Skocz do zawartości
Forum

Noworodkowe Mamulki Październik 2007


Anulka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Izabelin

Przebierałam dzisiaj Młodego trzy razy. Raz zwymiotował mi przy jedzeniu chrupek, później ulało mu się po soczku marchewkowym, trzeci po zjedzeniu zupki (upaprany był dokumentnie).
Ostatnio Młody robi mi sceny przy zupkach i deserkach prowokuje wymioty, a soków to już w ogóle nie chce pić (ale herbatę żłopie wyśmienicie). Doświadczone mamusie, co to może być?

Odnośnik do komentarza

Izus kilka stronek temu pisałam o tym samym,Nikolce jesli cos nie przypasuje to potrafi zwymiotowavc na zawołanie od jakiegoś czasu to się powtarza przy jedzeniu zupek ze słoiczków i wczoraj jak jej chciałam dac banana, jak odwraca główkę i zaciska buźe to nawrt nie próbuje jej dac jednej łyżeczki więcej bo wiem jak to sie skończy, w związku z tym jej obiad to 80 max 100 ml zupki

Odnośnik do komentarza

Izabelin
Przebierałam dzisiaj Młodego trzy razy. Raz zwymiotował mi przy jedzeniu chrupek, później ulało mu się po soczku marchewkowym, trzeci po zjedzeniu zupki (upaprany był dokumentnie).
Ostatnio Młody robi mi sceny przy zupkach i deserkach prowokuje wymioty, a soków to już w ogóle nie chce pić (ale herbatę żłopie wyśmienicie). Doświadczone mamusie, co to może być?

no moj tak ciagle robi jak tylko mu butele wloze do pyszczka:Zły:zwlaszcza jak mleko ma jesc:Zły:sokow tez nie tylko herbatke(lyzeczka):Niespodzianka:u mojego to sa poprostu fochy:Śmiech:o jak jest naprawde glodny to nie patrzy co i z czego je tylko wsuwa!:Śmiech:

Suwaczek z babyboom.pl

Odnośnik do komentarza
Gość Izabelin

Anulka
zaczęłam w to wierzyć, że to początek dobrych wiadomości

u Mikuli reakcja alergiczna na pyłki, Majuli nie będziemy faszerować żelazem bo morfologia w normie...za miesiąc kontrolne badanie...

No proszę i tu też dobrze :Śmiech: oby tak dalej :Śmiech:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...