Skocz do zawartości
Forum

Szybki sposób na lepszy humor?


Ulla

Rekomendowane odpowiedzi

Ulla
Dziewczyny nosi mnie nerw od dłuższego już czasu, wstaję z bólem głowy i ogólnie niezbyt dobrze się czuję, ale śpię dobrze. Co zrobić, by nie wstawać wkurzoną? Macie jakieś szybkie sposoby, bo mi już brakuje a nie chcę być zołzą od rana!!!

a to mężczyzna Twój musi się postarać , żebyś w dobrym humorze zasypiała i wstawała;) to najlepszy sposób jaki znam na wydzielanie endorfin:)

Odnośnik do komentarza

Yvone
Ulla
Dziewczyny nosi mnie nerw od dłuższego już czasu, wstaję z bólem głowy i ogólnie niezbyt dobrze się czuję, ale śpię dobrze. Co zrobić, by nie wstawać wkurzoną? Macie jakieś szybkie sposoby, bo mi już brakuje a nie chcę być zołzą od rana!!!

a to mężczyzna Twój musi się postarać , żebyś w dobrym humorze zasypiała i wstawała;) to najlepszy sposób jaki znam na wydzielanie endorfin:)

o tym samym pomyslalam:D

Odnośnik do komentarza

Yvone a jak seks nieudany akurat, bo złość za duża to i tak nie pomoże tylko jeszcze wkurzy bardziej ;)

Cieżko doradzić, bo nie wiadomo co jest powodem złości. Jeśli jakieś ogólne niezadowolenie z wszystkiego prawie to na szybcika nic nie pomoże. Ale najlepsze na frustrację jest zmęczneie fizyczne. Wskakuj z maluchem np na rower, zmęcz się, pojedźcie do parku, nad jeziorko, na lody. Dotlenisz się, zmęczysz i od razu nabierzesz dystansu do pewnych spraw. U mnie to czasem działa ;)

pogrubiłam moja głowną myśl

Odnośnik do komentarza

iszmaona
Yvone a jak seks nieudany akurat, bo złość za duża to i tak nie pomoże tylko jeszcze wkurzy bardziej ;)

Cieżko doradzić, bo nie wiadomo co jest powodem złości. Jeśli jakieś ogólne niezadowolenie z wszystkiego prawie to na szybcika nic nie pomoże. Ale najlepsze na frustrację jest zmęczneie fizyczne. Wskakuj z maluchem np na rower, zmęcz się, pojedźcie do parku, nad jeziorko, na lody. Dotlenisz się, zmęczysz i od razu nabierzesz dystansu do pewnych spraw. U mnie to czasem działa ;)

no nie wiem.. o tym nie pomyślałam, bo nigdy tak nie miałam, że byłam zbyt bardzo zła i z tego powodu seks kiepski..;)

Odnośnik do komentarza

Yvone
iszmaona
Yvone a jak seks nieudany akurat, bo złość za duża to i tak nie pomoże tylko jeszcze wkurzy bardziej ;)

no nie wiem.. o tym nie pomyślałam, bo nigdy tak nie miałam, że byłam zbyt bardzo zła i z tego powodu seks kiepski..;)

no bo to trzeba sie odpowiednio do tego zabrac;P

Odnośnik do komentarza

Yvone

no nie wiem.. o tym nie pomyślałam, bo nigdy tak nie miałam, że byłam zbyt bardzo zła i z tego powodu seks kiepski..;)

Bo kazdy jest inny. Są kobity które kręci godzenie się w łóżku a sa takie które tknąć się nie dadzą dopóki wszystko między partnerami nie będzie ok.

Odnośnik do komentarza

iszmaona
Yvone

no nie wiem.. o tym nie pomyślałam, bo nigdy tak nie miałam, że byłam zbyt bardzo zła i z tego powodu seks kiepski..;)

Bo kazdy jest inny. Są kobity które kręci godzenie się w łóżku a sa takie które tknąć się nie dadzą dopóki wszystko między partnerami nie będzie ok.

a gdzie Ty wyczytałaś , że Ulla wkurzona jest na partnera?? ona napisała, że ma kiepski nastrój po prostu.

Odnośnik do komentarza

iszmaona
Yvone

no nie wiem.. o tym nie pomyślałam, bo nigdy tak nie miałam, że byłam zbyt bardzo zła i z tego powodu seks kiepski..;)

Bo kazdy jest inny. Są kobity które kręci godzenie się w łóżku a sa takie które tknąć się nie dadzą dopóki wszystko między partnerami nie będzie ok.

mnie tez np nie kreci godzenie sie w lozku-dla mnie najwazniejsze wyjasnienie sytuacji

ale to nie o tym temat;)

Odnośnik do komentarza

Yvone
iszmaona
Yvone

no nie wiem.. o tym nie pomyślałam, bo nigdy tak nie miałam, że byłam zbyt bardzo zła i z tego powodu seks kiepski..;)

Bo kazdy jest inny. Są kobity które kręci godzenie się w łóżku a sa takie które tknąć się nie dadzą dopóki wszystko między partnerami nie będzie ok.

a gdzie Ty wyczytałaś , że Ulla wkurzona jest na partnera?? ona napisała, że ma kiepski nastrój po prostu.

nic takiego nie napisała, a ja nie twierdze ze tak jest. Twierdzę jedynie, że seks nie wszystkim pomaga na róże złości, nie tylko związane mężem.

Odnośnik do komentarza

iszmaona
Yvone
iszmaona

Bo kazdy jest inny. Są kobity które kręci godzenie się w łóżku a sa takie które tknąć się nie dadzą dopóki wszystko między partnerami nie będzie ok.

a gdzie Ty wyczytałaś , że Ulla wkurzona jest na partnera?? ona napisała, że ma kiepski nastrój po prostu.

nic takiego nie napisała, a ja nie twierdze ze tak jest. Twierdzę jedynie, że seks nie wszystkim pomaga na róże złości, nie tylko związane mężem.

ta wypowiedź dotyczy złości ze względu na kłótnie z partnerem. nikt wcześniej nie zszedł na taki tor w myśleniu. ja wspomniałam o seksie jako sposobie rozładowania złych emocji, anie sposobie godzenia się z partnerem.

tak samo seks nie wszystkim pomaga jak i jazda na rowerze. myślę, ze nie ma co się dalej wgłębiać w to, bo po co się przepychać słownie..;)

Odnośnik do komentarza

iszamona ale ja też twoją wypowiedź odebrałam tak jak Yvone, bo Ulla nie wskazała przyczyny swojego nastroju :)

Ulla a może wieczorem długa relaksacyjna kapiel, lekki filmik, lampa wina ?

Każdy może się poddać, to najłatwiejsza rzecz do zrobienia. Ale wytrzymać, przetrwać, gdy nie wychodzi, gdy nie wiesz co dalej, gdy inni namawiaj

Odnośnik do komentarza

iszmaona
Yvone a jak seks nieudany akurat, bo złość za duża to i tak nie pomoże tylko jeszcze wkurzy bardziej ;)

Cieżko doradzić, bo nie wiadomo co jest powodem złości. Jeśli jakieś ogólne niezadowolenie z wszystkiego prawie to na szybcika nic nie pomoże. Ale najlepsze na frustrację jest zmęczneie fizyczne. Wskakuj z maluchem np na rower, zmęcz się, pojedźcie do parku, nad jeziorko, na lody. Dotlenisz się, zmęczysz i od razu nabierzesz dystansu do pewnych spraw. U mnie to czasem działa ;)

Otka pogrubłam moją głowną myśl bo jak widać ja również napisałam ze nie wiem co jest powodem złosci.

Odnośnik do komentarza

Ulla a może Ty przemęczona jesteś? Wtedy wszystko drażni, denerwuje.

http://www.suwaczki.com/tickers/65vq786iklsvuww1.png
http://www.suwaczki.com/tickers/cb7w43r8253bs8l9.png
09.11.2012 :angel_star:Wiem, że jesteś tam
Nie widuję Cię, lecz wiem, że jesteś tam
Cały dzień i noc ktoś puka do Twych drzwi
Każdy chciałby wiedzieć jak ma dalej żyć.
Wiem, że jesteś tam
Dla każdego zawsze musisz znaleźć czas
I choć nigdy o nic nie prosiłam Cię
Dzisiaj proszę bez kolejki przyjmij mnie .

Odnośnik do komentarza

dziewczyny ogólnie chyba przemęczona jestem a do tego odpuściłam sobie ćwiczenia, bo fatalnie się czułam od kilku dni i nadal czuję, taka jakaś rozbita, na nowy tor pracy muszę wejść, ale do tego przeziębienie i dlatego taka jakaś zakręcona chodzę, ale dziewczynki jesteście kochane za takie wsparcie i pomoc....o seksie nie myślę,bo zasypiam jak synek o 21, o lampce wina jak najbardziej ale jakoś martini się ostało, poza tym jakoś na nic ochoty nie mam bo ciągle w biegu, ale od jutra biorę się za siebie i na nowo ruch, zdrowe żywienie, picie wody etc. i będzie bajerka

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

Odnośnik do komentarza

Ula przede wszystkim odpocznij.Może zbyt dużo na siebie wzięłaś w pracy? Zróbcie sobie z mężem miły wieczór relaksacyjny, wieczór, rozmowa, wino i dużo czekolady.A może wyjedźcie gdzieś w trójeczkę , jakaś wieś ,jakiś wspólny weekend w górach.Na pewno nie ćwicz Ulcia ( choć przy zwykłym złym samopoczucie wysiłek fizyczny pomaga, ale przy przemęczeniu to uzyskamy efekt odwrotny)

Ja ostatnio też mam takie dni.Na niczym nie mogę się skupić, jestem rozdrażniona, byle co doprowadza mnie do płaczu.Na dodatek dzisiaj w sklepie chciałam zapłacić kartą i 3 razy zły PIN podałam.;/

http://davf.daisypath.com/2hwIp1.png

Odnośnik do komentarza

Ulla- teraz chyba jakiś taki czas... Jesień się zbliża i niektrórzy tak na to reagują... Przynajmniej ja i widzę, że mój maż też w tym roku na to reaguje, bo tak to u nas sie nic nie zmieniło, a oboje jacyć tacy nafukani chodzimy. MNie pomaga totalny odlot z słuchawkami an uszach, słucham muzyki i odcinam sie od wszystkiego, myślę o czymś miłym wpominam jakieś fajne chwile, pomoga mi to lepiej niz tabliczaka czekolady. I rozmowa z mezem o czymś fajnym mi też pomaga, nieraz specjalnie mu każę rozmawiać, zęby mi nastrój poprawił :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...