Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczynki ja również za was trzymam kciuki ..... pamiętajcie by się nie załamywać tylko dążyć do celu jaki macie wyznaczony - wiem, że to nie takie proste ale całkiem niedawno byłam na waszym miejscu więc wiem, że to nie takie proste, ale wiem tez że kobieta, która ma marzenia pragnienia i instynkt macierzyński da radę.... i osiągnie swój cel... i tak będzie z Wami :)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny, jeszcze taka propozycja dla starających się... Ja miesiąc przed zajściem w ciążę zaczęłam brać tabletki Pregna Plus - witaminy dla kobiet w ciąży i starających się, nie wiem czy to dzięki nim teraz oczekuję dzidzi, ale może coś pomogły także polecam- jedna tab dziennie

Odnośnik do komentarza

ja wiedziałam wcześniej o tym a jak zapytałam mojej pani doktor to potwierdziła i powiedziała, że też pacjentkom poleca by podawały kwas foliowy swoi partnerom
nie zaszkodzi a może pobudzić plemniczki do działania a przecież to one muszę odwalić ciężką robotę by była dzidzia :)
ja swojemu dawałam Folik - sam chętnie łykał i mnie mobilizował do brania moich witamin

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie ta magiczna moc kwasu foliowego jest troszkę przesadzona;) . Kwas foliowy jest brany przed poczęciem osobno lub z innymi suplementami po to aby przed ciązą nagromadzić niezbędny kwas foliowy do prawidłowego rozwoju mózgu - ( wady cewy nerwowej)oraz rdzenia kręgowego.Polecany jest także w ! trymestrze ze względu na rozwijający się zarodek - co w tym przypadku pierwsze 3 miesiące są najważniejsze jeśli chodzi o kwas foliowy. Żadnych magicznych właściwości nie ma.Ja brałam femibion przed zajściem w ciąże , ale tylko dlatego, że lekarze polecają branie kwasu foliowego jeszcze przed poczęciem dziecka.Kiedy zarodek się rozwija wtedy już kwas foliowy ma praktyczne zastosowanie , gdyż brało się go jeszcze przed zajściem w ciąże.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze dodam, że jeśli chodzi o płodność i szybkość plemników u mężczyzn to lepiej zabronić im chodzić w obcisłych gaciach i wprowadzić zdrową żywność z naturalnymi suplementami , a są tez suplementy dla mężczyzn w tabletkach , które też mają powodować lepszą płodność ale ile w tym prawdy ?? - nie wiem. W laboratorium też można sprawdzić ruchliwość plemników ... wystarczy jak maż "wprowadzi swoje plemniczki;) " do kubeczka i zaniesie do laboratorium , jest jakiś czas w którym musi to zanieść, ale zapytajcie w laboratorium.

Odnośnik do komentarza

witajcie staraczki :)ja staralam sie rok o2 dzidzie i bede sie trzymac twardo ze nam pomoglo mleko w puszcce takie dla sportowcow z duza iloscia bialka!! ktore powoduje zwiekszenie plemnikow i sperma jest gestsza w 2 msc nam sie udalo jak moj zaczal to pic ;) sa te witaminy wspomagajace dla facetow zwikszajace ilosc plemnikow i je tez polecam duzo moim znajomym pomogly i wikszosci podwojnie bo po latach staran maja blizniaki!! trzymam za was mooooocno kciuki!!

http://www.suwaczki.com/tickers/bhywsg186ril6xal.png

http://www.suwaczki.com/tickers/relg4z17g2p6m1em.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczyny...
15.07 miałam owulację. (Wg. obliczeń powinna być 17, ale test pokazał 15.) Przytulaliśmy się i dzień przed i w dzień owu i dzień po. Zawsze w dzień owu boli mnie jajnik, a tym razem bolał mnie ponad trzy doby a potem przestał za to praktycznie w tym samym momencie ( plus minus 2 h bez bólu) zaczęło mnie pobolewać podbrzusze tak jak na okres. Raz mocniej raz mniej ale to jest takie pobolewanie, spokojnie do wytrzymania. Czy ktoś z was miał podobnie? Czy to może być jakiś objaw tego, że się udało? Trochę to dla mnie dziwne bo nigdzie o czymś takim nie czytałam a objawy powinny być chyba trochę później... @ powinnam dostać 31.07. Co o tym wszystkim myślicie?

Odnośnik do komentarza

paula to, że była owulacja i był seks to jeszcze nic nie znaczy, bo plemniki musza przebyć długą drogę , większość z nich umiera po drodze do jajeczka i jeszcze nie wiadomo czy plemnik wszedł tam gdzie powinien;),dlatego jest za wcześnie żeby cokolwiek stwierdzić.Niektóre kobiety czują, zbliżająca się owulacje , ale na 100% z intuicji nie można stwierdzić w którym momencie jest jajeczkowanie ( chyba, że masz jakiś monitoring ).Zanim dojdzie do zagnieżdżenia też sporo dni jeszcze musi upłynąć... dlatego polecam test w dniu spodziewanej @ a najlepiej jest iść na betę i pobrać krew wtedy się człowiek nie meczy i wiadomo na 100%

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...