Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki dziewczyny za wsparcie :)
KariKari - myślę ,że do godziny 12 już będę wszystko wiedziała :) , do wyjścia na dwór dzisiaj się nie nadawałam opadam z sił i dobrze,ze nie jadę jutro sama a kumpela jedzie bo też ma wizytę w tym samym budynku więc będzie mi raźniej. Wzięłam już kąpiel nawet na odstresowanie ale coś mi nie pomogła i nawet nabalsamowane ciało też nie odpręzyło się ;/ . Znowu mam kłucia tym razem prawa strona ale jakby szpile mi ktoś wbijał i zapowietrzyć się momentami z bólu można ale chyba mnie małe ciągnie coś ...;)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73cnsxwwu0.png

Odnośnik do komentarza

WielkiZnakZapytania to ja jutro czekam na wieści i jestem z Tobą myślami
po wizycie lec z kumpelą na dobrą herbatkę i ciacho relaks Ci się przyda i rozrywka inna niż siedzenie w domku
twoje maleństwo daje mamusi znać, że jest :) ooo pewnie takie kopnięcia ruchy są bardzo przyjemne
ciekawa - życzę ci dwóch kreseczek bo wiem, jak bardzo na nie czekasz.... a jak masz w pobliżu laboratorium to leć na beta hcg wtedy wątpliwości już nie będzie - i dawaj znać jak sytuacja się rozwija. a poza brakiem okresu masz jakieś dolegliwości albo zauważyłaś jakieś zmiany na ciele?

Odnośnik do komentarza

Musze przyznac ze pisze Tutaj pierwszy raz Ale Caly czas czytam wasze wiadomosci. Powiem wam ze mam Ten Sam Problem, tak samo staram sie o dzidziusia i myslalam ze Wystarczy tylko Raz sie poprzytulac i ze Ciaza sama do mnie przyjdzie. Ja sie Jak Narazie staram Dopiero 3 miesiac i tak samo mam Jak wy, Okres mi sie spoznia Juz prawie dobre 2 tygodnie, robilam Test Ale nic nie wychodzilo. Tak samo Czekam na te 2 kreseczki.
Kari chociaz Cie nie znam, to bardzo poruszylas mnie Twoimi wiadomosciami i zycze Ci naprawde wszystkiego dobrego, ze tym razem Uda Ci sie! Nie poddawaj sie!
Pozdrawiam z Niemiec

Odnośnik do komentarza

Mmchen - fajnie ze napisałaś do nas :) warto mówić o swoich problemach i pragnieniach, jesteśmy tu po to by sobie nawzajem doradzić a w trudnych chwilach wesprzeć.
Jeśli okres się spóźnia to beta hcg odpowie ostatecznie na pytanie, albo wizyta u lekarza. Czasami nasze przytulanie w te dni płodne nie wystarczy - czasami problem jest głębszy. Ja żałuję ze nie zrobiłam kompleksowych badań zanim zaczęłam się starać bo może bym już teraz była o wiele dalej niż jestem.
Często tarczyca blokuje zajście w ciążę, albo problem z pęknięciem pęcherzyka. Tego my na oko nie wiemy.
Życzę Ci jak najszybciej dwóch grubych czerwonych kresek i upragnionego maleństwa... i pamiętaj to forum jest inne - wyjątkowe - tu nikt nikogo nie wyśmiewa, nie krytykuje tylko wspiera doradza i zawsze można się wygadać, i nieważne ze się pisze - czasem takie słowa łatwiej przelać na kartkę tu akurat ekran niż o tym mówić.
Nasi faceci na pewno nas tak do końca nie zrozumieją - oni mogą wesprzeć, przytulić pocieszyć, ale nasz instynkt jest tak silny że oni nie mają o tym pojęcia
Pozdrawiam z cieplutkiej i słonecznej Polski :)

ja dziś powinnam dostać okresu a jego brak zero sygnałów.... za to test zrobiłam bo chciałam w końcu mieć czarno na białym i co wyszło - zamiast czarno na białym to wyszła kolejna niewiadoma - zgłupiałam - na teście jedna mocna gruba krecha a druga gruba ale bladziutka... mąż też się zdziwił nie wiedział co odpowiedzieć - kiedyś mówił że uwierzy jak będą dwie grube i wyraźne krechy - ta go widać zaskoczyła - wsiadłam w samochód pojechałam na beta hcg - chce wiedzieć jak jest na prawdę nie chce mieć złudnych nadziei.. czekam do popołudnia i na pewno podzielę się z wami wynikiem

Odnośnik do komentarza

Kari... od rana zaglądam na forum bo byłam ciekawa jak wyszedł twój test, a tu znowu mały znak zapytania... ale coś czuje, że będzie dobrze :)))
Ja wczoraj byłam u endokrynologa z moją tarczycą. Wyniki mam dobre, ale tsh mogłoby być trochę niższe, bo mam 2,39. Jednak mój gin ostatnio powiedział, że jak kobieta stara się o dziecko to tsh powinno wynosić ok. 2,5... hmmm i komu tu wierzyć. Endo zmieniła mi trochę dawkę leków na tarczycę i przepisała jeszcze jod. Teraz wybieram się ponownie do ginekologa i będziemy walczyć o maluszka

https://www.suwaczki.com/tickers/atdckqi1ni5sg5zb.png
https://www.suwaczki.com/tickers/l22ny2v4a5hyiypu.png

Odnośnik do komentarza
Gość carolineeee

KariKari - ja już cichutko gratuluję ;) nie ważne czy druga kreska jest wyraźna, czy nie. Jak jest blada to może to być wczesna ciąża! ;) daj znać jak wyszła beta. Trzymam mocno kciukasy u rąk i nóg! ;)

Odnośnik do komentarza

myszka - ja bym się sugerowała wynikiem tym co ginekolog mówi czyli do 2,5 - wiadomo co lekarz to pod swoim katem bada - ja bym skonsultowała z ginekologiem oczywiście wspominając co powiedział endokrynolog. Chociaż gdzieś w internecie czytałam, że dla kobiet starających się o dziecko tsh powinno wynosić max 1,5 więc może tym się endokrynolog sugeruje - trzeba ustalić wspólna odpowiednią dawkę.bo wiadomo za niskie źle i za wysokie też źle - aż z ciekawości poczytam w necie może coś znajdę to dam znać
carolineee na pewno dam znać co tak się ze mną dzieje po ostatnich wydarzeniach stwierdzam, że jestem dziwny przypadek nie mieszczący się w żadnych regułach - miałam ciężki tydzień nerwów łez i stresu i bardzo chcę by mi to dziś wynagrodzono - czekam cierpliwie - mam dystans ale tak po cichu się troszkę cieszę - w końcu gruba krecha blada pojawiła się od razu - więc test wtedy gdy patrzyłam był ważny wynik

uwielbiam smak kawy i mogłabym pić bez przerwy - nie działa na mnie już - dziś świadomie odrzuciło mnie od zwykłej znaczy się rozpuszczalnej kawy - dla odmiany zbożowa ze spienionym mleczkiem - pyszności

Odnośnik do komentarza

to teraz ja cos dopisze :) powiem wam ze pracuje u endokrinologa, jestem bowiem asystentka lekarza :) mamy bardzo duzo kobiet starajacych sie o dziecko. Oczywiscie najpierw badamy tarczyce. Powiem wam, ze wynik zeby byl doskonaly na ciaze powinien byc <1,0 to znaczy naprzyklad 0,50-albo 0,25 taki tsh wynik jest optymalny! <br /> mialam bardzo duzo kobiet, gdzie nie mogly miec dzieci, zaczal normowac sie poziom TSH do <1,0 bardzo szybko zaszly w ciaze :)<br />
Kari daj znac, jak tam twoj HCG :) trzymaj kciuki, tez wierze ze tym razem sie udalo :)

dziewczyny pozdrawiam was! trzymajcie sie cieplo

Odnośnik do komentarza

Mmchen - nie pocieszyłaś mnie :( z moim 3,009 chyba będzie słabo... zadałam pytanie na tym portalu do diagnosty laboratoryjnego, ale zostałam `zjechana`i tutaj zacytuję moje pytanie i odpowiedź `lekarza` :
PYTANIE:
Mam TSH na poziomie 3,009ulU/ml.
Czy taki wynik tarczycy może negatywnie wpływać na zajście w ciążę? Choć w normach, to może być przyczyną mojej nadwagi? Powinnam zgłosić się do lekarza, aby obniżyć poziom TSH? Pozdrawiam.
ODPOWIEDŹ:
Skoro masz poziom TSH w normie to chyba nie ma potrzeby manipulować jego stężeniem? Po co? Na zajście w ciążę taki poziom raczej nie ma wpływu.

Więc skoro na tym portalu wypowiada się rzeczywiście prawdziwy lekarz.. to ja już nie wiem co w końcu z tą tarczycą. Na pewno udam się do ginekologa i z nim o tym porozmawiam bo już zgłupiałam i nie wiem czy w końcu taki wynik ma wpływ na zajście w ciąże, czy też nie....

:)

Odnośnik do komentarza

Najpierw chcialam wam powiedziec ze to Co ja tu pisze i cale te Forum Biore na powaznie, bardzo sie ciesze ze tu przez przypadek trailam i ze z wami Super dziewczynami mam Kontakt. Sama mam niedoczynnosc tarczycy i sama Biore Leki. Moj poziom TSH jest Teraz 0,25. to znaczy ze dla
Mnie Chorej na tarczycy Tej wynik jest prawidlowy. Wazne jest nie tylko zmiezyc poziom
TSH Ale Takze przeciw-ciala, czyli TPO Albo TRAK. Wtedy Mozna rozpoznac Czy sie ma niedoczynnosc Albo nadczynnosc tarczycy. Jezeli czytam u ciebie Caroline ze ty Masz wynik ponad 3 to od Razu Ci powiem ze jest on Juz za wysoki, choc norma jest do 4. bierzesz jakies chormony?
Ps: Sorry za moj Polski jezyk Ale mieszkam Juz dobre Kilka lat w niemczech i nieraz trudno
Mi pisac Po Polsku i nie Kazdy moze mnie dobrze zrozumiec :) mam nadzieje ze rozumiecie mnie dziewczyny i moj przekaz dla was :)

Odnośnik do komentarza

Najpierw chcialam wam powiedziec ze to Co ja tu pisze i cale te Forum Biore na powaznie, bardzo sie ciesze ze tu przez przypadek trailam i ze z wami Super dziewczynami mam Kontakt. Sama mam niedoczynnosc tarczycy i sama Biore Leki. Moj poziom TSH jest Teraz 0,25. to znaczy ze dla
Mnie Chorej na tarczycy Tej wynik jest prawidlowy. Wazne jest nie tylko zmiezyc poziom
TSH Ale Takze przeciw-ciala, czyli TPO Albo TRAK. Wtedy Mozna rozpoznac Czy sie ma niedoczynnosc Albo nadczynnosc tarczycy. Jezeli czytam u ciebie Caroline ze ty Masz wynik ponad 3 to od Razu Ci powiem ze jest on Juz za wysoki, choc norma jest do 4. bierzesz jakies chormony?
Ps: Sorry za moj Polski jezyk Ale mieszkam Juz dobre Kilka lat w niemczech i nieraz trudno
Mi pisac Po Polsku i nie Kazdy moze mnie dobrze zrozumiec :) mam nadzieje ze rozumiecie mnie dziewczyny i moj przekaz dla was :)

Odnośnik do komentarza

Najpierw chcialam wam powiedziec ze to Co ja tu pisze i cale te Forum Biore na powaznie, bardzo sie ciesze ze tu przez przypadek trailam i ze z wami Super dziewczynami mam Kontakt. Sama mam niedoczynnosc tarczycy i sama Biore Leki. Moj poziom TSH jest Teraz 0,25. to znaczy ze dla
Mnie Chorej na tarczycy Tej wynik jest prawidlowy. Wazne jest nie tylko zmiezyc poziom
TSH Ale Takze przeciw-ciala, czyli TPO Albo TRAK. Wtedy Mozna rozpoznac Czy sie ma niedoczynnosc Albo nadczynnosc tarczycy. Jezeli czytam u ciebie Caroline ze ty Masz wynik ponad 3 to od Razu Ci powiem ze jest on Juz za wysoki, choc norma jest do 4. bierzesz jakies chormony?
Ps: Sorry za moj Polski jezyk Ale mieszkam Juz dobre Kilka lat w niemczech i nieraz trudno
Mi pisac Po Polsku i nie Kazdy moze mnie dobrze zrozumiec :) mam nadzieje ze rozumiecie mnie dziewczyny i moj przekaz dla was :)
Tez z niecierpliwoscia Czekam na wiadomosc od Kari , zamelduj nam sie w koncu :)

Odnośnik do komentarza

Jestem juz i nie wiem szczerze powiedziawszy od czego zacząć. ;/

Może na poczatek przywitam się z nową forumowiczką :) miło,że dołączyłaś do nas i dzielisz się z nami swoimi wątpliwościami, pragnieniami, przemysleniami.

Już po wizycie nareszcie ostatni raz HURRA wyleczyliśmy wszystko teraz tylko bujam się z infekcjami jakie w ciązy mam. :) Tyle chociaż optymistycznego na dzisiaj.
Od tej jazdy jest mi źle znowu jakoś poróż nie służyła mi i maleństwo sie też układało tak,że mnie bolało jemu też było niewygodnie 2 godz w jedną strone jechac ;/;/
Nerwy mnie tak rozdruzgotały,że od czw mało jem lub wcale , do tego mój chłopak robi wszystko aby to on był w centrum uwagi nawet nie widzi ,ze mam depresje ciążową. Jego obchodzi,ze ja zapomnialam o czyms a sam nie przypomnial a ja nie musze pamietac rzeczy sprzed tygodnia , prawda ? Ciagle ma jakieś ale do mnie i jest tak przemanipulowany swoja matka ,ze jest mi cięzko. Nie wiem nie dogadujemy sie już ja mam go dosyc on mnie, dzisiaj powiedzial mi ze nie pasujemy do siebie . Kres zwiazku jest juz na cienkiej linii i wiem ze bede sama z dzieckiem a on " dochodzącym" tatusiem....
Jestem wrakiem juz człowieka nie mam siły, łzy, zmęczenie , brak wypoczynku właściwego i słabniecia. Prędzej czy później szpital gwarantowany ;/;/

KariKari ale mam przeczucie co do Ciebie i testu ja mogę wysłac swoj i zobaczysz czy tez takią lekką kreche miałas jak ja :) Czekam na informacje ale coś czuje ze balujesz już z męzem ze szczęscia :):*

Mj tescior jak dla mnie jasna kreska ...

monthly_2014_03/jakie-mialyscie-pierwsze-objawy-ciazy_9285.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73cnsxwwu0.png

Odnośnik do komentarza

WielkiZnakZapytania, super, że już wszystko wyleczyłaś i jest ok :)
Może twój partner jest zły o to, że teraz każdy skupia się na tobie? Może jakoś spróbujcie porozmawiać? Szkoda by było, żebyście popsuli swoją relację... ;/
Pamiętaj, że nie możesz się denerwować i unikaj nerwów i stresu jak ognia bo to nie służy maluszkowi :)
Ja już czekam na wieści od KariKari i wchodzę na forum co jakiś czas ,żeby sprawdzić czy już dała jakiś znak, ale chyba dowiemy się szczegółów trochę później :)

U mnie trochę dziwnie się dzieje bo nie wiem czy to objawy jakiegoś wirusa.. czy może ciąży... od kilku dni temp. na poziomie 36,9 -37/ 37,1*C, brzuch mnie czasami boli, kuje i takie dziwne uczucie cały czas jak bym miała spięte/naciągnięte podbrzusze (???), do tego mogę spać dniem i nocą...ogólnie jestem osłabiona. Gdyby nie te bóle podbrzusza i to naciągnięcie to byłabym pewna, że to jakieś choróbsko, a tak to już sama nie wiem. Z jednej strony ta tarczyca... z drugiej takie objawy - kompletny dezorient ;/
No, zobaczymy co przyniesie ten tydzień, a tym czasem oczy mi się same zamykają mimo wczesnej pory, więc życzę wam kobietki dobrej nocy i do jutra :*

Odnośnik do komentarza

Carolineee - nie wiem co on sobie myśli ale jest kiepsko ja nie wytrzymuje tego napięcia. Nie dorósł chyba pomimo 26 lat i ciagle mamusia mu robila wszystko a teraz on sam musi stawić czoła zyciu. Duzo rzeczy nie umie a wkurza sie jak mu gderam aby ogarnął sie i spiął w sobie aby zaczal działac a nie. Niestety nerwy są duże cięzko opanowac to wszystko i dają znac po sobie sa bóle i nie wiem moze do jutra cos przez noc ustapi bo prasowanie mnie czeka poscieli wiec troche tego jest stania przy tym ;/ . Dobrze że zajęcia mi odwolali i przełozyli na wtorek bo bym sie zagryzla chyba ;/;/

Kari - ale nas w niepewności trzymasz , Kochana co sie dzieje ???

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73cnsxwwu0.png

Odnośnik do komentarza

Kochaniutkie już jestem :)
Otóż test i beta hcg potwierdziły moją fasolkę - tak więc cud.... jestem taka szczęśliwa, że z wrażenia oszołomiona....
Mężuś tak samo przeszczęśliwy....
wczoraj cały dzień słuchałam piosenki it's a perfect day normalnie mogłam krzyczeć ze szczęścia...
Dlatego teraz tym bardziej trzymam kciuki za te dziewczyny, które się starają - warto czekać na ten moment gdy dowiadujemy się, że w naszym życiu pojawi się mała istotka i wywróci życie o góry nogami....
a u mnie się tak złożyło, że ta wiadomość nadeszła w dniu gdy minęło pół roku od naszego ślubu.... taka niespodzianka :)
oby wszystko teraz było dobrze :)
przepraszam, że się nie odzywałam, ale miałam wczoraj zakręcony dzień.... powiedzieliśmy rodzicom i się popłakali ze szczęścia - tak samo jak mój męzuś, ale chcial to ukryć
nie mialam dostępu do kompa a z telefonu to niewygodnie by mi się pisało...

dokucza mi od wczorajszego wieczoru ból głowy i szukam naturalnego sposobu by się go pozbyć... dziś cały dzień na świeżym powietrzu wypoczywam..

WielkiZnakZapytania - trzymaj się Kochana i nie smuć... musicie pogadać i dobrze Ci radzi Carolineee

z tą tarczycą to powiem wam, że wierzę w to, że jeśli jest za wysoki poziom to ciężko o fasolkę... a tu ja miesiąc brałam tabletki i się udało... dla mnie to cud i spełnienie wszystkich marzeń...

Odnośnik do komentarza

ja to juz chyba nie mam sil :( z tego co czytam w polsce jest latwiej lekarze pomagaja a tu mmoze dopiero po roku staran :( tak czytalam o tym pregnylu...moze sprobuje isc usiade w fotelu i powiem ze nie wyjde poki mi nie da :P tylko co mi z tego bez obserwacjii prowadzenia eeeeeh w takich chwilach tylko sie spakowac i leciec do polski....:( najgorsza ta nadzieje co miesiac...urojone objawy i wielkie rozczarowanie

http://www.suwaczki.com/tickers/bhywsg186ril6xal.png

http://www.suwaczki.com/tickers/relg4z17g2p6m1em.png

Odnośnik do komentarza

KariKari moje najszczersze gratulacje :) przywracasz wiarę w te całe starania :)
Wielki Znaku... uważaj na siebie bo teraz najmniej ci potrzebne te wszystkie nerwy. Teraz liczysz się tylko Ty i Twoje maleństwo. Odpuść sobie a koleś albo zrozumie i się ogarnie albo kiedyś będzie żałował, że mógł stworzyć udaną rodzinę i wszystko spieprzył.

https://www.suwaczki.com/tickers/atdckqi1ni5sg5zb.png
https://www.suwaczki.com/tickers/l22ny2v4a5hyiypu.png

Odnośnik do komentarza
Gość carolineeee

KariKari- moje kciuki sie oplaciły ;) gratulacje kochana ;*
WielkiZnakZapytania - kurcze, no w wieku 26 lat to już powinien się ogarnąć... Nie wiem co mam powiedzieć bo nie miałam takiej sytuacji we własnym życiu i ciężko mi cokolwiek doradzić. Może jak się urodzi dziecko to go to magicznie odmieni? Tak sie zdarza ;) małe istotki mają wielki wpływ na ludzi ;) czas pokaże, ale mam nadzieję, że wszystko będzie ok i szczerze e to wierzę ;)

Odnośnik do komentarza

zrezygnowana i myszka - ja tez już nie wierzyłam że się uda - do tego te plamienia całkiem mnie załamały - poczytaj kilka dni temu jak było.... a tu proszę niespodzianka, której się nie spodziewałam... po plamieniach byłam pewna, że się nie udało, czekałam na okres a tu proszę coś mnie tknęło zrobiłam testy potem bete i mam :)
WielkiZnakZapytania - nie wolno ci się zamartwiać i smucić - nie pozwalam Ci :) z facetem to powiedz co myślisz i jak się czujesz - szczera rozmowa najwiecej warta - daj mu czas by się określił czego on chce bo ty nie chcesz ojca dla swojego dziecka będącego nieodpowiedzialnym dzieckiem - tobie potrzeba mężczyzny, który się wami zaopiekuje - faceta z jajami - i dodaj mu, że jaja nie tylko są by zrobić dziecko a po to by umieć być odpowiedzialnym za swoje czyny i decyzje... głowa do góry musi być dobrze i będę trzymać kciuki

Dziewczynki każdej z was serdecznie dziękuję za wsparcie - na prawdę dodałyście mi sił i wiary w to wszystko.... nie wyobrażam sobie, gdyby Was tu nie było.... jeśli będę mogła wam pomoc w jakiś sposób piszcie...
miłej soboty :)

ja sobie wypoczywam na świeżym powietrzu - szum lasu, śpiew ptaszków i słoneczko.... relaks... i pełnia szczęścia...

Odnośnik do komentarza

Kari gratuluje !!!!! Wkoncu spelnilo wam sie wasze marzenie!!! Nawet nie Wiesz Jak sie ciesze dla was ! Zycze Ci wszystkiego Najlepszego dla was i dla twojej malej fasolki!! Ale i tak nie odchodz od Nas z Tego Forum :)
Wielki znak zapytania, nie przejmuj sie , Jak to tu zostalo napisane, ty i twoje dziecko jestescie najwazniejsi! A twojemu partnerowi napewno przejdzie, wiesz Jak to jest, Facet Troche inaczej przezywac wszystko , i moze dlatego tak sie zachowuje ... Wierze Ale ze mu przejdzie i ze bedzie znowu razem przy was :) Trzymam Kciuki za to!

A u mnie Okresu Jak nie bylo, to nie ma... Dzis robilam sobie Test Ale Jak Zwykle negatywny.. Moj narzeczony oznajmil ze najlepiej by bylo zebym Okresu wogole nie dostala... Wtedy by byl najszczesliwszym facetem
Na swiecie ... Dlatego wyobrazam sobie Kari twojego meza, Jaki jest szczesliwy :)
Zobaczymy Co bedzie, Termin do ginekologa Dopiero mam za 2 tygodnie ...
Zycze wam dziewczyny przyjemnego weekendu pozdrawiam was wszystkie :* :* :*

Odnośnik do komentarza

Mmchen życzę Ci by okres nie nadszedł a w zamian jego dwie kreseczki niech się pojawią...
i życzę Ci dobrego ginekologa sumiennego i takiego do którego będziesz miała zaufanie
powiem wam że dziwi mnie ze jest takie grono lekarzy, którzy olewają swoje pacjentki - przecież często chodzi o życie drugiej niewinnej maleńkiej istotki i trzeba tu być na prawdę dokładnym sumiennym .... ajjj
Ja sobie miejsca znależć nie mogę - to nie w mojej naturze siedzieć i nic nie robić.... mężuś nic nie pozwala robić nic nosić - nawet na zakupkach byliśmy buciki żonce kupił i też nie pozwolił nieść.... normalnie milusie to jest byle mi nie sfiksował :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...