Skocz do zawartości
Forum

Noworodkowe Mamulki Październik 2007


Anulka

Rekomendowane odpowiedzi

witam !

Dzisiaj pierwszy raz miałam ochote sprzedać swojego dzieciaka :Zły::Zły::Zły::Zły::Zły:
Wstawałam do niej 19 razy ( liczyłam ) w odstępach 10-15 minutowych. Co położyłam sie i przysnęłam to ona zaczynała jęczeć, tylko dałam jej smoczka i zasypiała , a za chwile znów to samo.

Jeśli chodzi o to prywatne forum o którym wspominałam to tutaj u nas jest taka funkcja, to widzą je i mogą czytac tylko osoby zaproszone przez zalożyciela, a zdjęcia to miałam na myśli wklejanie ich nie z naszeh galeii tylko np na fotofiku i wklejanie.
mi czasem głupio np o cos zapytac czy pisac powiedzmy o kłopotach z mężem bo wiem że ktoś kto np przegląda wątki na żywo , zobaczy to , przeczyta...

a u nas dzisiaj jakas wichura, także raczej jesteśmy uwięzione w domku, a szkoda bo mąż zapraszaał na pizze po pracy, może do tego czasu sie uspokoi

Odnośnik do komentarza

radość serca
Majusia bidulka :( Aniu chyba bez kawki się nie obędzie...

piję Asiu właśnie...jeszcze Miki głuchy jak pień, więc dzisiaj musiałam się normalnie wydrzeć na niego jak głupia...co najmniej 30 razy prosiłam go by nie dawał Małej paluszków...32 raz podszedł i jej go włożył do buzi....:duren::duren::duren::duren::duren::duren::duren::duren::duren:czasem brakuje mi sił i cierpliwości...

a nocka podobna jak u Ciebie Madzia co chwilkę wstawanie :duren::duren:

Odnośnik do komentarza

Madziu wpółczuję nocki :(

Może uda Wam się zdrzemną podczas drzemek dzieci, Madziu Tobie na pewno, Anulce będzie trudniej, chyba że Mikuś i Majusia zasną razem...

Na pocieszenie Wam napiszę (choć dla niewyspanego to marne pocieszenie), że Luby o 5 wrócił z pracy, a od 6:30 zajmuje się Piotrusiem (do 16 jak wrócę z pracy)... I to juz druga nocka z rzędu, jutro to samo będzie :(

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

radość serca
Madziu wpółczuję nocki :(

Może uda Wam się zdrzemną podczas drzemek dzieci, Madziu Tobie na pewno, Anulce będzie trudniej, chyba że Mikuś i Majusia zasną razem...

Na pocieszenie Wam napiszę (choć dla niewyspanego to marne pocieszenie), że Luby o 5 wrócił z pracy, a od 6:30 zajmuje się Piotrusiem (do 16 jak wrócę z pracy)... I to juz druga nocka z rzędu, jutro to samo będzie :(

dzielny facet z niego

Odnośnik do komentarza

radość serca
Madziu wpółczuję nocki :(

Może uda Wam się zdrzemną podczas drzemek dzieci, Madziu Tobie na pewno, Anulce będzie trudniej, chyba że Mikuś i Majusia zasną razem...

Na pocieszenie Wam napiszę (choć dla niewyspanego to marne pocieszenie), że Luby o 5 wrócił z pracy, a od 6:30 zajmuje się Piotrusiem (do 16 jak wrócę z pracy)... I to juz druga nocka z rzędu, jutro to samo będzie :(

naprawde dzielny:brawo::brawo::brawo:

ja tez musze swojego pochwalic, bo Nikolka wczoraj spała bardzo podobnie jak dzisiaj , a ja byłam padnięta po tym wyjeździe i Wojtek całą noc do niej wstawał o potem o 6 poszedł do pracy, gdybym sie przebudzila to pewnie bym wstała a ja tylko tak przez mgłe słyszałam jak wstawał i sie kladł

Odnośnik do komentarza

Stronka za miły dzień!

Anulka
dzięki Żancia :Padnięty:

czy Wasze dzieci też tak reaguja jak moja Maja na muzykę...

byle dźwięk, piosenka czy nawet ulubiona pozytywka a ta już tańczy :Śmiech::Śmiech::Śmiech:

Aniu Juniorek też reaguje na muzykę, może nie tańczy, ale tak fajnie się kiwa i nóżkami rusza ;) I cieszy się przy tym niezmiernie ;) Rozkoszne te nasze dzieciaczki :)

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

radość serca
Anulka
dzięki Żancia :Padnięty:

czy Wasze dzieci też tak reaguja jak moja Maja na muzykę...

byle dźwięk, piosenka czy nawet ulubiona pozytywka a ta już tańczy :Śmiech::Śmiech::Śmiech:

Aniu Juniorek też reaguje na muzykę, może nie tańczy, ale tak fajnie się kiwa i nóżkami rusza ;) I cieszy się przy tym niezmiernie ;) Rozkoszne te nasze dzieciaczki :)

Maja jak ja w łóżeczku postawię to prawie nogi od materaca odrywa tak podskakuje :Śmiech: (po mamie to ma, Miki też tak tańczył)

Odnośnik do komentarza

Anulka
radość serca
Anulka
dzięki Żancia :Padnięty:

czy Wasze dzieci też tak reaguja jak moja Maja na muzykę...

byle dźwięk, piosenka czy nawet ulubiona pozytywka a ta już tańczy :Śmiech::Śmiech::Śmiech:

Aniu Juniorek też reaguje na muzykę, może nie tańczy, ale tak fajnie się kiwa i nóżkami rusza ;) I cieszy się przy tym niezmiernie ;) Rozkoszne te nasze dzieciaczki :)

Maja jak ja w łóżeczku postawię to prawie nogi od materaca odrywa tak podskakuje :Śmiech: (po mamie to ma, Miki też tak tańczył)

Słodziara :Śmiech::Śmiech::Śmiech:

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...