Skocz do zawartości
Forum

Dzieci Rocznik 2004


Rekomendowane odpowiedzi

atena
Anulka bardzo współczuję, bosz nie ywobrażam sobie utrzymać żywiołowego malca w domu z zakazem chodzenia, chyba pozostaje Ci przez te dni bawić się w czołganie, krycie w okopach itp.

no własnie czołganie odpada...tylko ślizg na tyłku ;), siedzenie i leżenie...mam dość dzisiejszego dnia...a tu jeszcze 9 przede mna:Padnięty:

Odnośnik do komentarza

hello
i ja witam wieczorkiem
niestety noc była do bani, za sprawą sąsiadów czyli studentów wynajmujących mieszkanie obok, imprezowali do 6 i budzi mi dziewczyny, rano wtargnełam w pieżamce i rozwaliłam towarzycho, jak któregoś spotkam na schodach to zabiję, włascicielka mieszkania też, zwłaszcza, ze jestem przed okresem więc wiecie.... ;)
Anulka coś pisałaś o złośliwości....:) skąd ja to znam...myślałam, ze tylko u mnie sie takie kwiatki zdarzają.
Małgosiu gdzie wyjeżdżacie na święta ?

Odnośnik do komentarza

hmm...widzę że nie jestem sama ;) ech te małe złosliwce ;)
macie na to jakąś metodę? próbuję ignorować takie zachowania, ale najwyraźniej to nie pomaga, bo jest ich co raz więcej...

Małgosiu no właśnie gdzie wyjeżdżacie?

My z całą rodzinka uciekamy na wieś do moich rodziców, także święta to dla mnie ubranie choinki i zakup prezentów :mdr: No chyba, że zrobię jakieś dobre danie...

Odnośnik do komentarza

Anulka jeśli to jest tylko taka "normalna" złosliwość to zwracam uwagę i tłumaczę, ze jest mi smutno, jeśli złosliwość dotyczy Milki to Nikola idzie do kąta, a dla niej to największa kara ;)

a ja tak sobie tutaj sie wpasowałam i zajarzyłam właśnie, ze przecież moje dzieckjo nie jest z 2004 tylko 2005 :duren: pewnie zmyliłyscie mnie tymi przedszkolami, bo Nikolę daliśmy w sumie rok wcześniej, ale ona z 4 stycznia i rozwojowo sporo do przodu ;) w jej grupie jest chłopczyk, który drugiego kończy 4 lata, a ona dopiero 3 jest ponad rok od niej starszy :smieszne:

Odnośnik do komentarza

no wlasnie, Malgosiu, tak cos kojarzylam ze to nie 10go ale nie bylam pewna :)
my swieta w sumie, 24go z rodzicami (tzn tesciami) ale naprawde mam tesciowa najwspanialsza na swiecie, az smutno stwierdzic ale chyba lepiej sie z nia dogaduje niz z moja wlasna mama, no ale to chyba czesto tak jest ze z wlasna matka czasem trudniej ;) wiec spedzic z nia wigilie to prawdziwy prezent:)
wiec z nimi wigilia ale po francusku bo do polskiego jedzenia ich przekonalam ale nie do wszystkiego, no a 25go obiad z cala rodzina K, tzn brat z zona i 2 dzieci, siostra z mezem rodzice i nasza czworka:) takie posiedziny ze juz jestem chora na sama mysl, bo do stolu siadamy kolo poludnia a wstajemy jak jest kolo 19stej... w trakcie jest rozdawanie prezentow spod choinki itp... lubie ten dzien ale ze nie znosze mojej szwagierki (tej z dziecmi) to ciezko mi wytrzymac prawie caly dzien w jej towarzystwie... takie same odczucia tesciowej wiec i na tej plaszczyznie sie dogadujemy ;)

no a polskich swiat to od tylu juz lat nie mam, ostatni raz to w 1997r i tez ich dobrze nie wspominam....
a chetnie bym usiadla przy takim prawdziwym polskim stole z dodatkowym talerzem.... i bialym obrusem i sianem pod obrusem...
ah, dziweczyny, az mnie na wspomnienia bierze...

Odnośnik do komentarza

no zabralo mi sie na sentymenty i na wspomnienia...
a choinka sie tu kolo mnie tak ladnie swieci... zeby jeszcze pachniala jak prawdziwa to w gole by bylo fajnie... no ale nic, jest sztuczna to przynajmniej lasow nie karczuje ;)

no wiem, co do tych swiat ze i tak beda piekne, jak tak mysle jak ten moj rozbojnik bedzie z blyszczacymi oczkami rozpakowywal prezenty (ktorych bedzie az za duzo...) za nic bym nie oddala tych momentow... nawet jesli wiem, ze swieta takie jak nasze w dzecinstwie, nigdy juz takich nie bedzie... ale czasy sie niestety zmieniaja i wszystko razem z nimi...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...