa pseudokatolików żyje w zakłamaniu. W mojej rodzinie mam takie przykłady, bo np. moja teściowa w ogóle nie jest religijna, tak jak wymaga to jej wiara, w życiu nie przeczytała PŚ, ale w te święta dostałam ochrzan, że nie mam choinki więc jakie ja wartości dziecku przekazuję :Szok:

Odnośnik do komentarza

Curry, napisala:wink:

Wydaje mi się, że jednak że jeśli nie wierzy się w Boga to po co obchodzić Święta? Żeby było miło i przyjemnie?

nie obchodzi sie wtedy bozego narodzenia- mozna to nazwac np przesilenie zimowe/swieto godowe/jul i pewno sa jeszcze inne nazwy:wink:

po raz kolejny- to chrzescijanie/katolicy podkradli niektore(albo wiekszosc ) pradawnych zwyczajow i przeinaczyli na swoja modle:D

moze warto zapytac chrzescijan/katolikow czemu obchodza swieto Bozego Narodzenia po pogansku?:lol:

Odnośnik do komentarza

jadzik aby mężowi udało sie znaleźć sensowna pracę,choć masz racje ,że teraz coraz gorzej na rynku pracy

u nas nadal chorobowo,w nocy mnie kaszel straszny męczył ....a jutro do pracy,mam nadzieję,że mi sił starczy

co do Świąt to nie czuję sie jakoś niekomfortowo obchodząc je
jest to Świeto rodzinne i tyle
wczoraj mieliśmy kolędę-był Emilki ksiądz

na wstępie powiedziałam ,że tylko ona przekonana co do wiary
ksiądz bardzo fajny,nie nachalny,porozmawiał z nami
nic nie oceniał....powiedział ,że coraz więcej rodzin jest bez sakramentu-co nie znaczy ,że gorsze....ważne by związek opierał sie na wartościach jakie obie strony cenią
porozmawiał z Emilką i tyle

Joasia
http://s7.suwaczek.com/200905264565.png
Emilka
http://s4.suwaczek.com/200405064765.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...