Skocz do zawartości
Forum

Dzieci Rocznik 2004


Rekomendowane odpowiedzi

domkow zaczynam szukac, jeden jest, rzut beretem ode mnie, doslownie 200metrow :D
jakies marne 200 000 eurakow, tyle ze transport do przeprowadzki bedzie Was ciezko kosztowal :)
ale jakby co to sie zorganizujemy
zarelko na internetowym polskim sklepie bez problemu a jak nie to moja mama bedzie nas zaopatrzac :) ogrodek jest wiec nie bedzie problemu z malosolnymi w lecie :)

Odnośnik do komentarza

a co do wyjazdu z Polski, ja wyjechalam jak bylam jeszcze zupelnie "nieswiadoma" tego co robie i pewnie dlatego bylo mi latwo, moze i tez dlatego ze nie mieszkalam juz w domu i poszlam w swiat bo mi tam bylo zle
i jakos mi niczego nie brakuje, moze poza tym ze tutaj mam teraz znajomych i przyjaciol,n ale nigdy nie bede tu miec kogos kto mnie zna "od zawsze", bom rozerwana miedzy Polska a Francja

Odnośnik do komentarza

Milka mi się dzisiaj obudziła o 5 rano i chciała iść, przyniosłam ją do Nas, pogadałam z nią, ze wszyscy śpią, wypytała dokładnie kto śpi, "Nana pi? Tata pi? Pan pi? pani pi? hau PI? tot pi?auto pi? itd." jak się okazało, że wszyscy śpią i jest "noć" to powiedziałam, że też idę spać, a jak ona nie chce spać to niech siedzi na tapczanie i posadziłam ją między sobą a M Cała rozmowa odbywała się oczywiście po ciemku, wiecie, że łobuziara siedziała cicho ponad pół godziny, chyba myślała nad tym o czym rozmawiałyśmy, potem położyłam ją i leżała, ale przynajmniej nie wstawała, jak wreszcie zasnęła to zaniosłam gadzinę do łóżeczka. Rano oczywiście ją obudziłam o tej porze, o której zwykle wstaje i mi awanturę zrobiła

Odnośnik do komentarza

atena, ale masz numerek w domu!
u nas jesli kiedykolwiek zdarzalo sie pobudka lub cos innego w nocy, to zawsze po ciemku sprawe zalatwilam, inaczej koniec bajki i po spaniu, ale baaaardzo rzadko jakas nocna pobudka od trzech lat sie zdarzyla :)

malgosia, tutaj duzo wynajmuje sie prywatnie a nad morzem tydzien w doku lub mieszkaniu kosztuje 500euto, nad Atlantykiem a na poludniu to kolo 700/800 za tydzien, nic tylko sobie w leb palnac, za dwa tyg urlopu ponad jedna moja pensja by musiala isc... :duren:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...