Skocz do zawartości
Forum

Dzieci Rocznik 2004


Rekomendowane odpowiedzi

:Śmiech::Śmiech::Śmiech::Śmiech:
ja wczoraj myslałam, ze wyjdę z siebie.....
B wrócil z przedszkola i od razu piszczałka!!!
potem wział swoje dziecine, plastikowe nozyczki i powycinal mi tone kartek do rysowania ;)
Nożyczki kreatywne z 5 wymiennymi ostrzami - Merlin.pl

potem wyjął lód z lodówki i ponalewal 5 kubków soku i powrzucal lod ( bo zaprosil teletubisie do siebie)
potem dał im kanapki ( pokruszyl bulke )
potem stwierdzil, ze musi umyc zeby i kazal mi wyjsc z lazienki, ale ze bylo za cicho to weszlam.....3/4 pasty do zebów ( naszej) wcisnal do kubka... bo robil ciasto dla teletubusiow
a ja musialam pilnie skonczyc projekty wyceniac dla kkienta wiec ja przy komp a on samopas -slyszalam go i gadalismy sobie i przychodzil do mnie,...ale jak wyszłam od siebie i doszlam do salonu i do kuchni....:surprised::surprised::surprised::surprised::go:

Odnośnik do komentarza

Małgosia
oj kochana, a najlepsze jest to, ze zanim wymyślił kolejna zabawe to nie sprzatna poprzednich wybryków- wiec mieliśmy trochę pracy aby doprowadzić mieszkanie do mieszkania ;)

ale bylo smiesznie- dzieci to jednak maja wyobraźnie

o Kochana, takie dosypywanie zabawek do już leżących w salonie to specjalność mojego synka...jest w tym mistrzem. Godzinę potem sprzątam pokój :duren:

Odnośnik do komentarza

Atenka z tą licytacją:sofunny::sofunny:porąbani, ale ciekawe jak to się skończy :Śmiech:

Anulka jaki sliczny przebieraniec:Śmiech:i weź tu się teraz denerwuj:Śmiech:

wiecie, ze mojemu dziecku nie zamyka się buzia, nawija jak nakręcony i czasem marze aby chwilke ciszy bylo jak zacznie
a okazuje sie, że w przedszkolu sie zamyka :surprised::surprised::surprised:Pani wczoraj powiedziala, ze on od kilku dni bardzo malo mowi, prawie nic.
Ucza sie piosenek, wierszyków a on sie wstydzi i nie chce powtarzac
czemu?????
w domu potem odreagowuje tą cisze ;)
dzisiaj mi obiecał, że będzie na angielskim gadulil i ze bedzie juz z ciocia ładnie rozmawiał

Odnośnik do komentarza

Małgosia
Atenko - uciekajcie ;)
u nas pogoda w kratkę :(obawiam się, ze zaraz spadnie jakiś......deszcz :(

ja stawiam na nieśmiałość, bo on w przedszkolu jest NAJgrzeczniejszym dzieckiem, obserwuje, patrzy co robią inne, ładnie sprzata zabawki, uczestniczy w zabawach
a od kilku dni zaniemówił:Śmiech:czym nadrabia w domu;)

rany, a ja Mikołajka nie mogę nauczyć sprzatania...bałaganiarz w każdym calu...do kogo on się wrodził?! :Oczko:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...