Skocz do zawartości
Forum

Dzieci Rocznik 2004


Rekomendowane odpowiedzi

hello
Dla odmiany dzisiaj Milunia o 7 wstała i chce Po, było ciemno jeszcze więc stara śpiewka, "Po śpi", więc Milka pyta "a Dipi?" Dipsi też oczywiście spał :) troszkę poleżała na mojej poduszce, oczęta się polepiły i mówi "Ciem mecio" Dostała mleczko i w trakcie picia przeniosłam ją, oczywiście za jej zgodą, do łóżeczka. Hehehe...jeszcze śpi.

Odnośnik do komentarza

ale Was wzielo na stukanie :)
a ja dopiero teraz dolaczylam :)
pobudka u nas o 9tej :)
Natanek tez ma rowerek na 3cie urodziny dostal ale on 6m to mi nigdy nie przejechal :duren:

malgosia, no tak to juz jest z tymi wakacjami
a jak jedziemy do Polski to tez tyle kasy idzie, a przeciez noclegu nie placimy na miejscu!! ale za to autostrady we Fr cholernie drogie :duren: no i benzyna, nocleg w Niemczech czasami; ze juz nie wspomne ze wracamy jeszcze bardziej zmeczeni niz jak wyjezdzalismy....

Odnośnik do komentarza

na szczescie rodziny duzej nie mam ale i te co trzeba odwiedzic to sie uzbiera, poza tym i tak nie siedzimy na tylku tylko jezdzimy do Zakopca, Krzysiek uwielbia, Wieliczka jeszcze raz tam pojedziemy, Tyniec i inne sympatyczne zakatki
wiec schodzi, ze juz nie wspomne ze sama droga do Polski to meczace strasznie, 1900km.... no a w domu to tez z mama pogadac bo sie rzadko widujemy, spedzic troche czasu z wszystkimi....

Odnośnik do komentarza

a tak w ogóle to witajcie nocą :Padnięty:

Wczoraj na biegu podjęliśmy decyzję o wyjeździe do babć i pojechaliśmy. Było miło. Miki wręczył kwiaty babciom, dał buziaka, życzył "wsystkiego najlepsego". Wróciliśmy godzinkę temu, więc dzisiaj nie standardowo dzieci były kąpane tuż przed 23 Ale co tam, raz na rok może być odstępstwo od reguły ;)

Odnośnik do komentarza

Monika to naprawdę nieskomplikowane ;)
moj Kuba tez nie niszczy zabawek, ale za to Bartek potrafi to i owo rozwalic ;)
w kazdym razie teraz Kuba jest na etapie ze gubi rzeczy szkolne w szkole
takie duperelki w sumie- klej, ołówek czy gumke do scierania, ale ....
to juz 4 gumka od wrzesnia nie liczac klejów ;)

Anulka mily dzien ;)pewnie dzisiaj będziesz niedospana
:kawa:????
my tez bylismy u babc, na takiej prawdziwej wsi ( u moich babc );)
byl pyszny obiadek i kazdy przywiozl ze soba cos dodatkowego i prezenty i byla nas masa i bylo tak bardzo rodzinnie i babcia usmażyła pączki :Śmiech:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...