Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Natusi spróbuj nospę sobie zażyć, mi ostatnio pomogła.

Natus ja mam znajomą która właśnie na wakacjach zaszła w ciążę jak już wyluzowała. Z tym że ona naprawdę tylko o dziecku myślała i po różnych badaniach gdzie wszystko było ok, po 2.5 roku starania się lekarz jej powiedział żeby wyluzowała i przestała myśleć o ciąży, a zajęła się czymś na czym skupi swoją uwagę. Po 3 miesiącach po wakacyjnym wyjeździe była już w ciąży, teraz ma cudowne dziecko :)
Więc luz to bardzo dobra rada, ja potwierdzam ;)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny. Mam taki problem. Od prawie roku a dokładniej od 11 miesięcy staramy się z mężem o dzidziusia. Jak do tej pory nic nie wyszło, ale się tym nie przejmowałam ponieważ mąż wyjeżdża za granicę i ciężko trafić na dni płodne. Miesiączki mam nieregularne więc ciężko też jest wyliczyć dni. Stwierdziliśmy z mężem, że będziemy sie kochać co 2-3 dni i może coś się uda zmajstrować :D. @ dostawałam między 22-28 zazwyczaj. Miesiąc temu przed miesiączką strasznie mnie bolały piersi i myślałam że coś się dzieje na rzeczy ale nagle przyszła miesiączka. Teraz od 3 dni piersi bolą mnie jeszcze bardziej a nigdy mnie nie bolały tak bardzo. Mam też dziwne kłucie w dole brzucha. test robiłam dziś rano i tylko jedna kreseczka. :( Myślicie że powinnam powtórzyć test? Jak tak to kiedy najlepiej?

Odnośnik do komentarza

Nie dziekuje :)aby nie zapeszyc bo tyle sie naczytalam i sie poprostu boje.. teraz mam kilka dni ma odpoczynek bo dostalam zwolnienie na nabranie sil. I brzuch niestety dosyc boli ale mam nadzieje ze to nic zlego. Tak wiec zaczynam dbac nie tylko o siebie:) a dziewczyny bo ja mam lekka niedowage mimo ze sie nie odchudzam ani nic i chciałabym przytyc ale przy wzroscie 169 waze 53 czy to nie bedzie jakos zle rokowalo?:/

http://www.suwaczki.com/tickers/gg64x1hp5lat3ztg.png

http://www.suwaczki.com/tickers/20qo4003mpnoru38.png

Odnośnik do komentarza

Gratuluje przyszlej mamie ;)

Tez uwazam ze nadmierne myslenie o dziecku i doszukiwanie sie w kazdym bolu podbrzusza pierwszych objawow ciazy to bezsens.. Mialam tak przez prawie rok, ciagle myslenie, ze moze to juz moze to teraz, ze ten bol to na pewno ciaza ze zmeczenie, bol glowy i wszelkie zgagi to objaw zaciazenia.. Codziennie czytane artykuly chodzenia po forach i pytanie czy ktoras z juz mam tez tak miala.Bzdura! Nie dajmy sie zwariowac. Przez to sie bardziej nakrecamy tylko i denerwujemy co dobre nie jest. Nie powiem ze teraz o tym juz wcale nie mysle ale zbastowalam troche i nie jestem juz taka drazliwa, poddenerwowana, czuje sie przez to lepiej. Tak wiec wszystkim starajacym sie radze naprawde odpuscic, nie biegac po wszystkich forac i nie szukac przypadkow podobnych do siebie bo to na pewno nie pomaga...

Odnośnik do komentarza

Gratulacje dla przyszłej mamy a raczej już mamy bo Maleństwo już jest tyle, że takie malusieńkie. Dbaj o siebie i umów się do lekarza.... Zdrówka dla Was i bądź dobrej myśli...
Dodatkowo mi moja ginekolog polecała by zrobić ponowną beta hcg po 48 godzinach wtedy widzi czy przyrost jest prawidłowy.
Pozostałym dziewczynkom życzę owocnych starań i takich malusich rosnących w Was fasolek.... to cudowne uczucie mimo, że pełne strachu... nie da się tego opisać i porównać tego stanu... bardzo mocno będę Wam dopingować byście tego doświadczyły i będę czekać na kolejne dobre wieści od was :)

Odnośnik do komentarza

dziekuje dziewczyny:)
No wlansie ja sie tez zastanawiam nad tym czy isc jutro ponownie zrobic bete.. bo caly czas sie boje ale to chyba juz tak bedzie. i pewnie zrobie chociaz zalezy jak sie bede czula bo ciagly bol glowy mam brzucho pobolewa i plecy bola ale mam nadzieje ze powoli sie unormuje moje samopoczucie przynajmniej ta glowa moglaby nie bolec;p
a dla innych starajacych sie zycze duzo cierpliwosci i powodzenia.. u mnie mimo ze sie nie staralismy a po prosu czasem sie nie zabezpieczalismy i co ma byc to bedzie to i tak szok byl.. ale juz teraz mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze bo juz sobie zycia bez tej fasolki nie wyobrazam..

http://www.suwaczki.com/tickers/gg64x1hp5lat3ztg.png

http://www.suwaczki.com/tickers/20qo4003mpnoru38.png

Odnośnik do komentarza

Natusi trzymamy kciuki i daj znać co i jak :)

Co do mojego przypadku, to tak jak pisałam wcześniej, nie nakręcam się ale jednak coś dziwnie pobolewa i skoro to nie ciąża to coś innego, co wiąże się z wizytą u lekarza i lekami, które potencjalnej ciąży mogą zaszkodzić, dlatego wolę wcześniej się upewnić, że to jednak ciążą nie jest :D
I doszłam do wniosku, że nie boli na tyle mocno by do lekarza z tym lecieć, może to jakieś przewianie, witaminka C, dłuższe sweterki i może przejdzie samo. A przyjemniejszą część starań o ciążę najwyższy czas zacząć, ale na luzie, bo ja zwolenniczką kochania się z kalendarzykiem na już-bo najlepszy moment, absolutnie nie jestem ;)

Odnośnik do komentarza

Mala90 rozumiem twoje obawy, ale co kolejne badanie ma potwierdzic? Ze przyrasta poziom? A jesli wyjdzie ze nie przyrasta? To I tak nie ma ratunku.. Ja nie robilam w ogole bety. Jak dzidzia ma urosnac to urosnie. Mi na pierwszej wizycie lekarz powiedzial tak: jest jajeczko ale puste, brak echa serca - poroni Pani w ciagu 2 tygodni. Dzis dzidzia ma w brzuszku 6 mcy I kopie calymi dniami. Lekarza zmienilam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...