Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Olciap nie tym razem to nastepnym! Ja testy robilam przez 3 lata. Po nich stwierdzilam ze najwyrazniej nie jest mi dane posiadanie dzidzi I ze w sumie jest mi dobrze/wygodnie bez. Po roku nie starania, a wrecz zapobiegania sie trafilo! Wiec wytrwalosci zycze I pogody ducha bo ona chyba ma duze znaczenie :-)

Odnośnik do komentarza

Oj tak masz racje, tylko to takie trudne..
W zeszlym roku zaczelismy starania po 5miesiacach udalo sie, jednak w 3miesiacu stracilismy malenstwo. Teraz juz nie mam do nikogo zalu bo wiem ze tak musialo byc nikt nie mogl zrobic nic wiecej....
Mam tylko nadzieje ze teraz szybciej nam sie uda :)

A ty jak sie dzis czujesz ?

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73x9nohql5.png

Nie bylo mi dane przytulic Cie do siebie 02.04.2014 *

Odnośnik do komentarza

Ostatnie dwa testy wyszły mi mocniejsze niż kreska kontrolna (wczoraj i przedwczoraj) a do tego był ból jajników i podbrzusza więc sprawdziło się. Działaliśmy więc może coś z tego wyjdzie. Dziś już nie robiłam testu bo skończyły mi się.

Odnośnik do komentarza

Aurelio biorac pod uwage ze od poczatku @ to 6 tc a od zaplodnienia 4/5 to wynik jest jak najbardziej w porzadku. Moze teraz jest mniejszy ale beta rosnie z kazdym dniem praktycznie podwojnie wiec zanim sie obejrzysz bedzie wysokie i moze bedziesz wtedy spokojniejsza ;) na razie sie nie nakrecaj nie potrzebnie tylko ciesz z fasolki ;)

A ja czekam z niecierpliwoscia na @, mam nadzieje ze nie przyjdzie. Staram sie nie doszukiwac objawow, co bedzie to bedzie. Boli mnie troche jajnik w ktorym mialam owulke no ale zobaczymy co to znaczy za 5 dni ;)

Odnośnik do komentarza

Ja sie powtorze ze pierwszym objawem bylo u mnie okropne zmeczenie, plamienie implantacyjne oraz czeste sikanie a raczej posikiwanie :-) to bylo przed terminem spodziewanej @! Pozostale (a mialam chyba wszystkie mozliwe :-) )pojawily sie juz po tym terminie I po tescie. To informacja dla wszystkich doszukujacych sie objawow.. :-) sama tak mialam!

Odnośnik do komentarza

mi się wydaje, że to już indywidualnie od każdej kobiety zależy jakie ma objawy ciąży i później jak ją znosi. Jedna moja koleżanka zaszła przez przypadek w ciążę i nie miała żadnych objawów i późno się zorientowała , że jest w ciąży a za to teraz w 4 mc wszystko ją drażni, zapachy, jedzenie, ma mdłości, ciągle senna jest i przez to musi pić szczęśliwa ciąża, żeby jakoś znosić te dolegliwości

Odnośnik do komentarza

Aurelia alez prosze bardzo, po to tu jestesmy zeby sie wspierac ;) Poza tym tak mi sie przypomnialo ze kazde laboratorium ma swoje przedzialy. Jak ja robilam ostatnio bete to np. 2 tc zaczynal sie od 8,5 do 1000 czy jakos tak, wiec co laboratorum to inny przedzial wiec ciezko z interpretacja ;) daj znac po wizycie co powiedzial lekarz i czy wszystko ok ;)

lala27 moze zaczekaj jeszcze 2,3 dni i zrob jeszcze raz jesli @ sie nie zjawi. Moze jest za wczesnie zeby test cos pokazal ;)

Odnośnik do komentarza

Lala 27
Jesli owulacja choc troche sie przesunela to dzien spodziewanej @moze to byc za wczesnie... zatestuj za kilka dni...

Dziewczyny dzis u mnie 5dzien cyklu, za kilka dni rozpoczynam moja przygode z testami owulacyjnymi, bo kiedys bylam pewna kiedy jest owulka i ze jest w ogole.... teraz mam co do tego watpliwosci, takze zaczynam mega obserwacke a w polowie cyklu wizyta u gin....

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73x9nohql5.png

Nie bylo mi dane przytulic Cie do siebie 02.04.2014 *

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...