Skocz do zawartości
Forum

Noworodkowe Mamulki Październik 2007


Anulka

Rekomendowane odpowiedzi

Anulka
Izuś jedź jedź...a mnie aż ściska w żołądku, tak nie mogę się doczekać...nawet mój mąż do tematu z entuzjazmem podszedł :Śmiech::Śmiech::Śmiech::Śmiech:

U nas jest tak samo Aniu, Luby jest bardzo pozytywnie nastawiony do spotkanka... Raz, że fajnie będzie się zobaczyć i pogadać, a poza tym, nie ma co ukrywać, zawsze lajtowy weekend, odpoczynek, piwko, luzik... W codziennej gonitwie to wypasik takie spędzanie wolnego czasu w miłym towarzystwie :)

A ile frajdy będzie z gromadki naszych Dzieciaczków :)

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Asia oczywiście że się dopisuję, Izabela, Artur i Mikołajek - pokój 2 osobowy.

Anulka a może chcecie 3? po co płacić za wyrko skoro Majeczka i tak będzie spała z Wami.
I cieszę się niezmiernie, że z Twoją Babcią już lepiej, mam nadzieję, że tak już zostanie :Uśmiech:

Żancia oj ma ten Twój synek pomysły :Uśmiech: te majtki rewelacja :Uśmiech:

Odnośnik do komentarza

radość serca
Iza dopisuj się do listy, post na stronie 914 :)

I co tam siedzieje z Rudzikiem? :( Kurcze, najpierw Ptasiula przepadła, teraz Rudzik chory...

doczytałam na innym wątku Rudzik bardzo schudł, jest apatyczny, nie chce nic pić i jeść. Podejrzenie FIP albo zatrucie metalami ciężkimi. Kociak dostał zastrzyki, witaminy.
Przykro Izulka :Smutny:

Odnośnik do komentarza

Izabelin
Asia oczywiście że się dopisuję, Izabela, Artur i Mikołajek - pokój 2 osobowy.

Anulka a może chcecie 3? po co płacić za wyrko skoro Majeczka i tak będzie spała z Wami.
I cieszę się niezmiernie, że z Twoją Babcią już lepiej, mam nadzieję, że tak już zostanie :Uśmiech:

Żancia oj ma ten Twój synek pomysły :Uśmiech: te majtki rewelacja :Uśmiech:

ok w sumie Maja i tak spi z nami :) o ile nie będziemy spać we czwórkę :Śmiech::Śmiech::Śmiech::Śmiech:

Odnośnik do komentarza

Anulka
radość serca
Iza dopisuj się do listy, post na stronie 914 :)

I co tam siedzieje z Rudzikiem? :( Kurcze, najpierw Ptasiula przepadła, teraz Rudzik chory...

doczytałam na innym wątku Rudzik bardzo schudł, jest apatyczny, nie chce nic pić i jeść. Podejrzenie FIP albo zatrucie metalami ciężkimi. Kociak dostał zastrzyki, witaminy.
Przykro Izulka :Smutny:

:( Biedny Rudzik :( Ile się nacierpi bidulek :(

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

radość serca
Anulka
radość serca

I co tam siedzieje z Rudzikiem? :( Kurcze, najpierw Ptasiula przepadła, teraz Rudzik chory...

doczytałam na innym wątku Rudzik bardzo schudł, jest apatyczny, nie chce nic pić i jeść. Podejrzenie FIP albo zatrucie metalami ciężkimi. Kociak dostał zastrzyki, witaminy.
Przykro Izulka :Smutny:

:( Biedny Rudzik :( Ile się nacierpi bidulek :(

Ciężko Mi na to patrzeć, tym bardziej, że rokowania weta są niepomyślne.

Odnośnik do komentarza

Anulka
monika warszawska
ZANCIU niezly Krzysio akcje robi...moj tez tak czasem z szafek wyrzuca...a jak dopadnie jakis smakoltyk..ho ho..
a co do karmienia to nie doradze nic,bo moje dziecko zjada kolacje kolo 20 czasem wczesniej badz puzniej(zupke albo serek) i potem dopiero rano sniadanie...a mleka ani kaszki wcale juz nie jada

Monia Maja wypija jednorazowo po 120-150ml mleka nie więcej, i tak 3 razy dziennie. Mi lekarka powiedziała, że dziecko powinno zjadać bądż wypijać produkty mleczne w ilości minimum 500ml dziennie. Piotrulek zjada tyle?

on zje albo danonka albo jogurt i to niechetnie!:Niespodzianka:

Suwaczek z babyboom.pl

Odnośnik do komentarza

ja sie jeszcze nie dopisuje bo dalej nic nie wiem....nie mige sie dogadac z tym moim..!!!!
ale jak pojedziemy to tez dwu osoboy bo kamil z tata by spal a ja z pitkiem!
narazie to mnie wkurzyl i powiedzialam mu ze ma nas odwiezc do mojej babci na weekend!

a popoludniu ma przyjechac jejgo ciotka z wroclawia(chyba) co jest pediaytra to przebada dzieci..i zobaczy na ta kamcia glowe!

Suwaczek z babyboom.pl

Odnośnik do komentarza

Anulka
radość serca
Anulka
1. Asia, Luby i Piotruś pokój 2-osobowy
2. Ania, Sebastian, Miki i Maja- pokój 4 -osobowy
3. Dorotka, Robert, Igorek - pokój 2-osobowy
4. Izabela, Artur i Mikołajek - pokój 2 osobowy

:Śmiech::Śmiech::Śmiech: No nie powiem, podoba mi się ;)

Kto jeszcze dołączy?

jeszcze jeszcze jeszcze :Śmiech::Śmiech::Śmiech::Śmiech::brawo::brawo::brawo::brawo:

oj matki kusicie

Wojtek ma dzisiaj iśc zapytać o szanse na woln ą sobotę , pociąg mamy dość przyjemny bo od 20 do 6 rano, więc bylibyśmy w sobote rano w krakowie , Wojtek mówi że dla Nikośki to za dużo w pociągu , ale ja myślę że ona by przesopała....
jesli mjest możliwoc to dajcie do jutra czas na decyzje

Odnośnik do komentarza

MYSZKA_MIKI
Anulka
radość serca

:Śmiech::Śmiech::Śmiech: No nie powiem, podoba mi się ;)

Kto jeszcze dołączy?

jeszcze jeszcze jeszcze :Śmiech::Śmiech::Śmiech::Śmiech::brawo::brawo::brawo::brawo:

oj matki kusicie

Wojtek ma dzisiaj iśc zapytać o szanse na woln ą sobotę , pociąg mamy dość przyjemny bo od 20 do 6 rano, więc bylibyśmy w sobote rano w krakowie , Wojtek mówi że dla Nikośki to za dużo w pociągu , ale ja myślę że ona by przesopała....
jesli mjest możliwoc to dajcie do jutra czas na decyzje

Ok, ale jutro rano to już naprawdę napiszcie co i jak ;) Izunia się tam wybiera looknąć ten domnk i dograć szczegóły, więc konkrety mile widziane :)

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...