Skocz do zawartości
Forum

Dzieci Rocznik 2004


Rekomendowane odpowiedzi

hej, ano na chwilke witam

U Nas nic nowego
Milka ma właśnie zapalenie ucha, 6 dzień, ucho boli=zmiana antybiotyku :(
Nikola z okazji pory roku trzeci migdał zaczął sie zmniejszać, tak wiec dajemy leki, aby całkiem się zmniejszył, z zakamarków schodzi tona zielenizny :(
Ja padam na pysk, pracy jeszcze nie skończyłam, obrona 20 czerwca, co poza tym...niedługo dzień dziecka :) co kupujecie maluchom?

a i jeszcze zachorowałam na jeden taki mały obiektyw, kombinują skad wziać kasę :)

Odnośnik do komentarza

skumas witaj-gratuluje III maluszka ;)

Atena- Kuba chce dostać bramkę ale kupujemy mu worek bokserski i rękawice
Bartkowi takie jajo na sznurkach nie wiem czy lojarzycie taka zabawkę ze trzyma się w 2 rekach sznurki i z drugiej strony druga osoba trzyma i jak się rozszerzy rece to to jajo leci w przeciwna stronę ;)
dostaną piżamki na lato ze Scooby doo i madagaskar2 i wystarczy

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny!

Wpadam tylko na chwilke. Nie iwem czy wam pisalam ze Tymek od maja poszedl do zlobka. No i niestety od razu zaczely sie choroby. Praktycznie co weekend cos bylo nie tak, albo obturacja w oskrzelach (on to ma przy byle infekcji) albo jakies dziwne goraczkowania ktore chyba byly zabkowaniem a teraz szpital. Od wtorku lezymy w szpitalu bo Tymek okropnie kaszlal i wymiotowal przez tak bardzo ze sie odwodnil. Nie chcial jesc ani pic i bylo widac ze czuje sie okropnie. POlozyli nas dali antybiotyk i w czwartek mielismy isc do domu ale TYmon zaczal goraczkowac, codziennie wyzej. W koncu mial powyzej 40 stopni i trzeba go bylo lode okladac by ta temperature zbic. Wyniki kontrolne wyszly znacznie gorsze niz te przy przyjeciu wiec dostal silniejszy antybiotyk i juz wiem ze na pewno jeszcze z tydzien polezymy. Do tego od wczoraj pojawily sie biegunki wiec mozliwe ze Rota tez zlapal. Jak wrocimy w koncu ze szpitala to sie odezwe.

Buziaki i szczesliwego DNIA DZIECKA :cherli3:

Odnośnik do komentarza

Dorek ło matko ale się dzieje u was:le:współczuję
wracajcie szybko do zdrówka!
fajnie, ze się odezwalas a rota rzeczywiście znowu kosi :glass:jak ja nie lubię tego pasudztwa

Moniś powiesił??? naprawdę rozpieszczone są dzieci we FR ????

moi chłopcy marzyli o
Kuba chcial bramkę
Bartek trampolinę
a dostali ;):
madagaskar 2
kuba dostal worek bokserski dla dzieci
Bartek takie jajo na linach
pizamki scoby doo

yasmelka jak się czujesz mam nadzieje ze lepiej??

Odnośnik do komentarza

HEj!

U nas juz zdecydowanie lepiej. Tymon jeszcze nie wrocil do pelnej formy ale powoli wychodzi na prosta.

MAm pytanko, moja Helenka od dobrych paru tygodni jest zdecydowanie w gorszej formie. Duzo szybciej sie meczy, na zajeciach z tanca nie ma sily tanczyc, juz po pierwszysm tancu dostaje kolki albo placze ze jest zmeczona. Narzeka na nozki ze ja bola. W przedszkolu tez przysypia w ciagu dnia. No a normalnie to zawsze byl wulkan energii. Zrobilam jej wszystkie badania krwi i wyszlo ze jest zdrowa. NAwet anemii nie ma chociaz jest blada jak trup :o_noo:
Moze wasze dzieciaki tez maja jakis taki dolek rozwojowy a przynajmniej energetyczny ?

Odnośnik do komentarza

DorekMój Kacper też często mówi,że już nie może dalej iść,bo go nogi bolą,albo zmęczony.Gdy wracamy ze spaceru to mam istny koszmar,muszę go namawiać,prosić,a on i tak stanie i będzie biadolić.Wyniki ma dobre,więc muślę,że albo ma bóle wzrostowe i stąd niby ból nóżek,albo po prostu mnie w konia robi:)Kiedyś też płakał,że go nogi bolą,ale jak spotkaliśmy jego kumpla to nagle cudownie ozdrowiał-biegał,skakał:)) Dorek,a może Helenka tak reaguje na przesilenie wiosenne?Zapytaj pediatrę o jakieś witaminki.

Odnośnik do komentarza

Atena- czekam na tu na Ciebie i Dorek pewnie tez jak na zbawnienie, mozę Ty coś podpowiesz
u nas nie było takich sytuacji nigdy :(
Atena ale tak samo tzn chorujecie???
obym się myliła bo czas na zmiany u was ;)

adumelka- witamy Cię w naszym super gronie :36_19_3:moj prawie 5 latek wlasnie siedzi w domu z wirusem ktoregpo złapal od brata.
temp i ból gardła :glass:ale nic walczymy jak ze starszym aby nie było antybiotyku

poza tym jak się pogoda nie zmieni to chyba zwariuje, ile mozna w czerwcu miec nw szafie jesienne stroje ???

Odnośnik do komentarza

Małgoś no niestety nie mylisz się :(

Nikoila miała koszmarną anginę, poszło na węzły, hafty itp. dostała zastrzyki, dokończenie doustnym po 4 dniach wznowienie szlag! 10 dni antybiotyk

Milka problem z uchem, tydzień jeden antybiotyk, kolejny tydzień drugi a ucho nadal bolało, dostała do wstrzykiwania, ponad tydzień trzeci specyfik odpuściło, po 2 tyg. katar, następnego dnia ucho, dzisiaj kaszel, chrypa lekarz-> zapalenie obu uszu, jutro -> laryngolog

ja w sobotę mam obronę i o zgrozo wchodzę pierwsza
jedno wiem, za kolejną podyplomówkę się nie biorę, nie ma mowy!

kałasza poproszę

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...