Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Niunia15

SylwiaJas mamy prawie takie same objawy:) ja chyba tescik zrobie w czwartek bo w piatek powinnam dostac okres ale owulacje w tym miesiacu mialam wczesniej niz zwykle wiec jesli bede w ciazy to II powinny juz byc widoczne moze slabo ale powinny:) ktos bedzie testowal w tym tygodniu?

Odnośnik do komentarza
Gość Niunia15

Ja wlasnie tez odczuwam takie parcie na pecherz ale ten bol , ucisk w dole brzucha daje mi do myslenia gdyz tak samo mialam w 2 poprzednich ciazach:) testowac bede w piatek bo powinny byc juz widoczne II o ile zaciazylam:)

Odnośnik do komentarza
Gość lilamay

Niunia, ja nie wiem, co mi jest, ale mogę się podpisać pod twoimi objawami. Kłucie/pobolewanie w podbrzuszu, zmęczenie, rozdrażnienie, piersi to mnie bolą tak, że mam już dosyć ich (chociaż śmieję się, że pierwszy raz w życiu mogę powiedzieć, że w ogóle jakieś piersi mam, haha, bo ogólnie jestem drobnej budowy i normalnie to małe są xD)... Przez ostatnie półtorej dnia się jeszcze jakieś nieduże, brązowawe plamienia przyplątały. Wiecie, dziewczyny, boję się, bo nigdy tak nie miałam i nie wiem co się dzieje... Jak to nie dzieciątko, to trzymajcie kciuki, źeby się nie okazało, że chora jestem na coś, co? Panikara jestem i już wystraszona chodzę :D

Inna Ina, Michalina - super, gratulacje ;) Cieszę się razem z wami :)

Sylwia, tak się teraz zastanawiam... Myślisz, że tego 9 co się umówiłyśmy to test coś pokaże? Bo w sumie to ja 9 lub 10 dopiero powinnam okres dostać, więc może to za wcześnie jednak?

Odnośnik do komentarza
Gość Niunia15

Ewaa uda sie tylko trzeba byc cierpliwym i wyluzowanym a nie ciagle myslec czy oby tym razem uda sie strzelic a moze po stosunku nogi trzymac w gorze przez 30 minut bo i takie teksty slyszalam, ja zawsze chcialam miec dzieci ale nigdy nie zaciagalam swojego faceta do lozka bo zbliza mi sie owulacja i szybko trzeba atakowac zeby sie udalo, wychodze z zalozenia ze na kazda z nas przychodzi pora i tam na gorze jest juz zapisane , zreszta wielu parom udaje sie dopiero wtedy jak odpuszczaj na jakis czas i nie mysla ciagle o tym wiec uwazam ze relaks i pozytywne podejscie dzialaja cuda i sa polowa sukcesu

Odnośnik do komentarza

Dziękuję dziewczynki :)
Ja w tym miesiącu psychicznie byłam nastawiona na to ze nic z tego nie będzie. Trzy dni przed owulacja byłam u ginekolog i powiedziała, że jajeczko jest małe jak na ten dzień. Byc moze specjalnie mi tak powiedziała, żebym przestała o tym myśleć. W dni płodne najlepiej kochać się codziennie bo nigdy nie wiadomo kiedy będzie właściwy moment. Przez wcześniejsze miesiące tez lezalam po 30 min z nogami na ścianie i poduszka pod pupa bo niby lepszy dostęp. A w tym miesiącu skupiła się na czerpania przyjemności z seksu. Nasze nastawienie jest bardzo ważne. I im bardziej chcesz tym gorzej. A no i polecam Inofem. Niby tylko niecaly miesiąc bralam i to po 1 saszetce a nie jak piszą inne dziewczyny, że 2. Ale samo nastawienie, że to może pomóc duzo daje.
lilamay nic się nie martw, na pewno nie jesteś chora i wszystko będzie dobrze :)
Powodzonka i trzymam kciuki za Wasze testy.

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkki09kd0iq38uf.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny Gratuluję !!!!!

Ja czekam ze zrobieniem testu ale coraz bardziej mi się wydaje że nic z tego nie będzie już sama nie wiem objawy wskazują że mogę być w ciąży ale może natura płata mi figle i po prostu jakiegoś wirusa złapałam -jeszcze wyników nie ma a już zrezygnowana jestem kurcze to dopiero nasze 1 podejście ehhh szkoda gadać :)

lilamay niby umawiałyśmy się na 9 ale jeżeli masz ochote zrobić później to bez obaw przecież nie będę się gniewać najważniejsze żeby pojawiły się 2 kreseczki i tego Ci życzę z całego serca

Odnośnik do komentarza

Emmi będę bo mam półtoropakowania to dokończe je, a później zapytam ginekologa czy pić dalej. Inofem i tak ma za mała dawkę kwasu filiowego dlatego ginekolog kazała mi tez brać dodatkowo w tabletkach, aby uzupełnić te braki :)
just. me ja prawie zawsze między owulacja a okresem odczuwałam bóle w podbrzuszu, także to raczej normalne :)
SylwiaJas będzie dobrze, nie stresu się :) Tylko spokój nas ratuje :)

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkki09kd0iq38uf.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

MichalinaMadralina Dziękuje za wsparcie :)
Dzisiaj z rana ciężko było wstać z łóżka bo miałam mdłości, głowa mnie boli 2 dzień. Wczoraj na obiad robiłam mięso mielone i dodałam czosnku uwielbiam zapach czosnku lecz niestety dzisiaj jak tylko pomyśle o mięsie mielonym czy czosnku aż mnie mdli co dziwne bo uwielbiam mielonke w każdej postaci. Nie mogę wogóle jeść bo jak tylko pomyśle o jedzeniu znowu mnie mdli jedynie zajadam się waflami ryżowymi. Jeżeli nie jest to objaw ciąży to oznacza że problemy żołądkowe powróciły. Cały czas czuje że mi mokro śluz jest biały i lepki szyjka macicy wysoko. Mąż od 2 dni mówi zrób test- dzisiaj już z rana dzwonił i pytał czy zrobiłam ale kurcza boje się trochę jutro powinnam dostać okresu więc zrobię jutro rano jak nic nie wyjdzie pójdę do lekarza rodzinnego opowiem o opisanych objawach może on coś doradzi może zleci badanie krwi. Naprawdę się dziwnie, kiepsko czuje byle do jutra...

Odnośnik do komentarza
Gość Niunia15

SylwiaJas ja tez mam problem z jedzeniem miesa:( dzis na obiad robilam kotlety mielone ale strasznie ciezko mi sie je jadlo:(, na sniadanie rodzinka parowki wcinala a ja tosty z dzemem, za to 3 dzien z rzedu jem pomidora z ogorkiem, cebula i smietana kwasna:) zauwazylam ze mam to samo jak w 1 ciazy - tosty z dzemem i pomidory ze smietana hehe moze to zwiastuje II:) miedzy jutrem a poniedzialkiem mam dostac @ takze zobaczymy, trzymam kciuki za Twoj pozytywny test:)

Odnośnik do komentarza

Cześć Wam wszystkim :) jak tam u Was..? U mnie niestety po infekcji i grzybicy na która dostałam Pumafucin (dopochwowo) raczej nic nie wynikło.. dostałam kolejnej miesiaczki..:( teraz jestem po i znow zaczynamy działac :) zaczełam prowadzić kalendarzyk no i czekam na jakiś pierwszy objaw:) tzn. Brak Miesiączki :P

Pozdrawiam !

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cj44jn8u45tcl.png

Odnośnik do komentarza

SylwiaJas czekamy na wiadomość :) Koniecznie daj znać. Ja zrobiłam od wtorku 4 testy i każdy był pozytywny. Za 2 tyg pójdę do ginekologa zobaczyć jak się ma sytuacja. Póki co nie mam na szczęście żadnych niemiłych objawów oprócz bólu piersi, które są nabrzmiale i bólu podbrzusza. Zauwazylam jedynie niechęć do kawy mimo, że piłam codziennie 1-2 rozpuszczalne. Może łagodnie to przejde, a może dopiero się zacznie ;)
Trzymam kciuki za Was ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkki09kd0iq38uf.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

NO mamy piątek okresu nie mam a test zrobiłam...
dziwnie wyszedł tzn druga kreska JEST ale bardzo blada i żeby ją zobaczyć trzeba test ustawić pod kątem w odpowiednim świetle.
Więc na razie nic nie wiadomo.
Test zrobie ponownie w niedziele jeżeli do tego czasu nie dostane okresu.
Jak myślicie jest coś na rzeczy? czy to już moja psychika?

Odnośnik do komentarza

~natusicorcia
Hej Laski! Co u Was? Mala90 urodzilas????? Moja mala ma juz 3 mce a ja nadal patrzę na nią jak na cud po tylu latach starania..

Natus nie jeszcze nie urodzilam i mam nadzieje ze przez najblizsze pare tygodni jeszcze nie urodze:P po 37tc moge rodzic:D a tak to jakos leci tylko brzuch juz ogromny i ciezko:( ale coz jakos dmay rade:)
oj tak Twoja malutka jest Waszym malym prywatnym cudem.. dla takich chwil warto zyc i sie nie poddawac!

http://www.suwaczki.com/tickers/gg64x1hp5lat3ztg.png

http://www.suwaczki.com/tickers/20qo4003mpnoru38.png

Odnośnik do komentarza

SylwiaJas
NO mamy piątek okresu nie mam a test zrobiłam...
dziwnie wyszedł tzn druga kreska JEST ale bardzo blada i żeby ją zobaczyć trzeba test ustawić pod kątem w odpowiednim świetle.
Więc na razie nic nie wiadomo.
Test zrobie ponownie w niedziele jeżeli do tego czasu nie dostane okresu.
Jak myślicie jest coś na rzeczy? czy to już moja psychika?

jesli ta kreska rzeczywiscie jest blada ale jest to w niedziele powinna byc juz troszke ciemniejsza.. wiec trzymam kciukasy!

http://www.suwaczki.com/tickers/gg64x1hp5lat3ztg.png

http://www.suwaczki.com/tickers/20qo4003mpnoru38.png

Odnośnik do komentarza
Gość Niunia15

Hej dziewczyny, u mnie tez brak @ poki co ale testu nie robilam dzisiaj bo stwierdzilam ze moze za wczesnie i nic nie zobacze, jesli dzis nie dostane@ to test zrobie jutro bo ide na przeswietlenie i nie chcialabym zrobic fasolce krzywdy gdybym jednak byla w ciazy, SylwiaJas jesli druga kreska byla slabo widoczna to prawdopodobnie jestes w ciazy bo ja tez tak mialam, dzien po spoznionej @ robilam test i ledwo bylo widac te 2 kreseczke a jednak bylam w ciazy, ja juz po cichu Ci gratuluje:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...