Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny to musi być bardzo trudne tyle starać się o dziecko. Świat jest taki i nic na to nie poradzimy. Trzymam za was kciuki. Medycyna idzie do przodu! Malutka faktycznie wszędzie czytałam żeby nie robić wcześnie badań i jak czekałam żeby zrobić test ostatkiem sił wytrzymałam do 3 dni po spodziewanej @! A potem znów z potem na czole do 6 tyg. Ciąży na wizytę u gin. Gdzie na usg zobaczyłam malutki pecherzyk. Z pierwszym synem to była wpadka także wiadomo na nic nie czekałam. Wiem jedno jak czytam wasze posty czuję ten stres, który wam towarzyszy. I wiem tylko tyle, ze to nie sprzyja ciąży. Stres jest zmorą naszych czasów i przyczna niepłodności! Zaufajcie lekarzom, dacie radę.

Odnośnik do komentarza

malutka55 serio troche za bardzo sie sama nakrecasz, jestes we wczesnej ciazy a placzesz jakbys wlasnie poronila.. :( przeciez masz powody do radosci...

ja wczoraj rozmawialam ze znajoma, która (nie wiedzac o moich podejrzeniach) ma malutkie dziecko i powiedziala,ze ona takiej wysypki dostala jak byla w ciazy. Kolejny raz mnie zatkalo no nie wiem sama...kusi mnie zrobic test jutro ale i odsuwam ta mysl na bok, bo przeciez w srode po poludniu do lekarza... ktos jeszcze cos wspominal,ze skoro ostatni okres faktyznie mialam na pocz.grudnia to zobacze juz na usg cos i ze znajoma miala zapalenie spojówek i byla bardzo senna... ja dzisiaj spalam calutki dzien i zapalenie spojówek tez ostatnio mialam a uczulenie nadal nie znika. Co wiecej mam wrazenie,ze charakter bólu w piersiach sie zmienia, cos mnie zaczyna podszczypywac w brodawkach i swedzi niemilosiernie co jakis czas... (np. co 1h albo krócej) a bóle podbrzusza póki co zniknely...

Odnośnik do komentarza

malutka55 wiec moze zmien klinike...bo dziwne jest placic i prosic sie o komentarze od lekarzy, jakiekolwiek... to przypomina mi mojego rodzinnego, poszlam z wysypka, przepisal masc i stwierdzil,ze nie wie z czego to jest.... nie bede sie czyms takim smarowala jak mam podejrzenie ciazy i alergie na niewiadomo co... ;/

Odnośnik do komentarza

milo jest miec wsparcie u was i ta swiadomosc ze nie jest sie jedynym czlowiekiemna ziemi z takim problemem... myslalam ze jest juz z moja posychika cos nie tak, a jesli chodzi o liczenie dni do owi i mierzeni temp to juz tego nie robie... ale podswiadomie gdzies to siedzi i tak i tak. Natus ja tez ide na ten zabieg co ty tylko ze w lutym i mam nadzieje ze podzielisz sie spostrzezeniami. Ja tez czuje sie malo kobieca przez to wszystko... jak jakis wadliwy towar, wybrakowany... Mimo ze niby wszystko jest ok to od maja nie udalo nam sie jeszcze ;( trzeba czekacmimo ze to czekanie nie nalezy do najlatwiejszych :( trzymam za nas wszystkie kciuki! ;* a mycha co do wujka to u mnie tak tesciowa dopytuje o dzidziusia ze juz bysmy mogli go miec i czemu nic nie robimy... ;\

http://www.suwaczki.com/tickers/c55f3e3k1e47vn77.png

Odnośnik do komentarza

Malutka spokojnie. Bez nerwów. Lekarze tak naprawdę dają ci do zrozumienia ze musisz czekać. Bez paniki. Ani my ani ty nie jesteśmy specjalistami. Wybierasz sie do lekarza za 2 tyg? Nie sugerUJ się wynikami innych kobiet to najgorsze co możesz teraz robić. Mój gin jak słyszy ze cos na internecie wyczytałam to aż płonie od środka :)

Odnośnik do komentarza

chyba sama nie zrobie tez tej bety ze strachu... prawde mówiac tymi wszystkimi negatywnymi opiniami, objawami itp mozna sie naprawde przerazic, zastraszyc i zwatpic we wszystko, wpasc w totalna panike.... ja sama zaczynam wpadac.. mimo, ze jeszcze nawet testu nie zrobilam to juz sie boje, co mi lekarz powie. A co moze powiedziec, najwyzej, ze hormony szwankuja i tyle..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...