Skocz do zawartości
Forum

Dzieci Rocznik 2004


Rekomendowane odpowiedzi

zaraz ide gadziny kapać, jezu skad one mają tyle enrgii, wykończą starą matkę

i skoro M w delegacji to sobie postanowiłam, że wypiorę narożnik i fotel, och czuję, ze w połowie stracę siły i chęci brrr
a sam późny wieczór spędzę z HP :) jejku jak to wciąga

w ogóle to dzisiaj poprałam foteliki samochodowe dziewczyn i jestem zrąbana jak bym działkę przekopała hehe

miłego wieczorka kochane

Odnośnik do komentarza

a ja wczoraj nie sprzątałam, brakło mi czasu :/ miałam sprawy do załatwienia, zrobie to jutro, ale jakbym miała jeszcze prać sofę to chyba bym.... ogólnie nasze mieszkanie wygląda jakby tornado przeszło. Całe szczęscie jutro od rana mnie nie ma a popołudniu posprzątam ;)

Znowu jestem senna - nie lubię takiej niedyspozycji. Spokojnego wieczora życzę no i do jutra do wieczora pewnie.

http://img239.imageshack.us/img239/4638/obraz0107438815qo3.jpghttp://bejbej.pl/suwaczek/12265.png

Odnośnik do komentarza

kurde ale tu wesoło
ja wyprałam fotel, nie mam siły na więcej, z resztą muszę przeciez zobaczyć jak schnie, czy ploam nie będzie iyp ;)

odczekałam aż dziewczyny zasna i pojechałam do apteki po kolejną butelkę leku bo się wieczorkiem skończył i...naszły mnie czarne mysli...jak bym np. miała wypadek...to dziewczynki zostały by same w domu, M w delegacji, rodzina daleko, nikt by nawet nie wiedział... :(

cholera idę sobie drinka zrobić i HP poczytać bo coś sie zdołowałam...

Odnośnik do komentarza

ATENA, no widzisz, przypomnialo mi to ogrooooomna dyskusje na noze, co kiedys sie zrobila na Noworodku,
jak pamietacie, chyba rok, poltorej temu w Portugalii rodzice (anglicy) poszli na kolacje i zostawili dzieci spiace w hotelu. i potem masakra, dzieci zniknely i odnalezli je martwe
i strasznie na N linczowali te dziewczyny co mowily ze one czasem zostawiaja dzieci spiace zeby np psa wyprowadzic
a byly takie co nawet na parter nie schodzily bez dzieci zeby listonoszowi drzwi otworzyc!!! :duren:
ja tam czasem zostawiam chlopakow i ide robic w ogrodku np

Odnośnik do komentarza

Monika problem chyba w tym, ze tamte dzieci zostały same na ładnych kilka godzin, ja z reguły nie zostawiam dziewczyn, zawsze liczy sie dla mnie bezpieczeństwo dzieci. Śmieci mogę cuchnąć, a dzieci nie zostawię, ale czasami jak teraz syt. zmusza do pewnych posunieć...sa chore, na rano muszę mieć antybiotyk, zeby podać, nie pojadę z nimi, nie zostawię ich rano i nie pojadę bo mogą coś zmajstrować, a wiem, ze jak zasną to przez pierwsze 2h mają cieżki sen i nic ich nie obudzi, więc na parę minut mogę wyskoczyć. Drzwi zamykam na cztery spusty, obliguję sąsiadkę, zeby pod drzwiami podsłuchiwała itp. Nigdy w życiu nie szostawiałabym spiących dzieci i nie wybrała się z męzęm na kolację dom knajpy... :)

Odnośnik do komentarza

oj to ciężki temat to zostawianie dzieci...ja nikogo nie potępiam broń Boże..napiszę tylko jak to jest u mnie...niestety ja z matek panikar i nie zostawiam nigdy dzieci samych, ponieważ są nieprzewidywalne...potrafią wstać po 5 minutach snu. Nawet jak raz zjechałam do męża, bo miał dużo zakupów to jechaliśmy dwiema windami, dyby jedna z nich miała się zaciąć.
:duren::duren:
Acha

Dzień Dobry :Śmiech:

Przepraszam, że tak nagle wczoraj zniknęłam, ale Maja obudziła się z płaczem. Chyba zły sen, bo dobre 20 minut darła się jak opętana.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...