Skocz do zawartości
Forum

Noworodkowe Mamulki Październik 2007


Anulka

Rekomendowane odpowiedzi

Aniu od 15 do 17:30 no i to czekam na męża może się zwolni a jak nie to z moim tatą idę
Madziu mi Lence w szpitalu robili po porodzie usg bioderek a następne miało być za 3 miesiące, ale raczej pójdę prywatnie. A powinni Ci w przychodni dać skierowanie bez upominania się, może zapomnieli więc im się przypomnij.

http://www.suwaczek.pl/cache/d5066d5042.png

http://www.suwaczek.pl/cache/23092ff0ff.png

Odnośnik do komentarza

Mały śpi, więc mam trochę wolnego czasu żeby z Wami popisać.

My wybieramy sie na USG bioderek prywatnie (znowu znajomy rodziny) po świętach. Nie chcę iść do szpitala bo robi je tam tak głupia baba, że szkoda gadać (mogłaby podać rękę tej z przychodni od szczepienia), wysyła praktycznie każde dziecko do ortopedy.

Asiu powodzenia i wracajcie z dobrymi wieściami.
Moniś cieszę się, że u ginki wsio ok. Kurcze to tylko ja się tak ociągam z wizytą :Niewiniątko::Uśmiech: Powodzenia na szczepieniu i pamiętaj, żebyś sama nie panikowała bo dziecko w mig wychwytuje Twoje nerwy.
Madzia super zdjęcie i leżaczek, Nadinka wydaje się w nim taka drobniutka.

Odnośnik do komentarza

marik

Niko ochrzil dzisiaj kolderke kocyk przescieradlo :duren: no i sam wymagal kapieli hihihi

Mikołaj co prawda nie ma aż takiego rozrzutu, ale dzielnie nadrabia braki z soboty i niedzieli :Padnięty: co dwie godziny bodziak do przebrania :Męki: a może to rezultat mojego apetytu :Niewiniątko:

Odnośnik do komentarza

http://cap06.caption.it/352/captionit072951I491D31.jpg

nicola23
No właśnie dziewczyny a jakie wy macie plany na sywestra?
My idziemy do znajomych z Nadią a Martynkę chyba odstawimy do babci bo ze spaniem byłby problem, a Nadia musi isc tam gdzie jej pokarm:bardzoglodny:

My zostajemy w domku :Zły: szanowny małżonek ma dyżur pod tzw telefonem.

Odnośnik do komentarza

Oj bidulek ten Igorek:ouch::(...zdrowiej szybciutko i na swieta do domu Wróbelku!!!!!!:Oczko::Śmiech::Całus:
U nas obiadek tez juz prawie gotowy:great::yipi:...kotleciki mielone ziemniaczki surowka:bardzoglodny::bardzoglodny::bardzoglodny::bardzoglodny::bardzoglodny:
Madzia NAdia slodziutka i jaka zapatrzona w ten swoj lezaczek...:Zakręcony:
MAly po spacerku nakarmiony i sobie drzemke ucina...ja jade jeszcze zaraz jak maz wroci do media markt po zdjecia, stwierdzilismy , ze w tym roku robimy prezenty tylko dzieciom[chrzesniaki Tomka]i dziadkom[albumy ze zdjeciami naszymi i malego na pamiatke, bo nie maja]
Ja na usg bioderek nie dostane skierowania..trzeba u nas robic prywatnie

Odnośnik do komentarza

a ja normalnie jestem padnieta i ledwo na oczy widze:Padnięty:
kamilek tez dopiero zasnal i to na siedzaco...
pietruszka tez jeszcze spi,zaraz bebde go kapala....:wanna:
juz coraz blizej swieta a ja jeszcze mam tyle do zrobienia...
najgorsze dla mnie bedzie gotowanie....bo wtej dziedzinie nie jestem dobra:zaklopotany:
zwlaszcza jesli chodzi o przyzadzenie karpia bo moj rafciu tylko uznaje karpia po zydowsku!
wiec chyba pujde do ciotki zeby nam zrobila....

Suwaczek z babyboom.pl

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...