Skocz do zawartości
Forum

Noworodkowe Mamulki Październik 2007


Anulka

Rekomendowane odpowiedzi

monika warszawska
czesc witajcie!!
nocka zaliczasi do udanych!obaj ladnie spali!teraz obiad gotuje...a pozatym prasuje!!
rafal jutro wraca wiec walentynki przeniesione!!
wkurzam sie bo mi piotrek nie chce butli jese!!a jak lyzeczka to wsuwa jak szalony!!nie wiem sama co robic!trochce pocignie i wypluwa!!!
AGATKO WITAMY!

jest specjalna łyżka medeli do karmienia mleczkiem z dozownikiem..albo po prostu karm łyżeczką...niektóre dzieci tak mają ;)

Odnośnik do komentarza

A my mieliśmy niespodziewaną wizytę dziadka Lubego, czyli pradziadka Juniorka :)

I w ogóle to właśnie wykąpałam Synka, trochę nie kumał, o co biega, ale nie chcę Go już myć jak wrócimy... Za godzinkę będzie teściowa, a my wybywamy do kina i może na jakieś żarełko :bardzoglodny:

Ale mi Luby niespodziewankę zrobił, siedzę sobie i karmię Maluszka, a tu kurier z bukietem róż, no zaplusował mężuś... no nawet się postarał :) Szkoda tylko, że jutro znów na piedestał mądrowanie się (oczywiście nie moje) wróci ;)

Anulka jak Majeczka? Pospała troszkę po ciężkiej nocy? Ty też może się zdrzemnij...

Marysiu powodzenia na szczepieniu i gratki "biegaczu" :Spoko: Mnie też już niewiele brakuje ;)

Joasia zaglądaj częściej koniecznie...

Madziu oby przeziębienie Martynki okazało sie chwilowe...

Izunia niom Juniorek ma ciałka sporo, baleronów nahodował :duren::duren::duren::duren: Powiem Ci, że i ja i Luby w Jego wieku też wagę mieliśmy odpowiednią i wygląd ;)

Monia W może dziś akurat Piotrusiowi nie pasi butla, spróbuj jeszcze Go namówić ;)

Ja nie wiem czy dziś zdążę zajrzeć jeszcze... Życzę Wam miłych, romantycznych Walentynek :)

Kasiu powodzenia jutro u dermatologa z Filipkiem, napisz mi co i jak :)

Miłego dnia :)

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Witam.

agata_k
No to dołączę. Witam Mamulki dzieciaczków z Października 2007.
Moja córcia ma na imię Wiktoria.

Już na wstępie popełniłaś straszne faux pais bo są tu nie tylko mamulki...No ale że nowa użytkowniczka więc wspaniałomyślnie tym razem wybaczę:Śmiech:

Po drugie witam nową użytkowniczkę ale...tak bez oczepin?? Trzeba coś wymyśleć. Przecież dołączenie do tak szacownego grona w którym są wybitne jednostki jak niżej podpisany nie moze być tak zupełnie darmowe:Śmiech:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Luby Radości Serca
Witam.

agata_k
No to dołączę. Witam Mamulki dzieciaczków z Października 2007.
Moja córcia ma na imię Wiktoria.

Już na wstępie popełniłaś straszne faux pais bo są tu nie tylko mamulki...No ale że nowa użytkowniczka więc wspaniałomyślnie tym razem wybaczę:Śmiech:

Po drugie witam nową użytkowniczkę ale...tak bez oczepin?? Trzeba coś wymyśleć. Przecież dołączenie do tak szacownego grona w którym są wybitne jednostki jak niżej podpisany nie moze być tak zupełnie darmowe:Śmiech:

Pozdrawiam

Luby
plusy łapiesz normalnie :Śmiech:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...