Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

gaga2 obyś miała rację że przejdzie. Spróbuje tego co piszecie może coś pomoże co prawda miętowa guma też mi trochę pomaga.
Mnie też męczą cały dzień i zapachy strasznie przeszkadzają
A jak reszta brzuszków? Jak maluszki? Kiedy kolejne wizyty?
Ją teraz 11 do lekarza muszę tylko zrobić wyniki

Odnośnik do komentarza

ja czekam...
@ była 09.11, cykle mam srednio 25d. owu wypadła (wyliczenia) 20.11 i tak by sie zgadzało i wg obserwacji. przytulance były 15,17,18,20.11. Od czwartku boli mnie w dole brzucha i mam jakies dziwne kłócia od czasu do czasu w okolicach jakby żołądka (moze stres zwykly). Jak wstaje to robi mi sie ciemno przed oczami i ogólnie jestem zmęczona (fakt, ze nie brak mi i zajęć). 04.12 powinna być @. Mam chęć dziś zrobić test...... wiem, ze za wcześnie.

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczynki. U mnie wszystko ok, dzidzia ma 1,5kg zdrowa I duza. Te wizyty w tej chwili nie wnosza nic nowego tylko uspokajaja. :-)
Mala90 a co u Ciebie??

Kolejnym przyszlym mamusiom gratuluje I wspolczuje kolejnych mcy :-D :-D.

Odnośnik do komentarza

Ja nie robilam prenatalnych badan. Lekarz odradzil.
Ciesze sie ze dzidzia Twoja rosnie. Przede wszystkim jedz teraz zdrowo. Ja na sniadanka jadam platki gorskie z owocami, pestkami I orzechami. Nie jem tez folika ani innych witamin, a wszystkie wyniki mam dobre. Ty tez nie daj sie zwariowac.. Bo zdecydowana czesc to naciaganie I nic wiecej.

Odnośnik do komentarza

Natusi duphaston jest dla kobiet ktore poronily lub krwawia - wtedy na podtrzymanie. To swinstwo ale pomocne. Nie jest wskazane stosowanie tego leku profilaktycznie.

Jesli chodzi o Ciebie - wazne jest badanie meza, Twoich hormonow. I wyleczenie obecnej dolegliwosci..

Odnośnik do komentarza

ja obecnie jestem zdrowa ...... tylko hormony a mąż no już oswoił się z myślą o badaniach w styczniu ...:D
Dziewczyny boję się że moja endometrioza sie odzywa ..... ostatni zauważyłam że mam dość sporo krwi z kale .... miałam kolonoskopie 3 lub 4 lata temu i mam jelita w doskonałej formie ..... wiem że to też objaw tej choroby ;(
a powiedzcie mi wy też tak macie w czasie miesiączki że aż was podrywa do góry ból w czasie załatwiania ??

http://www.suwaczki.com/tickers/w57vugpjtnh3nblw.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...