Skocz do zawartości
Forum

Dzieci Rocznik 2004


Rekomendowane odpowiedzi

Znowu wlatuję tu z dupnymi wiadomościami, bo jak to inaczej nazwać,...
Milka w sobote skończyła antybiotyk na oskrzela, wczoraj bolało ucho, dzisiaj od rana temperatura i ucho (bez komentarza, bo bluźnić bedę)
Nikola dzisiaj na kontrolę po homeopatach, z uszami jakby lepiej,cały czas nadzieja, że nie skończy na antybiotyku, ale...w sobotę zrobiłam wymaz z wydzieliny z zatok, bo całe pokłady ropy ściągałam, od tego pewnie uszy chore i co...nosz cholera wyszedł dodatni i to Haemophilus wrrr szczegół, że były szczepione, czekam na konkretny wynik, prawdopodobnie nosicielstwo czyli ANTYBIOTYK

jak nie kijem to pałą

Odnośnik do komentarza

Hej!

Pewnei was wszystkie wywialo swiatecznie :)
My chorujemy strasznie. HEla ma zapalenie krtani, miala taki szczekajacy kaszel i bardzo wysoka goraczke. JA jestem mega przeziebiona. MAm tak zapchany nos ze oddychac nie moge. :36_2_52::36_2_52::36_2_52:

My juz po mikolajkach. Helka odnalazla swoj prezencik w szafce kuchennej. U mnie jest taki zwyczaj ze te mikolajkowe prezenty chowa sie razem z butami w rozne miejsca. Fajna zabawa

Odnośnik do komentarza

No pozniej jak wiedzialam co to za piosenka to tez zaczelam kumac slowa. Jak sie nie zna kontekstu to ciezko czasem zrozumiec. Mojej Helci tez dlugo nikt nie rozumial poza mna. A i ja czasem wymiekalam. teraz mowi juz duzo lepiej. Tatus z nia cwiczy wierszyki logopedyczne. Wynalazl je gdzies w internecie i sa super. Sa takie na literke SZ CZ RZ DŻ Ś . Wariacje na temat ,a do tego sa smieszne. Helenka juz zaczela robic postepy i ladnie mowi sz i cz.

A moje chorubsko nie chce dalej minac. Rano obudzilam sie bez glosu. Teraz tylko jakies piski ze mnie wychodza:ehhhhhh::ehhhhhh::ehhhhhh:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...