Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

wiesz co u mnie to roznie, kiedys nie mialam zadnych boli ani owulacyjnych ani przed @ ani po a teraz to zalezy. Raz czuje kiedy mam owulacje innym razem nie, czasem przez @ mnie bola jajniki a czasem nie, w tamtym cyklu piersi bolaly mnie masakrycznie i powiekszyly sie chyba o jakies 100% ;) a teraz mi sie lekko powiekszyly ale mnie nie bola.. tak wiec biorac pod uwage objawy nie moge nic stwierdzic bo za kazdym razem mam inaczej ;)

Odnośnik do komentarza

mi lekarz na razie kazal porobic takie podstawowe rzeczy zeby zobaczyc czy wszystko mam w normie, poza tym kazal mi zrobic badanie tokso i chlamydie i jeszcze jakies zeby zobaczyc czy mam przeciw ciala i zeby wiedziec wczesniej czy bylam na cos chora czy zachorowalam juz bedac w ciazy bo to podobno pomaga zaplanowac leczenie w razie czego i nie trzeba tak faszerowac kobiety lekami. Poza tym zawsze mam tak wizyte zaplanowana zeby byc kilka dni przed owulacja i mi wtedy sprawdza jak tam moje pecherzyki.. A poza tym to przede wszystkim sie kazal nie stresowac i cieszyc zyciem a jak minie rok to wtedy jakies dalsze dzialania bedziemy podejmowac ;) a przedewszystkim kazal mojemu partnerowi sie przebadac w tym samym czasie co mi zlecil badania bo jak powiedzial wina moze tkwic w nim a ja niepotrzebnie bede narazac sie na koszty badan i na stres. Tak wiec podniosl mnie na duchu troche ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Klaudiia.a

Cześć dziewczyny, może Wy mi pomożecie... bo ja już sama nie wiem co mam myśleć :/
Byłam w poniedziałek u ginekologa bo spóźnia mi się @, ostatni miałam 8 października a moje cykle trwają ok 32-36 dni. Test wyszedł negatywny (robiłam 3 razy). Ginekolog podczas badania stwierdził że jest wszystko ok ale na badaniu usg powiedział że jest widoczna mała "kropka" 3 mm, ale stwierdził że to może być kropka krwi bo według niego powinnam niebawem dostać @... przepisał mi duphaston który biorę od poniedziałku i @ nadal nie ma.... :/ nie wiem co mam już myśleć, mierzyłam wczoraj temp. wieczorem w pochwie i miałam 37,8 a dzisiaj rano 37,2, bolą mnie sutki (są tkliwe) a w mojej pochwie jest wszystko opuchnięte że nie mogę wsadzić nawet tampona... Co Wy o tym myślicie?
Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...