Skocz do zawartości
Forum

Dzieci Rocznik 2004


Rekomendowane odpowiedzi

Anulka pyralgin w czopkach jest bez recepty, sama mozesz kupić, i podać pół czopa jak nic innego nie pomaga, u Was nadal obstawiam trzydniówkę.
Małgosiu u Bartusia wygląda na to, ze ma zapchane zatoki i wszystko spływa po gardle, niefajnie

zdrówka dla maluchów

my jutro na kontrolę do laryngologa, zobaczymy czy zrost na błonie się goi...

co do pracy cisza, czekaja na babkę, która jest na zwolnieniu, w piątek umówiła się z dyrektorem, więc pewnie w piątek najszybciej sie czegoś dowiem

Odnośnik do komentarza

pytałam w aptece, zawsze był, jest i będzie na receptę...tak powiedziała mi Pani mgr
__________________
nie żartuj ! w szoku jestem, nigdy w zyciu nie miałam recepty na pyralgin, ostatnio kupiłam, żeby był w razie W w apteczce, mimo, że sama jestem uczulona i też bez recepty ...

Małgosia Nam laryngolog mówił, ze jesli u dziecka jest problem z zatokami i nie ustępuje w 2-3 dni to miejscowo koniecznie antybiotyk do noska, żeby nie poszło na uszy lub oskrzela bo wtedy niestety antybiotyk ogólny...nie wiem co masz w domku moze Atecortin??

My wizytę jutro na 18 mamy, więc pewnie dopiero jutro wieczorkiem coś napiszę...teraz spadam, dostałam @ io mam od 5 rano okrutną migrenę wrrrrr

Odnośnik do komentarza

witam
dopiero sie dolaczam do kawki bo choc dzisiaj nie w pracy to nie wiem jak sie nazywam
widze ze u Was niewesolo, kurde, gdzie to sloneczko i wiosna zeby sie troszke pogodniej zrobilo??
zdroweczka Wam zycze wszystkim!!!

u nas w porzadku, Noas zaczyna byc marudny, to oznaka nadchodzacych zebow, biedaczysko co tylko moze to do buzi pakuje!... profilaktycznie czopki homeopayczne i chyba nie obedzie sie bez dolipranu (nie znam pl odpowiednika)
Natanek w miare spoko, a ja zajeta po uszy
dom posprzatany, obiad na 3 dni zrobiony
bylam na mini targu warzywnym z chlopcami bo dzis u nas piekne sloneczko
ubranka co za male, popakowane do kartonow
obaj wykapani
a wlasnie zabieram sie za robienie piernika i poprawki do mini albumu :oczko:

no i tyle tak w skrocie :)

Odnośnik do komentarza

malgos, zeby to tak moglo byc.... :lol:

pewnie sobie drugie tyle zajec znajde :)

dodam ze posta z tym co zrobilam pisalam o 15stej i od tamtej pory zdazylam zrobic sto innych rzeczy, az mnie to denerwuje ze nie potrafie na tylku usiedziec i nic nie zrobic :duren:
a teraz robie okladke :oczko:

a tutaj widze ze pustki byly przez caly dzien. jak tam zdrowko u Ciebie?? M przyklol Cie do lozka?

Odnośnik do komentarza

własnie wróciłam od lekarki...Miki obudził się z tak świszczącym kaszlem że przerażenie mnie ogarnęło, że to krtań...ale lekarka nic nie znalazła...płuca i oskrzela czyste, gardło też...na pyralgin dała receptę na wszelki wypadek niech będzie w domu...Maja profilaktycznie dostała engystol i oscillococinium i lacidofil.

Odnośnik do komentarza

Anulka
własnie wróciłam od lekarki...Miki obudził się z tak świszczącym kaszlem że przerażenie mnie ogarnęło, że to krtań...ale lekarka nic nie znalazła...płuca i oskrzela czyste, gardło też...na pyralgin dała receptę na wszelki wypadek niech będzie w domu...Maja profilaktycznie dostała engystol i oscillococinium i lacidofil.

pisałyśmy w tym samym czasie :Śmiech:
Anulka to super ze nic nie znalazla
i kolejny raz sie sprawdza, ze kazde dziecko inne:Śmiech:

niech leki wam szybk odziałaja i wracajcie do zdrówka
a Ty jak sie czujesz?

Odnośnik do komentarza

witaj anulka :)
dobrze ze takie wiesci od lakarza i dobrze ze Ty sie chorobie nie dajesz :)

ja pije :) adwokata w lodach :lol: moim starym zwyczajem wyjelam lody i o nich zapomnialam, ale dupa ze mnie... a siedzialam oczywiscie nad ostatnio pochlaniajacym zajeciem :oczko: i juz prawie skonczone :) taram!!!!!
a taka energiczna jestem tylko dlaczego z tego wszystkiego nie chudne????????????????

Odnośnik do komentarza

dieta oczyszczajaca to absolutnie za malo jak dla mnie :sofunny: juz raczej przeczyszczajaca :sofunny:
ze juz nie wspomne, ze nie dam rady bo imprezy sie szykuja :)

juz sie dzis wylgalismy na impreze do znajomych, w sobote i strasznie sie nam nie chcialo isc.... sklamalam ze mamy cos innego w planie. i nas pokaralo bo sie dowiedzialam ze inna para tez nie mogla wiec Annabelle przeniosla impreze na inny termin :duren: i pewnie sie juz nie wywiniemy.... buuuuuuu

lody sie lekko rozpuscily :)
ja tez chce bailey'sa

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...