Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc
ja jestem 6 dni przed @ i mam dziwnie napiety brzuch czasami dziwne uczucie takiego tempego uczucia bo bolem nie moge tego nazwac. Pojawił mi sie sluz dosyć wodnisty ale z domieszka bialego badz kremowego, piersi nie bolą ale sa nabrzmiale i mam żyłki.
Na test za wcześnie bo w 1 ciazy ktora niestety stracilam w 5tc robilam w dzien @ 1 krecha a 3 dni po terminie @ druga krecha blada.( tutaj tez bialy śluz, podbrzusze ale cycki to mnie bolały bardzo i w termnie @ lekkie nudnosci)
wiec chyba zaczekam ale stresuje sie bardzo i caly czas o tym myślę

pozdrawiam was :*

Odnośnik do komentarza

My staraliśmy się o dzidziusia około pół roku. Mąż był za granicą, przylatywal na kilka dni... Udało się po pół roku. Wtedy właśnie kiedy byłam na 100% pewna, że się nie udało. Jednak około 18 lub 20 dnia cyklu przebudzil mnie w nocy ogromny ból piersi bo bokach, wręcz zaczęły mi rwac. Dodam, że od 10 lat borykam się z ogromnym bólem piersi przed okresem, nawet dwa tygodnie. Ale takiego bólu jeszcze nie miałam. No i potem małe plamki 4 dni podczas okresu i mamy dzidziusia!

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny!
Od 7-8 miesięcy stramy się z mężem o dzidziusia. Wiem, że to nie jakoś tragicznie dużo, ale zaczynam być już zalamana...
17.09 dostałam okresu, dzień płodny przypadał na 28.09, ale podejrzewam, ze mogl byc wczesniej, ostatnio skrócił mi się cykl, zaczęłam brać bromergon ze względu na podwyższoną prolaktyne, zrobiłam sobie badania w 21 dniu cyklu i prolaktyna zmalała połowę, ale nadal jest nieco podwyższona. Tak bardzo chciałabym być w ciąży, że chyba wmawiam sobie jej objawy.
Dzisiaj mam wyjątkowo okropny dzień

Odnośnik do komentarza

U mnie ból klujacy około godziny jakiś tydzień przed terminem małpy. Nic więcej. Dziś testowalam, dwa testy ,dwa pozytywne i czuje lekkie zmęczenie, zaczynają boleć piersi. Delikatnie się powiększył,ale wyraźnych zmian nie ma. To 5 tydzień 2 dzień. Parę razy mnie zemdlilo, ale jakby ssanie z głodu. Już przed terminem miesiączki ból brzucha jak w czasie małpy, trwa do dziś. 3 dni po terminie małpy miałam długi spacer i plamienie kawa z mlekiem. Polezalam i przeszło. Wtedy pomyślałam,że okres spóźnia się nie ze względu na hiperprolaktynemie, która lecze,ale z powodu fasolki. Szczęście nie do opisania. Oby dalej bez męczących objawów.

https://www.suwaczki.com/tickers/xnw4s65gjmudonfk.png

Odnośnik do komentarza

Szczerze, to więcej objawów wczesnej ciąży miałam jak w niej nie byłam. A kiedy doszło do zapłodnienia, to 0 objawów. Jedynie zrobiłam test 3 dni przed okresem, ale z niechęcią, bo żadnych objawów, żadnego przeczucia, tylko miałam iść na imprezę dobrze zakrapianą alkoholem więc pomyślałam, że zrobię test i o wielkie dziwo wyszła super extra blada 2 kreska, że tylko ja ją widziałam. Na imprezie piłam warkę 0% i następnego dnia zrobiłam test z rossmanna w południe i wyszła wyraźna 2 kreska. Potem w dniu @ 5 dni plamień typu bardzo gęsty śluz zabarwiony jak kawa z mlekiem (więcej kawy). Bolał mnie przez te dni leciutko brzuch. Brałam nospę i duphaston 2 dni (który potem mnie uczulił). Teraz jestem w 6tc i 2 dzień. Jedynie bolą mnie piersi jak przed @. Czasami nawet bardziej, ale są takiej samej wielkości. To tyle. Pozdrawiam mamusie

Odnośnik do komentarza

~Miyuki
U mnie pierwsze co zwróciło moja uwagę to ból sutków i zadyszka, podczas wchodzenia na 4 pietro poza tym zadnych specyficznym objawow. 3 dni przed okresem 2 grube krechy na teście, a na następny dzień beta 504 :D!

Aż 504?! Szok dużo. Ja miałam tylko 33! Z tego wynika, że u Ciebie do zapłodnienia doszło chyba podczas Twojego @. Było tak?
Odnośnik do komentarza

... Ucięło mi post..
W każdym razie szukam u siebie tych objawów wszędzie, jakoś szczególnie w tym miesiacu. Pierwszym była wydzielina, przezroczysta z nitką krwi kilka dni pp owulacji, teraz 5 dni przed okresem mam nabrzmiałe piersi, bolą mnie przy schodzeniu ze schodów itp, dodatkowo widać na nich niebieskie żyłki, ale nie wiem czy wcześniej też było je widać... Czuję co jakiś czas kłucie szczególnie w lewym jajniku. Ciągle chodzę nie wyspana i niedobrze mi, jak nie zjem w blizkich odstepach czasu...
Oby mi się to wszysyko nie wydawało, bo zgłupieję

Odnośnik do komentarza

Po jakim czasie test pokazał Wam dwie kreski? Tzn. jaki czas od zapłodnienia? Na opakowaniu jest napisane że wykrywa nawet 7 dniową ciążę. A jak było z Wami?
Na dwa tygodnie przed @ bardzo mocno się staraliśmy, póżniej 3 dni przed, pod koniec @ również.
Mam tak nieregularne @ że chciałabym sobie coś wyliczyć a tu nie ma nawet podstaw do tego. :D

Odnośnik do komentarza

Halo. Zagląda tu ktoś jeszcze?
U mnie sytuacja wygląda tak. Staramy się z mężem o dziecko. Cykle mam nieregularne więc nie wiem kiedy przyjdzie @. W tym miesiącu jeszcze jej nie było. Od jakiś dwuch tygodni chodzę ciągle niewyspana i ziewam bez znaczenia o której pójdę spać. Nie dawno robiłam badania krwi i nie mam anemi ani nic takiego. Od kilku dni mam wzdety brzuch, czasem boli, wczoraj i dzisiaj trochę mnie mdli i ból kości ogonowej / odcinka ledzwiowego tak jak by ucisk i rozciąganie. Wczoraj ledwo stałam przy zmywaniu naczyń. Testu nie robiłam, boję się rozczarowania już kilka razy byłam "pewna" że jestem w ciąży, ale niestety.
Może któraś z Was miała podobnie?

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny. Jutro powinnam dostać @ a na dzień dzisiejszy nie mam suchości w pochwie. Mam wrażenie jak by tam było mokro. A zawsze jest sucho. Mam straszny częstomocz , co 30 min ciągle. Raz jestem rozdrażniona że nie mogę się uspokoić a za chwilę mi przechodzi jak by ręka odjął, uśmiecham się i żartuje. Nie boli mnie podbrzusze tak jak piszą inne dziewczyny jak na okres tylko trochę kuje mnie w brzuchu od czasu do czasu. Jestem mega senna przez 3 ostatnie dni. Jak bym w nocy nie spałam a spałam 8 godz. Ledwo przypomną wstałam następnego dnia. W ciągu dnia ziewam jak opętana. Czasem myślę że to na zmianę pogody ale aż 3 dni ? Ciekawi mnie czy jestem w ciąży bo z mężem wspolzylam w dni plodne. Mesiaczkuje regularnie. A dzień przed @ jak zrobię test wieczorem to czy wyjdzie wiarygodny ?

Odnośnik do komentarza

Witajcie:) potrzebuje takiej porady gdyż nie wiem czy to objawy ciąży czy nie.. parę dni przed dniami płodnymi kochaliśmy się 3 razy i pare dni później podczas oddawania moczu pojawiło się pare kropelek krwi a do tego czasem dziwne skurcze jakby w brzuchu.. jest już 9 dzień po pierwszym stosunku. Mogą to być pierwsze objawy?:) dziekuję za odpowiedzi z góry:)

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie staraczki. My z mezem robimy dzidzie juz 1,5 roku i jak narazie nic. Rok temu wyladowalam u lekarza za wysoka prolaktyna. Od czerwca biore tez clo na wywolanie owulacji. Jak.narazie 4cykle monitorowane piekna owulacja z peknietym pecherzykiem. Ciazy nadal brak:( teraz jestem w 24dc (cykle 32dniowe) owulacja byla tydzien temu. Czekam.... nie wiem co myslec nie wiem co robic by nie zwariowac. Miałam dwa pęcherzyki dominujace duze ponad 20mm. Napewno pekly. Piekne endometrium gotowe na przyjecie dzidzi... marze o dziecku jak o niczym innym. Boje sie kolejnego testu i kolejnego rozczarowania. Poki co wczoraj mialam klujacy bol jajnikow ktory nawet w nocy mnie budzil. Od dwoch dni klade sie spac przed21 i spie kamiennym snem do samego rana. Dzisiaj w pracy mnie zemdlilo ale po wypiciu mietowej herbaty przeszlo. Narazie niczego sobie nie wkrecam. Pewnie to efekt zazywania dodatkowej dawki luteiny... co robic zeby nie zwariowac od czekania? Meczy mnie zgaga od dwoch dni.... pewnie z nerwow....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...