Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Jott to pewnie powiększająca się macica które utrzymują wiązadła i czasem tak jest że uciskają inne narządy. Ja jestem w III trymestrze a czasem też mnie boli. Ale jak będziesz na wizycie u gin i jej powiesz to na pewno wszystko ci powie:)

aurelia to nie wiem, ale szkoda, że w tym cyklu lipa.a @ juz dostałaś?

Odnośnik do komentarza

Witam jestem pierwszy raz na forum. Zaczęliśmy z mężem starania o dzidziusia jakieś 5 miesięcy temu mój cykl trwa 31-32 dni ostatni okres miałam 19.06. z moich obliczeń i obserwacji wynikało że dni płodne miałam 06.07. oczywiście w tym czasie bardzo z mężem starliśmy się i już myślałam ze się udało. pierwszy test zrobiłam 21 wieczorem wyszedł negatywny drugi na następny dzień i to samo do dziś miesiączka się nie pojawiła nie wiem co myśleć jest sens powtarzać test ciążowy pomóżcie kobietki bo tracę już głowę.

Odnośnik do komentarza

izkuś witaj :)
no niby okres powinien byc kilka dni temu - rozumiem twoje wątpliwości, może poczekaj jeszcze ze 2 dni i ponownie zrób test - często hcg w moczu pojawia się późno więc jak zrobiłaś go teraz może być jedna kreska bo stężenie jest zbyt małe....
jednak musisz mieć dystans bo zamartwianie się to nic dobrego nie da.... to może spowodować,że zblokujesz się psychicznie i uparcie będziesz traktować seks tylko jako prokreację i wtedy choćbyś na głowie stawała nie uda się.... tak jesteśmy skonstruowane, że często psychika płata figle, a jak się troszkę uspokoisz wyluzujesz to dzidzia się pojawi czego z całego serca C życzę bo byłam w podobnej sytuacji :)
i daj znać jak się sprawy mają :)

Odnośnik do komentarza

Wiem, że nie powinnam się nakręcać ale tak bardzo bym chciała zobaczyć te dwie kreseczki na teście:) poprzednie testy robiłam jeden wieczorem drugi koło 17. Niby na teście pisze, że można o każdej porze dnia, ale jutro mam zamiar zrobić ponownie rano zobaczymy korci mnie, żeby teraz zaraz ale się powstrzymam. mam 29 lat i myślę, że to już najwyższa pora. Mam tylko nadzieje, że ze mną wszystko ok.

Odnośnik do komentarza

Jak sobie przypomnę ten stres z wiązanym czy będą dwie kreseczki to aż łezka się kręci ,że jednak warto czekać na tę chwilę i być cierpliwą :) . 10 cykli starań i wylanych łez oraz bólu fizycznego i psychicznego a teraz już torby spakowane i mamy leżeć jeszcze tydzień wytrzymać i wtedy już działać można :) malutka się obniża z dnia na dzień a ja co raz gorzej się czuję fizycznie , więc czekam, na KTG skurcze nie wyszły ale za to bóle są i jak nie ustąpią to mamy jechać do szpitala a teraz kazano nam nospe przyjmować lecz po niej zaczynam wymiotować :( . Trzymajcie za nas kciukasy , bo my pewnie do sierpnia do pierwszej połowy już się z malutką przywitamy. ;) jak nie wcześniej ...

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73cnsxwwu0.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny test robiłam rano i nadal jedna kreska :( to już trzeci test więc w ciąży nie jestem wszystko było by ok gdyby nie fakt, że nadal@ mi się spóźnia. to już będzie 6 dzień co w moim przypadku jest bardzo dziwne zdarzało się ze dzień dwa opóźnienia ale nie tyle :(
A taką miałam nadzieje

Odnośnik do komentarza

izkuś możesz jeszcze np zrobić betę koszt około 30zł.
Ale na Twoim miejscu poszłabym do ginekologa bo możesz mieć jakieś zaburzenia hormonalne i np endometrium nie narastało. Też miałam taką sytuację we wrześniu zeszłego roku, dostałam jakieś dwa opakowania hormonów (ale już sobie nie przypomnę jakich) i wszystko wróciło do normy.

http://www.suwaczki.com/tickers/relg9vvjqldrmcme.png
Aniołek 30.05.2014
Raduś Aniołek 08.07.2016

Odnośnik do komentarza

Tak wiem wizyta u ginekologa będzie nieunikniona tylko, że mieszkając w małym miasteczku możliwość dostania się na wizytę to około 3 tygodnie tym bardziej, że sezon urlopowy masakra jakaś:(
Dziewczyny a na tą bete to na czczo? jak tak to dopiero w poniedziałek mam możliwość.
A może zaproponujecie mi jakieś dobre testy ciążowe bo sama nie wiem przeczucie mam takie jakieś dziwne. Niby objawów jako takich nie mam nie bolą mnie piersi, czasem jajnik prawy mnie zakuje i wzdęcia mam co raczej mi się nie zdarza no i może dziwne uczucie w żołądku, ale zastanawiam się czy sobie tego nie wkręcam ach.
To jakie te testy najlepsze ja stosowałam płytkowy pink test wszystkie trzy jednakowe.
Sorki, że was truje ale taka jakaś niecierpliwa jestem.

Odnośnik do komentarza

A ja jednak bym polecała betę. Jak wyjdzie beta zerowa to masz pewność, że w ciąży nie jesteś, a lekarz nie zawsze robi USG i wysyła na betę tak jak miała to aurelia. W każdej przychodni zrobisz betę , nawet są prywatne laboratoria a biorą tyle samo kasy. W szpitalu też można zrobić.Najlepiej mocz z rana na czczo.Co do testów ciążowych to ja miałam PINK TEST i wyszedł i dopiero 3-4 dni jak mi się spóźniał @

monthly_2014_07/jakie-mialyscie-pierwsze-objawy-ciazy_13885.jpg

Odnośnik do komentarza

Jak nic do poniedziałku się nie wyjaśni to idę na bete. Dziś już nic nie załatwię. Może jeszcze jeden test zrobię tylko innej firmy kupie.
Bo raczej nie jest możliwe, że tydzień po @ wynik wychodzi negatywny?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...