Skocz do zawartości
Forum

Nie tylko o aborcji... dyskusje


agusia20112

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wlaśnie wróciłam od lekarza,miałam być jutro u alergologa ale wczoraj dzwonily i pisały sms że mam być dziś na 8.
Rano tel mnie obudzil a to babki z przychodni alerg. gdzie ja jestem i czemu nie odbieram,no ale wszystko ladnie udalo się załatwić wizyta była dziś.
No i tak Szymon zdrowy,Hania ma dalej antybiotyk tym razem już w zawiesinie bo ma jakiś tam katar ropny coś tam z nosem,Mati antybiotyk oskrzela,no i ja antybiotyk-zatoki.

Odnośnik do komentarza

agusia20112
jadzik jutro 12,12,2012......czas urodzić,będzie miało dziecię fajna date urodzenia

Też tak myślę ::):

jbio
JADZIK ja podziwiam ten Twój zbór za takie stosowanie się do Prawa Mojżeszowego.
Tylko nie czekaj do 21.12.2012 :)

No do 21 to ja nie myśle siedzieć z brzuchem, jeszcze mnei koniec świata zastanie :ehhhhhh::ble: Staramy się, choć czasem trudno, ale da radę :D

agusia20112
iszmaona to Emilka była taka płaczką....ale wyrosła

Ja też byłam taką płaczką w dzieciństwie... Wyrosłam ::):

Insana

Jadzik dlatego kiedyś Ciebie spytałam kiedyś czy uznajesz Nowy Testament bo z przyjściem Jezusa nastało jakby nowe przymierze- tak samo się tyczy nierozerwalności małżeństw i prawo mojżeszowe już nie było obowiązujące.

Ale tak jest wg Twojej interpretacji Pisma, że Prawo starotestamentowe już nie obowiązuje... Ja i wiele innych osób nie odnajduje potwierdzenia na to w NT, wręcz przeciwnie... Czyli jeśli odrzucasz Prawo, to i ST rozumiem wg Twojego toku myślenia? A dekalog, i inne fragmenty na które powołuje się KK? Po co, skoro Jezus zniósł? Na jakiej podstawie Bóg będzie nas oceniał w takim razie, nie raz powtarza w ewangelich ze wg naszych uczynków, ale jakie one mają być??? Wszsytko co mówił Jezus, ma potwierdzenie w Prawie, na nie się powołuje...

Insana
no ale ja to tak zrozumiełam że jbio pisze to że w jej organizacji tego doświadczyła czyli nie przypadkowo na ulicy tylko wśród ś.j dlatego odpowiadam ,że u nas tez takie coś jest ..

Tylko jbio nie zaprzeczyła chyba że wśród katolików tego nie ma, ale chciała pokazać jak to jest u niej, że niczego złego nie doświadczyła, wręcz przeciwnie, że jej członkowie dbają o siebie nawzajem beinteresownie, a nawet nierzadko tracąc coś samemu... Mało który katolik jest na to gotowy. Ale wiem, że tacy też są, wiec się nie unoś :Oczko: I nie wiem dlaczego upieraz się przy tym, że tylko KK założył Jezus... :ehhhhhh:

Helena- zagadasz egzaminatora i zdasz śpiewająco ::):

Pokazałam dzisiaj mojej córze przewijak na komodzie, wziełam lalkę bobasa i na nim tłumaczyłam, zę będziemy dzidzię przebierać tam, myć uszca, obcinać paznokcie itd. Obok komody stoi kosz na pranie, taki sztywny i na nim ją postawiłam, teraz cały dzień się tak bawi, nawet nie chciała zasnąć, jak dałam ją do łóżeczka i siadłam obok jak zawsze, to krzyczała, zę chce się bawić i nie było mocnych... Teraz ledwo na oczy patrzy, ale dalej tam soti i oporządza lale... ::):

Odnośnik do komentarza

IWA23
Ja wlaśnie wróciłam od lekarza,miałam być jutro u alergologa ale wczoraj dzwonily i pisały sms że mam być dziś na 8.
Rano tel mnie obudzil a to babki z przychodni alerg. gdzie ja jestem i czemu nie odbieram,no ale wszystko ladnie udalo się załatwić wizyta była dziś.
No i tak Szymon zdrowy,Hania ma dalej antybiotyk tym razem już w zawiesinie bo ma jakiś tam katar ropny coś tam z nosem,Mati antybiotyk oskrzela,no i ja antybiotyk-zatoki.

no to mały szpital....zdrówka dla Was wszystkich

Joasia
http://s7.suwaczek.com/200905264565.png
Emilka
http://s4.suwaczek.com/200405064765.png

Odnośnik do komentarza

No i standard, Oliwka zasnęła po zjedzeniu obiadu (przynajmniej po, a nie w trakcie jak zo zwykle robi...). Zawsze jak nie ma drzemki, to nam tak robi... I nic nie daje odwracanie uwagi, zabawianie itp... Pada jak kawaka i koniec, potem jej nawet nie obudzę jakbym chciała, zęby w nocy nie szalała... Będę miała intensywny wieczór, wiec póki co czekam na męża i będziemy odpoczywać, żeby się przygotować :D

Odnośnik do komentarza

IWA23
jadzik
Iwa- nie oszczędzają Was choroby ::(: Oby szybko się od Was to odwróciło!!! Zdrowia ednym słowem! I jeszcze raz dziękuję za pieluszki :spey::23_30_126:

Sms doszły,czytałam i proszę bardzo :)

Ale i tak nie zaszkodzi jeszcze raz podziękować ::): Różowe i foletową póki co odłożyłam na Oliwkę ::): A reszta poskładana dla dzidzi ::): Zielona ma fajny intensywny kolor ::):

Odnośnik do komentarza

agusia20112
no Jadzik jutro Twój dzień....i dzidzi....ma mi tu byc jutro info o kinder niespodziance:36_3_13:

Łatwo jadzik tak pisać :love: sama pewnie tez juz wolałaby tulić Kruszynkę i nie czekać na początek akcji.

Moja przyjaciółka od wczorajszego południa jest w szpitalu. Masaże szyjki, badania i dzidziuś jak był w brzuszku tak jest nadal. A Ona już mega zestresowana i zmęczona, bo niby "coś" się dzieje, ale zbyt mało, żeby wywołać porządną akcję. A w domciu córa mająca 2 latka i 3 miesiące.

Odnośnik do komentarza

jbio
Oopsy Daisy
Teraz już z górki :) Leci ten czas jak szalony.Twoje dziewczynki cieszą się że siostrzyczkę będą miały?

bardzo, one nie chciały braciszka , szczęśliwe, i codziennie pytające kiedy będzie dzidzia?

z siurakami urwanie głowy. Mój syn wieczorem jak go przebieram lubi sobie poskakać, bo tak fajnie mu się siusiak majta, no a ja oczywiście muszę podziwiać i śmiać się razem z nim.
Dziś z kolei zwierzył mi się już leżąc, że musi sobie poprawić siusiaka bo mu na bok leci.

Jbio ale wiesz, że może tak się wydarzyć, że tego siusiaka nie widać na USG a jest?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...