Skocz do zawartości
Forum

Nie tylko o aborcji... dyskusje


agusia20112

Rekomendowane odpowiedzi

Helena
iwonek
Helena, no wyobraź sobie że wiem o czym pisze:Oczko: ma podobne stanowisko do mnie i iiszmaony jesli o wojne chodzi, tylko stara się udowodnić...
ale nie chce sie w to zagłębiac;)

ja bardzo bym chciala zrozumiec dzisiejsze zachowanie Insany, i jej sposob pisania

Iwonek, przyznam, że zgadzam się z Heleną, bo punkt widzenia na wojnę to jedna sprawa, a pozostałe rzeczy to inna...

Helena
iwonek
Helena

moim zdaniem o roznicach tez mozna fajnie podyskutowac
bo przeciez nei chodiz w tym wszytskim zeby kogos przekonywac do tego co sie samemu uznaje/wierzy tylko zobaczyc jak wyglada w innej wierze, pogladach

ja tez tak mysle ale już kilkaset stron o róznicach było :)
no i wyszła propozycja żeby o czymś milszym porozmawiac, więc zaproponowałam;)

dla mnie dyskusja o róznicach tez jest wartościowa, bo duzo się nauczyłam i odkąd tu jestem to nie było dnia, żebym poznawczo Pisma Św. nie czytała:D

i do róznic na pewno tu wrócimy:)

a to pewno, mozna teraz dla odmiany popisac o podobienstwach:wink:

To jak o podobieństwach, to o czym ja będę pisać :Oczko:?

Odnośnik do komentarza

jbio
Jadzik ja bym mogła narkomanką być :)
swego czasu przez pół roku raz w tygodniu miałam pobieraną krew na hormony tarczycy.

IWA dzielna Hania dzielna, za Mamą :)

Moje kobitki też dzielne, Maja raz miała pobieranie krwi pół roku temu i zero płaczu, z Misią było podobnie. Także szczepienia też nie straszne im są.

A propos Maji.
trochę się zaczynam denerwować.
Dzisiaj rano było ok, z gorączką a raczej jej brakiem, ale na w razie w dałam jej paracetamol.
Teraz patrzę a ona znów 38.
Dopiero w środę będzie polska lekarka, więc mam nadzieję że nas przyjmie.

Wieczorem zwykle jest wyższa temp. niż rano. 38 to jeszcze nie tak źle. A ma jakieś inne objawy?

Odnośnik do komentarza

Jbio- ja moją mamę pocieszałam, ze narkomanką nie zostanę, bo zastrzyków nie lubię, papierosami się duszę, więc za trawę sie nie wezmę i ani bulimiczką nie będę, bo wzbraniam się przed wymiotami jak mogę... I jeść lubię, wiec anoreksja mi nie grozi. Mojej mamie nieźle poprawiał sie humor jak jej tak gadałam :hahaha: Jedynie do alkoholu mnie ciągneło, ale do czasu jak nie miałam strasznego kaca rano, co wiązalo się z wymiotami... Więc i od tego nie odrzuciło :hahaha:

curry- może nie religijnie, ale chyba mamy coś wspólnego... Ja pisałam, że nauki nie wykluczam, uważam Że wszsytko od Boga, jak doberze wykorzystane (nie sprzecznie z Prawem jakie nam dał) ::):

Jutro przyjdzie do mnie kurier z paczką pełną ciaste Milka, bo zakwalifikowałam się do kampanii w streetcom ::): Więc teraz mam nadzieję, zę tej nocy nie urodzię:36_11_1::hahaha:

Odnośnik do komentarza

curry
Insana
agusia20112
Insana ale powiedz co to wspólnego z wiarą Aśki...ona nie odpowiada za innych
to tak jakby ona Tobie zarzuciła,że jak możesz należeć do kościoła gdzie tylu pedofilów krzywdzących dzieci....przeciez Ty nie masz wpływu na to

Aśka wierzy w Słowo Boże ,pisane w Biblii a nie w szefów organizacji

ma dużo wspólnego- skoro potępia się wojsko i wszystko co z nim związane jak można należeć do organizacji takiej jak ONZ? no właśnie na temat wojska nie ma w bibli

Ty też należysz do organizacji, która nie jednego księdza pedofila nie wykluczyła ze swoich szeregów. A chyba potępiasz pedofilię i wszystko co z tym związane? I tego też nie ma w Biblii.

Mysle ze Insanie chodzi o to, ze SJ uwazaja KK za zaklamany podczas gdy sami (nie pisze personalnie) rowniez w pewnych sytuacjach stawiaja wlasne interesy ponad prawo wyznaniowe.
Tak na marginesie - coraz wiecej dziewczyn daje sie wciagac w pyskowki:/

Odnośnik do komentarza

jadzik
Lecę usypiać córcię, bo mój mąż dzisiaj caly dzień zajmował się dzielnie córką, bo ja najpierw drzemałam, a teraz siedzę tu z Wami ::): Ale dzidsiaj dała mi popalić trochę jak mój w pracy był.

Moja też podczas tej choroby daje popalić,fochy jakieś pokazuje,ryczy o byle co,no masakra.

Odnośnik do komentarza

jbio
czekam na skierowanie na badania...
jutro podpytam co i jak.

Rozumiem. Nie wiem jak to jest tam zorganizowane. Ja to zawsze sama lecę na badania bo jakbym miała czekać to bym się chyba nie doczekała.

jadzik
Jbio- ja moją mamę pocieszałam, ze narkomanką nie zostanę, bo zastrzyków nie lubię, papierosami się duszę, więc za trawę sie nie wezmę i ani bulimiczką nie będę, bo wzbraniam się przed wymiotami jak mogę... I jeść lubię, wiec anoreksja mi nie grozi. Mojej mamie nieźle poprawiał sie humor jak jej tak gadałam :hahaha: Jedynie do alkoholu mnie ciągneło, ale do czasu jak nie miałam strasznego kaca rano, co wiązalo się z wymiotami... Więc i od tego nie odrzuciło :hahaha:

curry- może nie religijnie, ale chyba mamy coś wspólnego... Ja pisałam, że nauki nie wykluczam, uważam Że wszsytko od Boga, jak doberze wykorzystane (nie sprzecznie z Prawem jakie nam dał) ::):

Jutro przyjdzie do mnie kurier z paczką pełną ciaste Milka, bo zakwalifikowałam się do kampanii w streetcom ::): Więc teraz mam nadzieję, zę tej nocy nie urodzię:36_11_1::hahaha:

Religijnie nie ale w pozostałych tematach kochana to my jak siostry rodzone :D :wink:

iszmaona
curry
Insana

ma dużo wspólnego- skoro potępia się wojsko i wszystko co z nim związane jak można należeć do organizacji takiej jak ONZ? no właśnie na temat wojska nie ma w bibli

Ty też należysz do organizacji, która nie jednego księdza pedofila nie wykluczyła ze swoich szeregów. A chyba potępiasz pedofilię i wszystko co z tym związane? I tego też nie ma w Biblii.

Mysle ze Insanie chodzi o to, ze SJ uwazaja KK za zaklamany podczas gdy sami (nie pisze personalnie) rowniez w pewnych sytuacjach stawiaja wlasne interesy ponad prawo wyznaniowe.
Tak na marginesie - coraz wiecej dziewczyn daje sie wciagac w pyskowki:/

Iszmaona, po prostu emocje...

Odnośnik do komentarza

ISZAMONA wiemy o co chodzi Insanie od samego początku.
Wykazanie , że Świadkowie to właśnie zakłamana sekta.
Ja nie znam przyczyn dla których należeliśmy do tego ONZ , ale juz teraz nie należymy.
No i co ja mam z tym fantem zrobić?
Gdzieś po drodze popełnili błąd , który naprawili.
Czy przez to , mam przestać wierzyć co mówi Biblia , porzucić dla KRK czy zostać kimś innym.?
Ale jak to sie ma do obrażania?
Do wyzywania od ciot, lub do innych dziewczyn, że nie używa rozumu itd.
Mam wrażenie, że tylko my staramy sie ważyć słowa, a Insana nie musi, bo ma taki humor, czy ma ochotę na takie odpowiedzi a nie inne.

http://www.suwaczki.com/tickers/xrots65g3rdz5uhv.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9jm9rjjgst2xc7oz.png

Odnośnik do komentarza

IWA23
Helena bedziemy dyskutować o różnicach tych żeberek curry będzie mówić czemu takie pyszne a ja,ty dla czego one nam nie smakują i może curry nas zmanipuluje i przekona do tych żeberek albo na odwrót :)

dobre, dobre:lol:

ja zeberka moge zrobic,powachac-ale do buzi nie wezme:sofunny:

Odnośnik do komentarza

Wiecie co, ale to jest w tym wszystkim dziwne, że jakoś umiemy ładnie rozmawiać nawet na trudne tematy między sobą i mimo ogromnych różnic jakoś to się klei. I jedynie jak Insana napisze to jest dym. Przepraszam za szczerość ale tak myślę.

Odnośnik do komentarza

Helena
curry
Helena
Zdrowka dla Dzieciaczkow:wink:

Curry, Iwa o zeberkach z Wami nie pogadam - bo nie lubie:lol:

Na pewno znajdziemy coś do jedzenia co lubimy we 3 :D Musi być coś takiego przecież :D

lubicie czekolade?

Ja bardzo :) Wszystko co słodkie z resztą.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...