Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

malutka55, co oznacza spadek bety??
Ja bylam u pani ginekolog i okazalo sie,ze mam tylozgiecie macicy a oprócz tego to nic jeszcze nie widac... poradzila mi,ze mam spokojnie poczekac 2tyg, bo pewnie cykl sie rozlegulowal i wtedy w dniu spodziewanej miesiaczki zrobic test sikany - jak bd pozytyw to od razu do niej a jesli nie i okresu tez nie to mam tez przyjsc do niej, bo wtedy posle mnie na badanie z krwii, na bete a teraz nie ma sensu robic tak wczesnie i sie denerwowac. Ufam jej, ma dobre opinie wiec wszystko powinno byc ok :)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny skoro Malutkiej55 spada beta to niestety ale jak dziewczyna ma być dobrej myśli...
Nie powiem Ci Malutka55 ze wiem jak sie czujesz, bo nie wiem, mogę sobie jedynie wyobrazić. Pamiętaj jednak ze lepiej teraz, niż później, w bardziej zaawansowanej ciąży. Może zarodek miał wady. Na pewno organizm nie zrobił Ci tego na złość. Wiesz już że jesteś w stanie zajść w ciążę, że nie masz problemów z płodnością. Pamiętaj, że teraz w Twoim organizmie jest większa ilość progesteronu i po takim samoistnym poronieniu/ciąży biochemicznej dużo łatwiej można zajść w ciążę już w następnym cyklu. Wiem ze to marne pocieszenie, ale nie możesz się załamywać bo to Ci niestety nie pomoże. Życzę Ci jak najlepiej.

31.08.2015 Kubuś 56cm 3270g :* sn :)

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpiqvwbf940su.png

Odnośnik do komentarza

Ojej, u mnie to było od razu czuć :D. Miałam bóle w jajnikach straszne, bardzo szybko po zapłodnieniu. Potem już standardowo, parcie na pęcherz i mdłości głównie. I jeść oczywiście mi się ciągle chciało, takie rzeczy, na które nigdy nawet ochoty nie miałam i przed ciążą bym ich nie tknęła nigdy przenigdy!!! :P Np. winogrona, których nie znoszę. Śmiałam się kiedyś z takich smaków, jak moja kuzynka była w ciąży i wysyłała męża do sklepu co 5 minut, no to teraz sama tego doświadczyłam na własnej skórze. Ooo, właśnie - przy okazji. Nudności mam straszne, dziewczyny, co polecicie na to? One mi nie dają żyć, po przebudzeniu się przynajmniej przez 30 minut w łóżku muszę leżeć, bo od razu bym musiała biec do łazienki, jakbym wstała. Jest coś bezpiecznego na mdłości w ciąży, czy raczej będę musiała się z tym oswoić? Słyszałam o Imbifemie, ponoć właśnie testowali go na kobietach w ciąży, jako jedyny środek tego typu ma więc badania kliniczne. Na bazie Imbiru to jest, podobnie jak środki przeciwdziałające chorobie lokomocyjnej, także działanie podobne. Któraś z Was stosowała to może i zechce podzielić się wrażeniami? ;) Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza

evelin24 nie ma się co bać testu :). Robisz go nie z ciekawości tylko dla maluszka, o którego się starasz i którego tak pragniesz. Na samym początku czasami potrzebne mogą być hormony i z niewiedzy można po prostu się spóźnić. Jeśli podejrzewasz ciążę i jest już tydzień po dniu spodziewanej @ idź śmiało do lekarza - tak będzie najbezpieczniej. Powodzenia życzę :).

http://fajnamama.pl/suwaczki/8v7wfad.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/jmfe3fj.png

Odnośnik do komentarza

Tak was podczytuje czasami - sama jestem staraczka - czekacie na ciążę @ spóźnia sie wam o kilka dni i nie robicie testu ale pytacie na forum czy to moze byc ciąża? ??
Jezeli okres spoznisasię nie z powodu ciazy nalezy szybko udac sie do lekarza! Bo to znaczy ze sa jakies problemy hormonalne. A jezeli ciaza jest to tez juz najwyzszy czas na badanie gin.
Badzcie odpowiedzialne!
Szczerze mowiac nie rozumiem - ja odkad sie staram licze dni do momentu kiedy bede mogła zatestowac a wy tylko czekacie - na co?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...