Skocz do zawartości
Forum

Gadżety :)


Gość kwiatuszek9876

Rekomendowane odpowiedzi

Kwiatuszek jest wiele Ciekawych gadżetów ja ostatnio w necie wygrzebałam coś na styl cedzaka że zakładasz go na garnek z gotującą się wodą wrzucasz makaron i w tym sicie ci się makaron gotuje, mało tego to sitko jest regulowane :D

Każdy może się poddać, to najłatwiejsza rzecz do zrobienia. Ale wytrzymać, przetrwać, gdy nie wychodzi, gdy nie wiesz co dalej, gdy inni namawiaj

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

Otka
Kwiatuszek jest wiele Ciekawych gadżetów ja ostatnio w necie wygrzebałam coś na styl cedzaka że zakładasz go na garnek z gotującą się wodą wrzucasz makaron i w tym sicie ci się makaron gotuje, mało tego to sitko jest regulowane :D

to też fajnie

Odnośnik do komentarza

iszmaona
Miś wiem, ze napisałaś, ale uwierzyć w to nie mogę :D
Na jakiej zasadzie to urządzenie działa? No bo jajo większe będzie się dłużej gotowało od mniejszego. Czy to coś ma jakąś miarkę czy cokolwiek innego co pozwoliłoby dostosować długość gotowania do wagi jaja. Upierdliwie się dopytuję, bo uwielbiam jajka na miękko, ale prędzej zwymiotuję niż zjem niedogotowane białko.

Co do silikonowych miseczek, pojemników do pieczenia: nie kupuję tego zupełnie. Mam obsesję na punkcie nadmiaru chemii w otaczającej nas rzeczywistości, i zestawienie jedzenia, wysokiej temperatury i silikony jakoś mi nie odpowiada.

Iszmona ja nie jestem producentem tego gadżetu :oczko:
nie jestem więc pewna jak to działa, ale ważniejsze dla mnie jest to że działa! :-)
opakowania już dawno nie mam, ale z tego co pamiętam to zawierało jedynie krótka "instrukcję obsługi ".
jak tu : Informacje o produkcie
Praktyczny wskaźnik do gotowania jajek. Wystarczy włożyć go razem z jajkami do zimnej wody i rozpocząć gotowanie. W miarę wzrostu temperatury wskaźnik będzie zmieniał swój kolor, informując tym samym o stopniu ugotowania jajka. Po włożeniu go na 10 minut do lodówki, jest ponownie gotowy do użycia. Długość 6 cm, szerokość 4 cm.

i jeszcze tu troszkę SPRAWDZIŁAM TO: Jajko do gotowania jajek :)
ale nie sądzę żebyś czuła się usatysfakcjonowana :oczko:

http://dcmm.daisypath.com/YIyfp2.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...